524 Shares 3809 views

Własna Naprawa łodzi PVC

Łodzie – stałą cechą tych wszystkich myśliwych i rybaków. Bez nich nie byłoby możliwe, aby dotrzeć do najbardziej odległych zakątków naszego kraju, do połowu lipienia w chronionych rzekach, podziwiać piękne wschody niesamowicie tam, który jeszcze nie wszedł do nogi mężczyzny.

Jak wiadomo, wieczny nic się nie dzieje, a zatem naprawia PVC łodzie mogą być konieczne dla każdego. Zauważmy, że będziemy mówić o pływających obiektów wykonanych z tego materiału, gdyż jest to najbardziej popularna i obiecujący aktualne.

Dlaczego PVC?

Sam (PCW), z PCW jest dostatecznie wytrzymała i odporna na uszkodzenia nie tylko mechaniczne, ale także wpływu agresywnym środowisku chemicznym. A ze względu na jego popularność łodzi są stabilne.

Niestety, otwarty płomień, długoterminowego przechowywania w nieodpowiednich warunkach i narzędziami nie tolerują.

kilka porad

Pozytywnym faktem jest, że naprawa łodzi PVC w domu jest dość łatwe, ponieważ materiał jest plastyczny i sferoidalnego. Rozpoczęcie procesu, konieczne jest, aby radzić sobie z charakteru szkody: pomiar średnicy otworów lub wypalony szerokości i długości cięcia.

instrumenty

Określić charakter i lokalizację defektu, przystępujemy do zbierania Zestaw naprawczy, bez których nie da się naprawić łodzie PCV. Są to zestawy, które są sprzedawane w sklepach specjalistycznych. Ponadto trzeba nożyczek, rolki oraz rozpuszczalnika kredki i dość silny włosów.

Przewodnik po działaniach

Po pierwsze, trzeba wyciąć własne lub wybierać z zestawu poprawek. Należy zawsze pamiętać, że wielkość powinna być większa niż średnica uszkodzenia trzech lub czterech centymetrów. Krawędzie uszkodzonego obszaru powinny być bardzo starannie oczyścić z wszelkich zabrudzeń i tłuszczu. Jeśli nie naprawiać PVC-łodzie byłaby to strata czasu: plaster ma pochodzić powieść, trzeba zacząć wszystko od nowa.

Dla tego dopasowania czysta benzyna, acetonem lub alkoholem. Wprowadzenie otrzymanego materiału do zużycia, a jej zarys ołówkiem. Na skraju plastra i uszkodzonego materiału nakładanego kleju.

Stosowanie odbywa się dwukrotnie, odstęp pomiędzy manipulacji powinien 10-15 minut. Aby to zrobić, należy użyć specjalnego kleju, który może być poprawione PVC. Na łodzi można kupić w tym samym sklepie dla rybaków i myśliwych, ale często sprzedają takie produkty w tych zakładach, które sprzedają materiały dla okien plastikowych.

Umieszczenie łodzi na twardej płaskiej powierzchni, rolki spływały do otworów połączeniowych, a następnie przez kilka minut ogrzać się na miejscu, do włosów. Uważa się, że naprawa łodzi PVC zakończył po trzech dniach suszenia. Jeśli otwory są charakter poszarpany (lub przez), a następnie umieścić plaster z obu stron.

Pomija zawór?

Jeżeli problem wynika z faktu, że zawór pozwala powietrze, a następnie będzie musiał całkowicie zmienić. Procedura ta nie jest zbyt trudne – delikatnie obrócił się i zastąpiona nową. Ale w tym przypadku nadal zalecamy skontaktowanie specjalistycznego centrum serwisowym, w którym wszystko jest lepsze.