394 Shares 5577 views

żyrandol LED z pilotem: Opinie i gatunków

Nowoczesne Żyrandole z pilotem – to sprzęt oświetleniowy, który jest nie tylko stylowy wygląd, ale także funkcjonalność i łatwość obsługi. Szczególnie jeśli wziąć pod uwagę, że lampa będzie natychmiast reagować na fali swojej strony. Co jest specjalnego żyrandol z pilotem i jak wybrać odpowiedni model, który?

Piloty zdalnego sterowania

Dostosowanie oświetlenia za pomocą pilota – to marzenie wielu z nas. Ponadto, urządzenia te są funkcjonalne i użyteczność. Czasami nie chce wstać i wyłączyć światło. Oraz z kontrolą żyrandole – wielką szansę, aby osiągnąć maksymalny komfort, oszczędzając na wydatkach elektrycznej. Główną zaletą takiej lampy – jest to okazja, aby włączyć lub wyłączyć je dosłownie z kanapy, nawet wstawać do niej z przestrzeni.

Taki sprzęt oświetleniowy jest kontrolowana w zakresie 30-100 m, a nawet może być zamknięty w pokoju obok. Jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny, produkty te są podobne do tradycyjnych żyrandoli i nie psują wygląd pomieszczenia.

Jak działa?

Lampy sterowane LED mogą działać w różnych trybach, które zależą od typu lamp i ich ilości, a także w obecności światła. Najczęściej jest ona oparta na kilku podstawowych kolorach, więc niektóre z nich mogą być w lewo, podczas gdy inni wyłączyć. Część modeli pochodzą z miękkiej zmiany koloru, to znaczy jednostka zmienia kolor w zależności od potrzeb, z oświetlenia podstawowego i mogą się różnić ze względu na częściowe zamknięcie lamp. żyrandol sufitowy z pilotem będzie skutecznym rozwiązaniem dla każdego wystroju wnętrz, tworząc jej niesamowite piękny design.

Jak dla konsoli do sterowania oświetleniem, to sprawia, że nie można używać stacjonarnego przełączniki i ściemniacze. Jednakże, jeśli bateria nie powiedzie, można uciec się do pomocy zwykłego wyłącznika. Na panelu są przyciski, które są odpowiedzialne za eksploatację urządzenia w określonym trybie – mianowicie, oddzielną lub zintegrowaną włączeniu lampy. W zależności od modelu lampy żarówki mogą być zawarte w kilku trybach:

 1. Wszystkie lampki świecą się jednocześnie.
 2. Połowa światła, gdy tylko zawiera lampy w zewnętrznym obwodowym rzędzie.
 3. Połowa pokrycia przy jednoczesnym wykorzystaniu lamp w wewnętrznym rzędzie obwodowym.
 4. Tryb wyłączenia.

reguły wyboru

Żyrandole z pilota zdalnego sterowania powinien być wybrany zgodnie z pięciu cech:

 1. Typ źródła światła. Najtańsze modele są wyposażone w lampy żarowe. Czasy są bardziej kosztowne urządzenia z energooszczędnego i halogenową, oraz diod LED. Jednocześnie będą one bardziej niezawodne w użyciu i wydajne pod względem oświetlenia przestrzeni.
 2. Żyrandole z napędem i poziomy oświetlenia. Ten parametr zależy od kolejności, w których pomieszczenie jest zamontowany na suficie. Warto pamiętać o następujących zasadach: w salonie, kuchnia i jadalnia poziom światła powinna wynosić co najmniej 200 luksów, aw sypialni i pokoju wystarczająco dużo dzieci i 150 luksów. W korytarzu optymalny poziom oświetlenia 100 luksów.
 3. Promień działania zdalnego sterowania. Jeśli planujesz zainstalować żyrandol z panelem sterowania w standardowym mieszkaniu, to zadowoli każdego zdalne zasilanie. A w domu na wsi, to będzie prawdopodobnie potrzebować mocniejszy sprzęt oświetleniowy, odpowiednio, a pilot powinien być mocniejszy.
 4. Wymiary i konstrukcja żyrandola. Tutaj ważną rolę odgrywa wielkość pomieszczenia, styl i kolor programu wybranego do dekoracji wnętrz.
 5. Cechy konstrukcyjne. Muszą być brane pod uwagę, jeśli żyrandol zostanie zamontowany na suficie napięcia. Ich specyfika polega na niestabilność na wysokie temperatury, więc światło nie nagrzewa się podczas pracy. W przypadku sufitów, lepiej jest nie wybierać żyrandol halogen ze zdalnym sterowaniem: to nagrzewa w ten sposób uszkodzenia sufitu. Optymalnym rozwiązaniem byłoby wyposażenie LED lub świetlówek energooszczędnych.

Który sprzedawca wybrać?

Jeśli chcesz zainstalować w swoim domu lub mieszkaniu wysokiej jakości sprzętu oświetleniowego, staranne podejście do marki. Współczesny rynek oferuje szeroki wachlarz propozycji, ale dominuje na chińskim wykonane urządzenia. Nie możemy powiedzieć, że chińskie żyrandole z kontrolą niskiej jakości. W rzeczywistości w tym kraju ogromna liczba fabryk, które znajdują się właściciele z Europy i Stanów Zjednoczonych. W związku z powyższym, nie jest ściśle związane z jakością produktu i jego zgodności z istniejącymi standardami. Ponadto, koszt wytwarzania jest nawet mniejsza niż w tym samym urządzeniu, ale wytwarza się, na przykład, w Stanach Zjednoczonych. Przy wyborze żyrandol z pilota, należy zwrócić uwagę na dostępność certyfikatem jakości. Jeśli nie, najprawdopodobniej przed fałszywy.

Rodzaje żyrandole i ich cechy

Najbardziej popularny i piękny żyrandol z pilota – LED: stanie się harmonijnym uzupełnieniem każdego pomieszczenia. Drugim najbardziej popularne modele halogenowe, które są wyposażone w światła, których liczba może osiągnąć 20 sztuk. Klasyczny wybór dla każdego pokoju jest żyrandol, który wygląda jak prawdziwe dzieło sztuki. Żyrandole z panelu sterowania LED – jest to również okazja, aby zaoszczędzić na kosztach energii elektrycznej. Ogólnie rzecz biorąc, te gatunki przyciągnąć uwagę odbiorców, dzięki:

 1. Trwałość. Modele wyposażone w transformatory specjalne, które przekształcają napięcie w dół. To poprawia żywotność żarówek.
 2. Gospodarka. Funkcja podświetlenia LED jest niskie zużycie energii, więc można go pozostawić na całą noc, na przykład w przedszkolu.
 3. Nowoczesność. Bardzo stylowy wygląd i imponujący żyrandol z pilotem. Zdjęcia są kolejnym dowodem na to, że urządzenia te doskonale pasują do każdego wnętrza. Liczba i kolor diody LED mogą być bardzo różne, a więc istnieje wiele możliwości do projektowania pokoju.

Hook Up Funkcje specjalne

Jak już wspomniano, odległych ozdobami – jest możliwość zdalnego przełączania się między różnymi trybami pracy. Zdalne sterowanie za pomocą łącza radiowego, czyli nie jest konieczne kierowanie pilota bezpośrednio na żyrandolu. Zakres działań odległych i różnych, a to jest zawsze używane w połączeniu z odbiornikiem dostrojone do tej samej częstotliwości. Aby przełączyć efekty, trzeba nacisnąć przycisk na pilocie. Schemat lustra z prostego sterowania: Lampa składa się ze sterownika odbiornika, transformator elektroniczny i zasilanie n LED lub żarówki halogenowe. Wszystkie te składniki są dokładnie przymocowane do siebie, więc nie są one wisi żyrandol w organizmie.

Cechy naprawy

Jak w każdym innym urządzeniu w lampie może powodować problemy z danej pozycji. żyrandol z pilotem naprawa często sprowadza się do zastąpienia niektórych elementów. Najczęściej błąd występuje z przełącznikiem sterowania radiowego lub na pilocie, a także światła. Co ciekawe, ale w opinii klientów jest często określane że noszone w więcej niż jednym żyrandol LED pochodzi, ale kilka, a niektóre nadal wykonywać dobrze, ale wyjście światła z nich jest niska. W związku z tym najlepiej jest przeprowadzać wymianę wszystkich lamp na raz.

opinie klientów

Żyrandole z pilotem – aż nowość współczesnych konsumentów, ale wiele z nich już docenione nowość i funkcje tego urządzenia. Zaletami tej metody oświetlenia, obejmują one:

 • nowoczesny i stylowy wygląd;
 • Łatwa instalacja;
 • Możliwość wyłączenia lub przełączenia trybów, bez wstawania.

Wśród nielicznych wad zauważyć skomplikowanej naprawy żyrandol z pilotem, wysoki koszt modeli i kruchości. Ponadto, wiele negatywnych opinii na temat żarówek halogenowych, które palą się szybko i spędzają zbyt dużo energii.

odkrycia

żyrandol sufitowy z pilotem – to świetna okazja do dekoracji wnętrza Twojego domu i przynieść go elementy manufacturability. Każdy model jest inny kierunek stylistyczny i liczbę diod LED, więc kupujący mają duży wybór. Szczególnie imponujący wygląd żyrandoli LED, zdolnych do pracy w wielu trybach – wyglądają jak Boże Narodzenie wieniec i stworzyć świąteczny nastrój w pomieszczeniu.

Przy wyborze produktu, należy pamiętać o kilku zasadach. Po pierwsze, żyrandol powinien pasować do stylu pomieszczenia i pożądanego stopnia oświetlenia. Po drugie, za pomocą osobnego podświetlenia strefowego może być harmonijnie pokój. Po trzecie, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę moc lamp używanych i obciążenie całego systemu. Pozwoli to obliczyć, czy okablowanie jest w stanie wytrzymać obciążenie wszystkich lamp na raz. Po czwarte, odgrywa rolę dekoracji. Na przykład, dla rozpinanego sufitu jest konieczne wzięcie pod uwagę dopuszczalnej temperatury, a w związku z tym lepiej jest użyć światła o niskiej mocy.

Większą rolę dla skuteczności lampy odgrywa odpowiednio wybrany kontrolę działalności swoich przycisków i siły sygnału. Oczywiście, takie urządzenia nie są tanie, ale masz pełną żyrandol, który harmonijnie zaprojektować wnętrze swojego domu lub mieszkania.