453 Shares 6535 views

Alexander Smirnov (łyżwiarz): przez ciernie do gwiazd

Droga do chwały jest zawsze trudne. Skater Alexander Smirnov zna to z pierwszej ręki. Droga do zwycięstwa było trudne. Ale mimo wszystkich zmiennych kolei życia, Alexander odbył jako zawodowy łyżwiarz. I powiązany z Yuko Kawaguchi pokazał siebie jako utalentowanego sportowca, wysoko zmotywowanych i tylko dobrym człowiekiem.

Tytuły i wyróżnienia

Mistrzostwa Europy 2015 w Sztokholmie, błyskotliwy i jasne zwycięstwo Aleksandra Smirnova i Yuko Kawaguchi. Wygrali pierwsze miejsce. Fani przywitał zwycięzców w parach Łyżwiarstwo figurowe gwałtownie i emocjonalnie. Łzy kruchy Yuko obojętny wyszliśmy żadnego.

2015, trzeci etap cyklu Grand Prix, Chiny, Pekin, łyżwiarze przekonują zwycięstwo w trudnej walce. W dłuższej programu szli dwóch chińskich par w końcu wziął nagrodę. W sumie wygrali 12 medale w Grand Prix.

Rok 2010 był bardzo ważny dla pary. Wygrali złoty medal na Mistrzostwach Europy. To był triumf dla młodej pary!

2009, Mistrzostwa Świata, brązowy medal, drugie miejsce od nich oddzielone zaledwie 0,13 pkt.

2008, zdobywając mistrzostwo Rosji, byli na trzecim miejscu w Europie, czwarta para świata.

International Skating Union przyznało im miejsce 8 miejscu w rankingu.

Alexander Smirnov (łyżwiarz): Biografia prosty facet

Skater urodzony 11 października 1984 w mieście Twer, Rosja. Uprawiania sportu rozpoczęła się 4 lata. Szkolenie odbyło się rano i wieczorem, moja matka regularnie zawiózł syna do lodowiska. Pierwszym trenerem był Larissa Yakovleva.

To ona nauczyła go do 17 lat. Dzięki niej, Alexander Smirnov (łyżwiarz) został utworzony jako osoba i mistrz. Larisa Yakovleva zastąpiony rodzice chłopca, wspólne doświadczenia, ujawnia wszystkie sekrety łyżwiarstwie figurowym.

Po raz pierwszy zrozumiał, że z facetem vyyet sensie, ale w Twerze nie miał szansę dostać się do sportu. Jakowlew powinni udać się do Petersburga i zrobić pary sportowe. W 2001 roku zawodnik opuszcza rodzinne miasto w północnej stolicy.

Nie wszystko można łatwo złożyć w Petersburgu. Mieszkanie i nie było pieniędzy, przyjaciół i bliskich następnego, nie ma stypendiów. Ale Alexander Smirnov – łyżwiarz, który nigdy nie porzuca. Sytuacja została rozwiązana szybko, i pozwolono mu żyć w budce komentatora na stadionie.

Trzy długie lata Alexander Smirnov, łyżwiarz i przyszła gwiazda, żył w przezroczystej kabinie razem z kotem, przyniósł ze swej rodzinnej Twerze. Nawet konkurencja wziął go tak długo, jak to było możliwe. Później osiedlili się na kolejne 3 facetów na smutek i samotność nie jest atakowany Man.

Pierwsze kroki w sporcie wyczynowym

Pierwszy trener w Petersburgu stał Ludmiła Smirnowa, a później trener Alexander Nikolai Velikov. Pierwszym partnerem na lodzie była Alexandra Danilova, ale duet nie trwała długo.

Wtedy jego partner był Jekaterina Vasilyeva, ale po jakimś czasie poszła do pracy w Niemczech. W 2006 roku Katarzyna i Aleksander zajął 6. miejsce w junior mistrzem świata.

Nikolai Velikov oferowane skater Yuko Kawaguchi w partnera. Miniaturowe japońsku łyżwiarstwie figurowym podjęła rosyjskiego obywatelstwa. Pomimo różnej mentalności, partnerzy znaleźli wspólny język niemal natychmiast.

Nie znając języka, rozumieją się nawzajem, zwłaszcza Aleksandr Smirnow. Skater sobie sprawę, jak ważne jest, aby poczuć jego partnerki. Stało się jasne, że duet miało miejsce przed nimi czekają na zwycięstwa i nagrody.

Na wniosek Yuko pary zmienił trenera. Teraz ich pociągów Moskvina, że inwestuje w dzieci, całą wiedzę, miłość i profesjonalizm. Poprzez zaczął wytrwałość i wielka pracowitość i Sasha Yuko jego triumfalny pochód w parach Łyżwiarstwo figurowe.

Alexander Smirnov (łyżwiarz): Rodzina

Sasha nie lubi mówić o swoim życiu osobistym. Wiadomo, że w 2010 roku ożenił się z Catherine Haroun. Ona pochodzi z Samary, pracowała jako stylistka w Moskwie. Jej rodzice – słynny fryzjerskich Samara.

Spotkanie odbyło się w Ameryce, gdzie młodzi ludzie spotkali się na imprezie. Sasza przybył do USA w Pucharze Świata, a Kate w pracy. Wkrótce zagrali wspaniały i zabawa ślub, choć dość skromna uroczystość planowano.

W 2014 roku młoda para miała syna. Sasha nie jest pierwszym dzieckiem w Twerze przez prawo żoną miał syna też. Według Aleksandra Smirnowa (łyżwiarz), dzieci – to jest wielka radość i sens życia.