309 Shares 5921 views

Luksusowe i niezwykłe monoblok firmy Apple

Kiedy mówimy o Apple Computer Products firmy, ale należy pamiętać elegancki lekki srebrny przypadek monoblokowe iMac. To naprawdę bardzo piękny i potężny komputer.

Monobloki Jabłko ergonomiczny kształt, informacje wejścia-wyjścia bezprzewodowa oraz specjalna technologia OS X system operacyjny Jedyną wadą jest to, że ten system nie działa z aplikacjami, które zostały opracowane dla Microsoft Windows, ale ze specjalnym oprogramowaniem Parallels Desctop może uruchomić dowolny OS która została ustanowiona na mocy wbudowany w system.

Wszystko monoblok firmy Apple doskonale pasują do nowoczesnego projektowania każdego wnętrza. Jest to łatwe i przyjemne do pracy z innej mocy obliczeniowej i wydajności. Być może, bardzo duże i marzenie każdego fotografa i projektanta – to Jabłko monoblok. Opinii jasno wynika, że tylko komputer jest inny nieopisany jasność ekranu i niesamowite bogactwo kolorów. Będziesz mógł tworzyć arcydzieła jeśli miłe fotografii lub projektu.

Dzięki nowemu systemowi chłodzenia, wszystkie batony firmy Apple są ciche i cichy, dzięki czemu nie podrażniają głośne brzęczenie stojąc przed monitorem. Ale batonika ukrywa całą wewnętrzną moc konwencjonalnego komputera! Cały niezbędny sprzęt został zainstalowany na kilka lat z góry, więc nie można myśleć o aktualizacji i wrócić do swojej pracy.

Szczególnie chcemy podkreślić klawiatury i myszy, które zostały zaprojektowane specjalnie dla monoblok iMac. Bezprzewodowa klawiatura jest dumny konstrukcja firmy Apple: jest to cienka płyta z aluminium z białymi klawiszami. Konstrukcja jest bardzo łatwe i proste, idealne do monobloku. Funkcje klawiatury na dwie baterie AA i nie wymaga połączenia przewodowego. Magic Mouse Mysz została stworzona w jednym stylu, to częściowo składa się z aluminium i tworzywa sztucznego. Przyciski i kółkiem na nim nie znajdzie, który wyraźnie odróżnia je od standardowych myszy. Mysz reaguje na ruch palców, a dzięki technologii Multi-Touch pozwala sterować monoblok z gestów.

System wentylacyjny w monobloków firmy Apple zainstalowanych na tylnej części ciała, w jego górnej części. Chociaż Apple mówi, że potężny system chłodzenia jest wykonany bardzo dobrze przemyślany, po intensywnej i długiej pracy na tylnej ściance jest dość zauważalny jest ogrzewany. Sama obudowa wykonana z odlewu aluminiowego, na dolnym końcu rozmieszczone głośniki. Monobloki Jabłko różnią całkiem akceptowalny dźwięk, można wygodnie oglądać filmy, a nie podłączać zewnętrzne głośniki.

Co można powiedzieć o łatwości użytkowania, działa na takich niezwykłych rzeczy, jak batonika Apple? W przeglądzie okazało się, że wszystkie komputery tej marki są wyposażone we wszystkie niezbędne oprogramowanie do wykonywania różnych zadań, takich jak multimedialnej rozrywki, pracy z dokumentami, internetu i specjalistycznych programów, a także gier.

Na podstawie powyższego, oczywiste jest, że w tej chwili nie można znaleźć najlepsze batony niż przewidziane przez Apple. Doskonały design, mocny sprzęt, ergonomiczne markowe akcesoria – dla takich litości nie mają żadnych pieniędzy.