214 Shares 3233 views

Jak usunąć abonentów „VKontakte”? Proste porady dla użytkowników popularnej sieci społecznej

staje się coraz bardziej co użytkownicy dzień popularnej sieci społecznej w RuNet „VKontakte” – ostatnio liczbę profili utworzonych na tego zasobu, ponad sto czterdzieści milionów. Dlatego nie ma nic dziwnego w tym, że ta strona jest stale rozwijana, a jej funkcjonalność jest bałagan z wszystkich nowych funkcji. Jakiś czas temu, ludzie są „VKontakte” okazją nie tylko do „zaprzyjaźnić”, ale także „subscribe” na stronach innych użytkowników. W tym artykule dowiesz się jak usunąć Następni swój profil i co tam z innych możliwości wprowadzenia tej funkcji.

Z biegiem czasu, niektórzy ludzie są „Vkontakte” (zwłaszcza w profilach gwiazd i różnych znanych osób), ogromna liczba przyjaciół, a czasem więcej niż kilka tysięcy. Z tego powodu, to było dość niewygodne aby zobaczyć nowości, szukać konkretnych profili i komunikować się z „prawdziwych” przyjaciół. To właśnie w tym momencie, deweloperzy są „VKontakte” i zadowolony z użytkowników tego social network oryginalnego rozwiązania – każda aplikacja jest teraz w „przyjaciół” mogą zostać przeniesione przez Ciebie do statusu „abonenta”. Inny abonent od zwykłego znajomego jest fakt, że nie trzeba, aby zobaczyć swoje wiadomości w mediach, podczas gdy on będzie w stanie śledzić wszystkich informacji as usual „przyjaciela” (albo raczej tylko część tego, że nie są ograniczone ustawienia prywatności).

Teraz, gdy wiesz o cel tej funkcji, można przenieść się do innej kwestii troski wielu użytkowników „VKontakte” – jak usunąć zwolenników swojej stronie? Najprostszym sposobem – jest, aby przejść do strony, wybierz „Moje Abonenci” i kliknij na nią. W oknie, które zostanie otwarte, tylko najechaniu na ikonę użytkownika, aby pojawił się w prawym górnym rogu jego krzyża. Jak już się zapewne domyślacie, po kliknięciu na nią wybrany profil zostanie usunięty z listy, a więc można usunąć abonentów na swojej stronie. Zaletą tej metody jest to, że użytkownik zostanie przeniesiony na „czarnej liście” i nie może przeszkadzać Ci prośby przyjaciół, wiadomości i komentarze.

Innym sposobem jest to, że można edytować „czarnej liście” poprzez ustawienie profili „VKontakte”. Abonenci, nie trzeba, po proste manipulacje z ustawieniami, aby uzyskać tę samą listę, jak w pierwszej metodzie, i przestaną drażnić.

Teraz, gdy wiesz, jak usunąć zwolenników swojej stronie, przyjrzyjmy się, jak stać się abonentem swoich profilach. Jeśli komuś wysłać zapytanie do „przyjaciół”, aż do momentu, gdy ludzie nie zaakceptuje tę ofertę, zostanie automatycznie zapisany do aktualizuje. Przy rozpatrywaniu wniosku potencjalny przyjaciel postanawia zostawić z subskrypcją lub przeniesienia do innego stanu.

Jak już wspomniano powyżej, posiadające status abonenta można zapoznania się z wszystkimi wiadomościami członek, który nie będzie ograniczony przez ustawienia prywatności, a użytkownik będzie mógł przeglądać aktualizacje tylko gdy jest to pożądane. Dlatego też, przed usunięciem strony abonenta, ponownie spojrzeć na niego. Może ta lista będzie jednym z twoich starych przyjaciół, którzy przypadkowo znajdując swój profil i postanowił skontaktować się z Tobą „zaprzyjaźnić”.

Nie ma innego sposobu, aby pozbyć się uciążliwego abonenta. Aby to zrobić, przejdź do swojej strony, a następnie kliknij „Blokuj”. Osoba ta zostanie automatycznie umieszczony w „czarnej liście”, z którego będzie to możliwe „wyciąg” w sześćdziesiąt minut. Po tym, że użytkownik nie będzie mógł ponownie zapisać się do aktualizacji.