748 Shares 1578 views

Automaty dla psów: funkcji urządzenia i eksploatacji. Jak zrobić podajnik ptak z rąk?

karmienie harmonogram jest ważne nie tylko człowiek, ale także każde zwierzę. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do szczeniąt, które muszą być podawane w określonym czasie i dają tylko niezbędną ilość pożywienia. W tym przypadku właściciele przyjść z pomocą automatycznych podajników dla psów.

urządzenie avtokormushek

Charakterystyka techniczna podajników są praktycznie identyczne. Właściciel trzeba wypełnić żywności w pojemniku i ustawić timer i wielkości emisji porcji żywności. Automatyka zapewnia ścisłe przestrzeganie wszystkich zaleceń lekarza weterynarii w celu monitorowania żywienia zwierząt domowych.

Kanał ze zbiornika przepływa do zasobnika tylko w wyznaczonym czasie, i tylko w tym przypadku pies może jeść go z tacy. automaty sprzedawane są częściej dla psów, pozwalając, aby ustawić liczbę karmień od jednego do czterech razy dziennie.

Jest to ważne podczas karmienia szczeniąt, które muszą być karmione częściej niż dorosłe psy, ale jeść mniejsze porcje objętości. W niektórych modelach urządzeń, można ustawić timer do karmienia nawet do stu dni. I nagrać wiadomość głosową dla swojego zwierzaka, więc nie przegap.

Karmniki dla odmiany

Automatyczne dozowniki jest urządzeniem doprowadzania pewnej ilości paszy dla zwierząt w zaprogramowanej pomocą stopera. Nawet w przypadku braku właściciela domu, pies otrzyma niezbędną porcję jedzenia.

Karmniki automatyczne dla psów są ustawione w przypadku otyłości u zwierzęcia, aby ściśle kontrolować ilość trybie czasu karmienia i karmienia. Istnieje wiele rodzajów avtokormushek:

  • Dla psów różnych ras używane podajniki o różnych rozmiarach i wysokościach. Im większe zwierzę, tym większe urządzenie musi być zakupione. Spowoduje to, że jedzenie wygodne.
  • Liczba sektorów może być różna. Niektóre urządzenia, przeznaczone są do dozowania suchych żywności mogą być umieszczone w innych wilgotnych żywności. I są automaty, w których sektory są przeznaczone do umieszczania leków i smakołyki dla zwierząt domowych.
  • Niektóre urządzenia posiadają funkcję nagrywania głosu gospodarza. Pomaga przyciągnąć zwierzę, przyzwyczajony, że zawsze zwraca właścicielowi żywności. Najczęściej funkcja ta jest wymagana tylko do tych ludzi, którzy na stałe pozostawić na podróż służbową. Resztę czasu z właścicieli przyzwyczajenia się powołany do miski karmy dla zwierząt domowych.
  • Karmniki automatyczne dla psów może pracować na baterii lub sieci. Istnieją także złożonego urządzenia.
  • Szeroka gama pozwala wybrać dowolny projekt i powiązanego sprzętu.

Dzięki automatyczne podajniki zwierzę staje się niezależna, jak na jedzenie nie jest już konieczne, aby obudzić gospodarza rano lub uzyskać w drodze w ciągu dnia.

Gdzie kupić Automatyczne karmidła

Automaty do karmienia są drogie, więc sprzedawane tylko w dużych sklepach. Nie kupować towary w supermarketach i niesprawdzone w niskiej cenie, jak w tym przypadku, może zakupić celowo towary niskiej jakości, które mogą być szkodliwe dla zwierząt.

Jeżeli powiatowych lub miejskich bez takich sklepach można zamówić automaty dla dużych psów w sklepie internetowym. Tutaj też musimy zwracać uwagę na wybór i zakup tylko licencjonowany gwarancji urządzenia.

Jak zrobić automatyczne podajniki własnymi rękami

Aby produkować takie urządzenie może być ich własne ręce. Jednak odpowiednie takie automaty dla kotów i psów małych ras. Jest to niezbędne w celu mechanizm zegarka kwarcowego i tnie na kształt pożądanej wysokości puszki. Bank poza obleplivaetsya glinę. Z jest wytwarzany i ściany wewnętrznej w środku mechanizmu komory vyleplivaetsya zegarków kwarcowych.

Mechanizm jest stosowany jako zegar, paszy dla zwierząt, przy czym doprowadza się w odpowiednim momencie. Pokrywa podajnika z cienkiej sklejki lub z tworzywa sztucznego. W centrum wywiercone otwory, zapewniając możliwość uzyskania pokrywę mechanizmu zegara.

Automatyczny podajnik dla psów, wykonane własnymi rękami, to opcja budżet. Mimo to, lepiej jest kupić gotowe urządzenie. Będą one zapewnić bezawaryjną pracę przez długi czas i pozwalają bez wątpienia zostawić zwierzaka z żłobie.