373 Shares 9263 views

Warto-przynęty dla turystów w Hong Kongu

Często zdarza się, że w prowadnicy zabytków powiedzieć bardzo dużo, ale po przyjeździe okazuje się być zwykle atrakcją turystyczną. Te przynęty w Hong Kongu ponad tuzin. Wszystkie z nich zostały stworzone przez rząd Hongkongu i nieskręcana dosłownie w ciągu ostatnich dwudziestu lat, kiedy zaczął zarabiać nie tylko obraz „centrum finansowe”, ale także obraz „centrum kultury”.

1. Aleja Gwiazd (2004). Jest to dość mierny kopia hollywoodzkiej Alei Gwiazd. Są to wszystkie te same gwiazdy z nazwiskami i odcisków dłoni znanych aktorów i reżyserów w Hongkongu. Połów jest, że przeciętny człowiek nie wie o nich, zapisz Dzheki Chana i Bruce Lee. Same gwiazdy są małe i niepozorne, a jest oczywiste, że jest wykonany z tanich materiałów, ponieważ farba na większość z nich zostały usunięte. Zarobić na turystach, sprzedaż pamiątek i drogie jedzenie. Jedynym plusem tutaj – wspaniały widok na Port Wiktorii.

2. Big Buddha (1993). Ten gigantyczny posąg Buddy w klasztorze stuletniej. Każdy turysta (niebuddyjskich) czują się oszukani, osiągając Lantau Island, przed osiągnięciem posąg drogiego kolejki linowej, wspinając się pieszo na więcej niż 200 kroków i dostał … nic! U stóp Buddy jest zawsze tłum turystów, którzy po prostu nie rozumiem, dlaczego oni tam, bo nie ma absolutnie nic do zrobienia. Mniej może być obsługiwane przez plus, poszliśmy na spacer na sąsiednie wyspy (ale nie w sąsiedniej wsi i klasztoru, ponieważ są skomercjalizowane).

3. Victoria Peak. Ta góra, której roztacza się wspaniały widok na całe centrum miasta. Wydawać by się mogło, że trik nie może być tutaj. Ale on jest, i jest w pogodzie. Hong Kong znajduje się na wyspach, więc nie są stale modernizowane poziom wilgotności i jest mglisty. Oznacza to, że większość z tych dni, miasto może być postrzegane jedynie przez zasłonę różnym stopniu gęstości. I, oczywiście, nie ma wspaniałe fotografie (i są tutaj głównie dla nich) nie można zrobić. Naturalnie, na szczycie jest również obecny komplet działalności: drogiej restauracji, sklepów z pamiątkami, krótki wejście do „historycznego” tramwajem i morze ludzi.

Oprócz tych atrakcji, w tym listy, można dokonać wszystkich słynnych sklepów i rynków: Stanley Market, Western Market and Night Market. Wszystkie z nich są przeznaczone dla turystów, którzy nie znają Hong Kong relno cen i są skłonni do kupowania rzeczy w trzech, czterech lub nawet dziesięć razy droższe.

W Hong Kongu, aby być bardzo krytyczny wobec wszystkiego, co pod trzydziestu lat jako bardzo dużym prawdopodobieństwem można powiedzieć, że została ona zbudowana wyłącznie w celu przyciągnięcia turystów, aw rzeczywistości nie prowadzi pożytku i nie ma żadnej wartości.