597 Shares 4947 views

symulator Smith uczyni ciało bosko piękny

„Rodzice” słynnego symulatora, bez których obecnie nie może zrobić każdy, nawet najmniejszy pokój jest Dzhek La Lenny. Jednak trener Smitha jest tzw właśnie ze względu na jego „debiutu” odbyła się w odległych latach pięćdziesiątych w pomieszczeniu, którego właścicielem był Rudy Smith. Pod koniec lat pięćdziesiątych zaczęły Trener podjąć pierwsze kroki w celu jego światowej sławy, sprzedaży w Stanach Zjednoczonych. I te dni bez tego urządzenia można sobie wyobrazić każdy szanujący siłownię.

Co to za maszyna

Urządzenie to składa się z dziwacznej chwytni z hakami, szyn, na których przesuwa się bar, i zatrzymuje się. Jest to wymagany zestaw do symulatora. Jakiś czas temu, w zestawie znajduje się symulator „Walk” Vulture – To nie powinno być. Ważne jest, aby symulator Smitha został zaprojektowany tak, aby szyja ściśle trzymał pozycję poziomą, na przykład, który pozwala na wykonywanie o wyciskaniu z jedną ręką w razie potrzeby.

symulator cel

Smith stworzył symulator do wykonywania ruchów o ograniczonej amplitudzie, jest jego konstrukcja. Ograniczniki, w rzeczywistości służą jako „obcięty” amplitudzie. Główną ideą tego urządzenia jest zapewnienie stabilności ciężarkami o znacznej masie. Szkolenie dla ograniczonej amplitudzie staje się skuteczne przy użyciu masy przekraczające zwykłych wskaźników dla danej osoby. Co ciekawe również fakt, że podczas pracy z produktem nie potrzebują ubezpieczenia, ponieważ jego rola jest wyłącznie odpowiedzialny ogranicznikami. Z tych podstawowych elementów, obciążenie nie spadnie zbyt nisko, i bez podania osoby.

Niektórzy sportowcy błędnie uważają, że symulator Smitha nie rozwija ceny energii. W przykładzie benching pręta leżące oczywiste, że ograniczniki mogą być ustawione tak, że główną siłą, która jest sama prasa, miał na górnej granicy zakresu ruchu. Punkt ten nazywany jest „martwy” na jej skorupkach „zatrzymany” najłatwiejszy. Pominięciem przystanków przy barze, a potem, po chwili, ściskając w sekundę, zawodnik jest nie tylko psychicznie przygotowany do pokonania „martwy punkt”, ale również sprawia, że silniejsze mięśnie ramion i klatki piersiowej na skutek elektryczności statycznej.

Ludzie, którzy chcą mieć oko na ich formę, ale nie mają możliwości regularnych odwiedzenia centrów sportowych, aby pomóc osiągnąć swój cel uniwersalnych symulatorach. Wyjątkowość tych maszyn jest to, że są one odpowiednie dla każdego. Wszystkie wyposażone są w bardzo elastyczny program szkoleniowy, który pozwala im i doświadczonych sportowców, amatorów i początkujących, wstępnemu działaniu poszczególnych parametrów angażować.

trener wielofunkcyjny może mieć inny układ pakowania. Może ona zawierać bieżnię i rowerek treningowy, maszyny do wiosłowania i instalację Wyciągi do masy i wiele innych opcji. Ich skuteczność jest bezsporny, ponieważ w ograniczonym przedziale czasu, robią to możliwe, aby załadować wiele grup mięśniowych. Kontrola ich stanu podczas treningu można zaufać, z wbudowanym w komputerach, które są wyposażone w wielu modelach. wyświetlacz komputer poinformuje o czas spędzony na treningu, tętno, liczba spalonych kalorii i powiedzieć wiele innych przydatnych informacji.

Obecnie zakres symulatorów i sprzętu sportowego jest bardzo wysoka. Dlatego przy podejmowaniu decyzji, gdzie kupić bieżnię, trzeba tylko wybrać między tradycyjnym sklepów sportowych lub zakupu w sklepie internetowym. Faktycznie, w pierwszym, a druga opcja ma swoje wady i zalety. Wybór trenera w sportową limuzyną, kupujący ma możliwość zbadania wszystko, aby spróbować dokładnie oszacować wielkość instalacji, ale wybór odpowiedniego symulatora będzie wymagało czasu. Korzystanie z usług sklepu internetowego, można zaoszczędzić czas przewijając katalogu i stosowanie filtrów. Tutaj można zapoznać się z opisem każdego ustawienia i wybrać prawo, a potem po prostu oczekiwać szybkiej dostawy.