821 Shares 6835 views

Wybór antywirusowe dla komputera domowego

Każdy system Windows użytkownik wie z pierwszej ręki o niebezpieczeństwie inwazji wirusów w komputerze. Dlatego wybór antywirusowego zainteresowany którymś z systemem Windows i wszystkich kibiców podróżujących za pośrednictwem Internetu.

Istnieje wiele płatnych i darmowych programów do ochrony informacji, więc początkujący użytkownicy, a czasami nawet bardziej doświadczeni, często trudno jest dokonać ostatecznego wyboru antywirusowego. Trudność polega na tym, że ich opinie, a nawet eksperci w ich ocenie często różnią.

Najczęściej wybór przywództwa, Rada wyprzedza znane, dane uzyskane z niezależnych ekspertów lub zwrotne, określonymi w sieci. Oczywiście, idealna usługa bezwzględną ochronę nie istnieje, ponieważ, jak wiadomo, malware jest stale na nowo lub modyfikowane.

Każdy program antywirusowy ma swoje mocne strony, ale jednocześnie nie jest bez wad. Na przykład, przeprowadzanie ochronę, program może zająć dużo miejsca i zajmuje dużo zasobów, spowolnienie komputera i vice versa.

Dla wielu użytkowników, to ma wartość wartość produktu, a niektórzy wolą używać i całkowicie wolne oprogramowanie. Dziś wielu znanych deweloperów oferuje darmowe wersje o ograniczonej funkcjonalności, które równie dobrze mogą być stosowane, jeżeli mamy w wyborze umysł antywirusowy dla domu. Ale wszystko po kolei.

Jeśli trzeba dokonać wyboru antywirusowego, należy zwrócić uwagę?

  1. Nie warto ryzykować i ustanowić nowy mało znany program. Najlepiej jest, aby dać pierwszeństwo do programów antywirusowych, które są znane od dawna i stale się poprawia.
  2. Konieczne jest, aby dowiedzieć się więcej o funkcjonalności: Program powinien być regularnie aktualizowana, posiada skaner, monitor możliwego zagrożenia na tryb „online”, to łatwo dostroić.
  3. Ten, który stale pracuje w Internecie, zaleca się wybór antywirusowy z firewallem, który blokuje wejście do niebezpiecznych stron internetowych.
  4. Wraz z propozycji wynagrodzenia mogą być zbadane i bezpłatnych opcji, zwłaszcza jeśli oprogramowanie antywirusowe jest potrzebne do domu. Niektóre darmowe programy zyskały miano niezawodnych obrońców.

Przy wyborze programu antywirusowego liczy ważne informacje przechowywane na komputerze. Może nie trzeba do zakupu płatnego programu do użytku domowego. W tym przypadku celem jest, aby wybrać Free Antivirus.

Według aktualnego rankingu, najlepszy z nich są uważane dowolnie rozpowszechniać wersję Avast, AVG i Avira AntiVir. Czwarte miejsce jest całkowicie darmowy program antywirusowy od Microsoft – Security Essentials, która działa tylko w systemie licencjonowania. Aplikacja posiada prosty i intuicyjny interfejs, łatwy w instalacji, jak łatwo skonfigurować, dobrze radzi sobie ze swoim zadaniem i może być doskonałym rozwiązaniem dla domowego użytku na komputerze z systemem Windows.

Najlepszych, jeśli nie jest najszybszym sposobem, aby wybrać Antivirus – jest wypróbować kilka różnych programów w akcji na swojego samochodu. Dziś możliwe jest pobranie z prób, które są przeznaczone dla jednego miesiąca wolnej pracy.