684 Shares 994 views

Osobą nadzwyczajną jest osoba, która osiągnęła wiele. Jak stać się niezwykłe?

W tłumie wszyscy ludzie są podobni. Ale warto rozmawiać, a uważny obserwator zauważy, że ta lub ta osoba jest niezwykła, w przeciwieństwie do innych. Nadzwyczajna osoba jest zawsze ciekawym zjawiskiem i okazją do zastanowienia się nad tym, że nie ma granic doskonałości dla osoby. Zawsze jest to powód do zastanowienia się nad własnymi osiągnięciami.

Specjaliści "w niczym"

Umiejętności wyglądają imponująco, ale same w sobie są niewiele warte. Rynek pracy jest wypłacany za osiągnięcia i stabilność wysokich wyników. Nadzwyczajną osobą jest osoba, która codziennie dowodzi, że można zrobić więcej. Pokazuje swój własny przykład. Kiedy Donald Trump zapytał, czy zaakceptuje zwycięzcę erudytowej konkurencji. Milioner odpowiedział negatywnie – przecież taka osoba mało wie o wszystkim i nic nie głęboko. Dlatego każdego dnia w biznesie nie ma nic do roboty. Może być zatrudniony jako konsultant jednorazowego kreatywnego projektu, ale nie do długotrwałej pracy. Więc niezwykła osoba zawsze jest wąską specjalizacją. To jest zawsze dużo godzin ciężkiej pracy w terenie, nudne dla większości ludzi.

Nie-glamour pracy

Tenisista ćwiczy ruchy godzinami bez piłki. To zajmuje dużo czasu, jest nieciekawe i wcale nie spektakularne. Często w ciągu pierwszych kilku lat młody tenisista w ogóle nie uczestniczy w turniejach. Rezultat jest daleko, szczęście nie jest bliskie. I w końcu – zwycięstwo w sporcie i najwyższe osiągnięcia. Przykłady: nadzwyczajny człowiek Maxim Mirny lub niezwykła kobieta Maria Sharapova. Ze względu na niestandardowość tysiące godzin trwałej i nudnej pracy są ukryte.

Bądź sobą

Nadzwyczajnym człowiekiem jest zawsze rozwinięty system własnych poglądów i wystarczającej odwagi, aby żyć zgodnie z tymi poglądami, nie bojąc się opinii, a nie drżeć przed potępieniem. Nawiasem mówiąc, naprawdę głęboka osobowość nie będzie dążyć do bycia nadzwyczajnym. Okazuje się naturalnie. Wystarczy tylko poznać cele i podążać za marzeniem, aby codziennie pracować. Wtedy sprawiasz, że świat się zastanawia.

Nieprzyjemna, ale nadająca się do pokonania

Nadzwyczajna osoba jest zawsze wynikiem bolesnego doświadczenia. Ludzie, którzy są dani na zewnątrz łatwo, zwykle znają wartość tego "łatwości". Talenty są często związane z wczesnym rozwojem lub ciężkiej pracy. I przy wielu nieprzyjemnych sytuacjach, gdy dziecko czuje się słaby, niezręcznie, głupio. Pamiętaj – nawet w stresujących, "brzydkich" sytuacjach wyglądasz znacznie lepiej niż myślisz. Często obserwatorzy nawet nie rozumieją natury swoich trudności. Więc nie bądź zbyt surowy wobec siebie. Mów angielski źle? W porządku, nie możesz zaskoczyć nauczyciela. Nie bój się, spróbuj, popełnia błędy, popraw siebie. I wszystko się okaże!

Aby stać się niezwykłą osobą, nie należy dążyć do ideałów kogoś innego, nałożonych na innych. Poszukaj tego, co lubisz, i lepiej i lepiej. Wcześniej czy później zrozumiesz, jak stosować swoją wiedzę z korzyścią dla innych. Więc stanie się dla nich niezwykły i interesujący. Odwaga i wiara w sen są najważniejsze. Nadzwyczajna osoba jest pasją do samodoskonalenia.