82 Shares 5688 views

Teatr parodia Vinokura Vladimira Natanovicha

Pomysł, aby utworzyć własne parodie teatru przyjść do Vinokur Vladimir Natanovich w 1989 roku. „Doskonałe” nauka w GITIS, ulubieniec publiczności w czwartym roku został zaproszony przez naczelnego dyrektora moskiewskiego Teatru Operetki i przez dwa lata brał udział w wielu produkcjach muzycznych.

Początki kariery Vladimir Vinokur

To właśnie tam ujawnił talent Vladimira Vinokura jako artysta kaskadowej, to znaczy, że radzi sobie z wokalem i choreografii, publiczność może śmiać się, wykonując różne sztuczki. W efekcie długie wahanie, Winokur wybrany gatunek parodię. Z równym powodzeniem Władimir Vinokur może stać się opera lub piosenkarka pop.

Stając się popularnym artystą i otrzymał tytuł Ludowej, Vladimir Vinokur osiąga swoje cele i stworzyć parodię kina Vinokur.

Teraz jego firma służyć Miłość Bogachev Władimir Żukow, uważał się za ucznia Władimira Natanovich, wielu innych aktorów. Oprócz teatru Wino- kura, wraz z Lvom Leschenko stworzyła humorystyczny duet „Wowa Levchik końca”. Dla wielu artystów teatru stał się punktem wyjścia w ich karierze. Tak więc, nie rozpoczął Roman Kazakowa, Efim Aleksandrow i innych sobowtórów i śpiewaków.

Stan teatr państwowy

W 1997 roku, skecze teatralne Vinokur uzyskały status państwa. Obecnie dyrektorem artystycznym teatru z zespołem koncertował stale i wszędzie na wystawach jest premier.

Vladimir Vinokur stale współpracował z Humorysta takich pisarzy jak A. Hite, A. Arcana, L. Izmailov, S. Viola, A. Tsapik, L. Francuzów i innych. Zaprosić joint kreatywności znanych aktorów jak dyrektorzy Shirvindt A., L. Yakubovicha. Wiodący „Pole Cudów” był pierwszym autorem, który Vinokur ustawić scenę, po czym nastąpił program napisany przez A. Chaita „No, chwileczkę!” I „Kot Leopold”.

Vladimir Vinokur i jego skecze teatralne

W swoim teatrze, oprócz programów muzycznych i cyfr, Vladimir Natanovich zawsze zawiera humorystyczne monologi, szkice. Szczególnie cenione parodie publiczności znanych artystów, śpiewaków, takich jak Lew Leszczenko, Walerij Leontjew, Ałła Pugaczowa, Masza Rasputina, Grigorij Leps, Philipp Kirkorov, Nikolai Baskov, Natasha Koroleva, Aleksandra Sierowa, Igor Nikołajew.

Repertuar skecze teatralne Vinokur mają programy tematyczne takie jak „Golden Patifon”, czyli jest to parodia znanego show-programu „Russian Radio”, które dają nagrodę „Złoty Gramophone” popularnych wykonawców radiowych.

Mimo obfitości znanego parodysty, skecze teatralne Vladimir Vinokur przeznaczone do prawie dekady. Tak, a aktor jest nadal kochany i popularny publiczność. Tacy ludzie rodzą się klaunów w najlepszym tego słowa znaczeniu, rodzą się raz na sto lat. To był Charlie Chaplin, Jurij Nikulin, ten sam numer, oczywiście, można umieścić i Vladimir Vinokur.

Przybywając w teatrze, możesz być szczęśliwy, aby odpocząć od codziennych trosk, bawić się i śmiać się z dobrych żartów, słuchać doskonałą wydajność wokalną i innych ciekawych numerów muzycznych.

wniosek

Pomimo popularności i wygrać miłość artysty i publiczności, Vladimir Natanovich Vinokur uważa, że jego najlepszy osiągnięcia własną rodzinę i córkę Anastasia Vinokur, onchivshuyu Państwowej Moskiewskiej Akademii Choreografii.

Teraz ona jest członkiem trupy Teatru Bolszoj, pojedynczy, nie tak dawno temu dał rodzicom wnuka. Ojciec nie kocha tylko swoją córkę, ale także głęboki szacunek dla poświęcenia i ciężkiej pracy.