539 Shares 3200 views

Jak zainstalować gry na konsoli Xbox 360 z nośników wymiennych?

Wielu graczy odmawia zakupu konsoli, ponieważ nie mogą one być grane w pirackich wersjach gier. I oryginalne licencjonowane wersje kosztują dużo – znacznie droższe od analogowych komputerów PC. Dlatego też każdy chce pobierać z gier torrent na komputerze i używać wyłącznie komputerów do gier. Jest to poważny błąd, ponieważ stwierdzenie, że nie ma możliwości pirata na konsoli, jest całkowicie fałszywe. Wystarczy, że to zrobisz – zajmie to dużo czasu i wysiłku, a także różne oprogramowanie. Ale jeśli pacjent jest pacjentem i będzie działał dokładnie i dokładnie, to powinieneś go zdobyć. Aby nie działać przypadkowo, w tym artykule opisano szczegółowo, jak zainstalować gry na konsoli Xbox 360. Freeboot to program, który umożliwia zainstalowanie pirackich wersji gier na konsoli, dzięki czemu teraz można korzystać z konsoli i nie spędzać na grach dużo pieniędzy.

Co to jest "frebut"?

Zanim dowiesz się, jak zainstalować gry w konsoli Xbox 360, musisz szczegółowo określić, jaki jest program. Oprogramowanie to ma na celu uczynienie konsoli postrzeganiem pirackich zdjęć gier dla "Xbox" jako oryginału. Odbywa się to wyłącznie na nośnikach wymiennych, więc nie możesz pisać gry na dysk, ponieważ można to zrobić z projektami dla komputerów PC. W rzeczywistości nie ma nic złego w tym, więc wszystko powinno być dobrze i wyraźnie, jeśli postępujesz zgodnie z instrukcjami. Dzięki niemu można nauczyć się instalowania gier na konsolach Xbox 360 w dowolnych grach, które można znaleźć w torrentze.

Co jest potrzebne do tego procesu?

Jeśli chcesz nauczyć się instalować gry w konsoli Xbox 360, musisz najpierw przeczytać listę tego, czego potrzebujesz. Więc przede wszystkim potrzebny jest prefiks, który powinien mieć wystarczającą pamięć wewnętrzną. Zaleca się, aby było co najmniej 20 gigabajtów – oczywiście powinno być wolne, więc musisz wyczyścić miejsce na dysku twardym, aby skorzystać z możliwości programu freibut. Oczywiście, będzie dużo lepiej, jeśli masz 300 gigabajtów wolnej przestrzeni w regionie, ponieważ nie pozwoli Ci to pomyśleć – masz wystarczająco dużo miejsca na dysku dla samej gry i wszystkich niezbędnych operacji. Nie zapominaj też, że Twoja konsola powinna mieć zainstalowany Freebot z użyciem jakościowego włamania, takiego jak Glitch Hack. Cóż, dla każdej z gier potrzebny jest laserowy dysk, płyta CD lub DVD. Z takim zestawem możesz już liczyć na coś, ale to nie wszystko, co ci instrukuje. Instalowanie gier na konsoli Xbox360 jest dość trudnym procesem, w dużej mierze dlatego, że potrzebujesz dużej liczby różnych programów. Czy uważasz, że możesz tylko zrobić Freeboot? Zrobiłeś błąd, ale ta instrukcja pokaże Ci wszystkie potrzebne programy.

Niezbędne programy

Zaczyna się od tego, że potrzebujesz dwóch grup programów – najpierw musisz zainstalować na komputerze, na którym będą przygotowywane pliki, a druga – do konsoli, na której zamierzasz grać. Instrukcje dotyczące korzystania z konsoli Xbox 360 z zainstalowanym darmowcem są oczywiście znacznie bardziej skomplikowane niż opisywanie samego konsoli. W drugim przypadku wystarczy włożyć do gry grę i cieszyć się rozgrywką lub pobrać ją na dysk twardy konsoli. Jeśli jednak chcesz korzystać z gier za darmo w tym oprogramowaniu, musisz zainstalować dodatkowe programy. Oprócz samego Freebot potrzebny będzie kolejny Xex.menu, którego przeznaczenie zostanie opisane później. Cóż, teraz wiesz, czego dokładnie potrzebujesz, a także zainstalujesz niezbędne oprogramowanie – nadszedł czas, aby dowiedzieć się, jak zainstalować grę na oprogramowaniu Freeboot Xbox360.

Praca z komputerem

Oczywiście musisz zacząć proces od komputera – pobierz grę z torrent, który chcesz uruchomić na konsoli. Wystarczy upewnić się, że został zaprojektowany do konsoli, a nie dla komputera. Następnie użyj GameHack, aby upewnić się, że gra jest prawidłowo włamana i jest odpowiednia do rzucenia go na konsolę. Następnie należy włożyć dysk do komputera i użyć programu do tworzenia obrazów dla konsoli. Zaleca się użycie ISO2God, ponieważ oprogramowanie to sprawdziło się w wielu graczach i gwarantuje dobry wynik.

Przesyłanie gry do konsoli

Kiedy konwersja gry zostanie zakończona, zobaczysz, że stała się zielonym Menn, co oznacza, kto jest gotowy do uruchomienia na konsoli. Nie sądzę, aby to się skończyło – nie wystarczy tylko, aby przenieść pliki do urządzenia pamięci masowej konsoli. Musisz użyć programu Xex.menu, który pozwoli Ci skopiować piracką wersję gry do wersji licencjonowanej. Dzięki temu będziesz mógł uruchamiać gry na konsoli bez użycia tych licencjonowanych dysków, które są bardzo drogie.