380 Shares 946 views

New Moon Ritual: lista, cechy i skuteczność

Nowy Księżyc jest pierwszym dniem miesiąca księżycowego. Zasadniczo trwa to tylko kilka godzin, z rytuałami zrobionymi w ciągu pierwszych 3 dni po nim. W nowym księżycu należy wykonywać różne praktyki magiczne, które przyciągną coś do życia – pieniądze, miłość, szczęście. Uważa się, że wraz z młodym księżycem w życiu osoby wzrasta wszystko, czego brakuje. W tym artykule przyjrzymy się rytuałom przeprowadzonym na nowym księżycu.

Dobre oznaki

Podczas nowego księżyca należy obserwować ze szczególną troską o znaki, które mogą radykalnie zmienić niektóre wydarzenia lub przynieść pewne wiadomości. Wśród nich są:

  • Jeśli rozproszy się sól, będzie kłótnia.
  • W nowym księżycu zawarcie małżeństwa obiecuje szczęśliwe i długie życie rodzinne.
  • Czcigodny młody księżyc zapowiada wspaniały prezent w przyszłym miesiącu.
  • Możesz wziąć niewielką notatkę na nowy księżyc. Jeśli pokażesz to na Księżycu, pieniądze zaczną rosnąć. Tylko taki banknot nie może być wydany do następnego miesiąca.
  • Każde zyskowne przedsiębiorstwo musi zaczynać się bezpośrednio w nowym księżycu. W takim przypadku będzie to bardziej poprawne.

Rytuał (nowy księżyc) dla bogactwa

Musimy zanotować różne wyznania. Teraz rozłożysz je wokół mieszkania w kilku miejscach (na antresoli, szafkach, itp.), Aby nie złapały nikogo. Po 3 dniach zebrać wszystkie rachunki i kupić coś dla nich w domu (można kupić rzeczy, żywność, artykuły gospodarstwa domowego, a także przedmioty wewnętrzne).

Jest zdania, że wpłacasz pieniądze do obiegu, impregnowany mocą księżyca, więc w bieżącym miesiącu powracają do Ciebie dwukrotnie większymi.

"Magia"

Nadal zastanawiamy się nad rytualami na nowym księżycu, aby przyciągnąć pieniądze. Na różnych forach poświęconych temu tematowi użytkownicy mówią, że ta technika rzeczywiście działa w niesamowity sposób. Dzięki tej praktyce można przyciągnąć niezbędną ilość pieniędzy.

W pierwszych minutach nowego księżyca musisz sporządzić listę rzeczy, które musisz nabyć. Napisz wszystkie swoje pragnienia, a następnie obliczyć, ile to będzie kosztować. Po ustaleniu kwoty, napisz sobie rodzaj pokwitowania, aby otrzymać tę kwotę.

Aby to zrobić, weź prostą kartkę papieru, z której wykonaj "magiczne pokwitowanie". Wpisuj datę dzisiejszej daty, a następnie komu wydano (pełne imię), kwotę, umieść podpis na dole, a następnie napisz "Płatny". Powinno być ukryte (może to być w szafce lub książce). Upewnij się, że wkrótce (głównie w ciągu 1 miesiąca) niezbędna kwota trafi do Ciebie w najbardziej cudowny sposób.

"Torba na pieniądze"

Są inne ciekawe rytuały dla nowego księżyca. W tym przypadku przyciąganie pieniędzy wśród nich zajmuje czołowe miejsce. Zbieraj małą torebkę monet o różnych nominałach – każdy, kto ma obecnie kurs – ruble i grosze. Każda moneta musi być smarowana olejem eukaliptusowym. Pryj torbę w północnej części mieszkania. Twój stan wzrośnie bardzo szybko.

"Skarbonka skarbów"

Jest inny rytuał pieniężny dla nowego księżyca. Aby utworzyć taką skrzynię skarbową, musisz mieć dwa małe owalne lub okrągłe lustra, 2 kawałki czerwonego papieru lub długiego materiału o długości 20 cm, słoik z gniazdem lub skarbonką, nowe pióro lub znacznik, inny mały kawałek czerwonej księgi, 27 monet o jednakowej godności (Nie banknotów, ale monet).

Procedura:

  1. Umieść jeden z lusterek w dół.
  2. Teraz włóż na niego 1 kawałek czerwonego papieru lub tkaniny.
  3. Następnie umieść piggy bank na tym lustrze.
  4. Przykryj górną część drugą szmatką lub papierem.
  5. Ta struktura musi być zwieńczona drugim lustrem. Napisz po jednej stronie małego czerwonego papieru słowo "skrzynka skarbowa". Jednocześnie napisz swoje imię na tej samej kartce papieru po drugiej stronie.

Teraz w ciągu 27 dni – w pełnym miesiącu miesiąca – musisz co miesiąc rzucać w tym polu monety na jednej monecie. Po określonym czasie wyjmij zawartość puszki. 10% otrzymanej kwoty rozdysponowane jest do biednych, ale umieścić wszystko inne na koncie bankowym lub wydać na talizmany za dom lub literaturę duchową.

«2 świece»

To całkiem ciekawy rytuał dla nowego księżyca. W czwartek umieść białą i zieloną świecę na stole dwadzieścia centymetrów od siebie. Kojarz się z białą świeczką, a zielony dla Ciebie powinien uosabiać dobrobyt i pieniądze. Światło z jednego meczu świeca, pierwsze białe, a następnie zielone. Po pewnym czasie wyjmij je i umieść w tajnym miejscu. Powinno się to powtarzać przez 10 kolejnych dni, przy czym świece zbliżą się o 2 centymetry każdego dnia. Jak tylko się stykają, połącz je z zieloną wstążką i zapisać ją jako talizman.

"Pieniądze, chodź!"

Ten rytuał na nowym księżycu jest wykonywany na 2 tygodnie przed pojawieniem się księżyca w pełni. Wymaga to świecznika i długiej zielonej świecy. Zamknij oczy, spokojnie i powoli oddychaj, aż poczujesz się całkowicie zrelaksowany. Następnie wyobraź sobie, otoczony białą piłką o najczystszej energii. Uspokoić myśli, zrelaksować się i skupić się na celu – przyciągając pieniądze.

Wyobraź sobie, jak wpuszczają się do balonu energetycznego. Spadają z góry, a oni sięgają do ciebie, jak golenie żelaza do magnesu. Powinno to być przedstawione w możliwie najszerszym zakresie, gdy tylko będzie to możliwe. Poczuj ruch pieniędzy. Teraz weź świeczkę, ściśnij ją obiema rękami. Wyobraź sobie, jak Twoja wewnętrzna siła łączy się z twórczą mocą samego wszechświata.

Świeca jest symbolem tej fuzji. Dla siebie powtórz: "Strumienie pieniędzy płyną do mojego życia. Dla dobra innych ". Cały czas, nadal wyobrażać sobie, jak pieniądze płyną do piłki ze wszystkich stron, a przywiezione tu przez wiatr. Następnie zapali świecę i poczekaj, aż się spłonie. Świeca, pieczenie, wyzwala energię, którą stworzyliście, i przyniesie w życiu dobrobyt materialny.

Wykonywanie pragnień

Rytuał chęci nowego księżyca jest całkiem prosty. W pierwszych dniach pełni księżyca weź kartkę papieru i napisz na nią swoje życzenie. Będziesz potrzebował 2 świec kościoła o różnych rozmiarach. Umieść je w świecznikach, a następnie oświetlając z kolei (z dużym meczem świec i z wielkiej świecy). W takim przypadku zawsze myśl o pragnieniu.

Następnie weź papier z pisemnym pragnieniem i spisz ostatnią literę. Zrób to słowami: "Spalę dziś list" … ". Od zepsucia, przekleństw, złego oka Duch Święty natychmiast dostarczy ". Następnie zgasić świece i usunąć wszystkie używane przedmioty. W ten sam sposób następnego dnia musisz spalić poprzedzającą list pożądania.

Ten rytuał nowego księżyca, aby spełnić pragnienie, aby robić co noc, płonąc wszystko w jednym piśmie. Jednocześnie, kiedy zaczynasz płonąć, pamiętaj, że teraz musisz zostawić świece całkowicie spalone.

Rytuał dla piękna i harmonii

Ten rytuał dla nowego księżyca trwa trzy razy z rzędu. Do tego ćwiczenia potrzebujesz: szklankę mleka, krzyża, aromatycznego oleju różanego, świętej wody.

Wpisz gorącą wodę do wanny i wprowadź ją do dołu, a następnie wlej do mleka z wodą, szklankę wody konsekrowanej, kilka kropli aromaterapii wzrosło. Teraz zanurz się w tej wannie i korzystaj z zabiegów wodnych. Kiedy leżysz, zrelaksuj się, zakryj oczy, a potem powiedz:

"Woda, posłuchaj mnie! Nie daj się oszukać, nie bój się, dbaj o mnie! Woda po krzyżu, sprawi, że jestem tak smukły! Uśmiechnij mnie różą, karmić mnie mlekiem, że nie jestem ani cienka, ani tłuszczowa, ale nawet! "

Po niewielkiej ilości wody można opuścić łaźnię. Teraz, opuszczając wodę, musisz powiedzieć: "Woda, odejdź, zabierz mój lishok, teki pod czarnym kamieniem, leży sto lat".

Spisek o poczęciu dziecka

Musimy wziąć mały pojemnik z wodą i powiedzieć: "Jako nowy księżyc będzie urodził się na niebie, więc mieliśmy też dziecko". Z tą wodą musisz umyć się przed aktem miłości do kobiety i mężczyzny.

Rytuał miłości

Jeśli dziewczyna chce przyciągnąć miłość, musi spędzić następny obrzęd na nowym księżycu. Musisz całkowicie rozbić, przed lustrem umieścić kubek wody, a także czerwoną lub różową świecę. Dodać trochę kropli aromatycznego oleju różanego, płatków szkarłatnej lub różowej róży, a następnie zapalić świecę, a następnie powiedzieć: "Róża rozkwitła pod księżycem, pachniała słodką i rozkwitałabym tak pięknie, ale miłość znajdowałaby się sama. Ścieżkę księżyca poślubisz cię do drzwi. Następnie powtórz trzy razy "Amen"

Wytrzeć to za pomocą tej wody, patrząc na siebie w lustrze. Woda zdejmij klamkę z zewnątrz, natrysk go na wyciągnięcie ręki. Umieścić pod łóżkiem resztki wody z płatkami róży. Jest zdania, że w ciągu miesiąca po tym spotkasz swojego partnera.

Rytuały gospodarcze

Często pojawienie się młodego miesiąca jest używane do rozwiązywania różnych codziennych problemów. Mogą więc dodać zdrowie pewnej osobie, a także dać mu piękno i siłę.

Aby włosy się nie wypadły, w nowym miesiącu musisz stać na progu i przyjrzeć się księżycowi. Trzymają się za ich dłonią za głową i poproście o zdrowie głośno.