847 Shares 4104 views

Rachunkowość dla towarów należących do księgowości w zależności od rodzaju zakupu

Doświadczenie pokazuje świat dyskusję na temat włączenia do ewidencji towarów procedur księgowych dla różnych usług w zakresie handlu zagranicznego, ze względu na ich potrzeby nestandartizovannosti i selektywnego zwalczania tych procedur. Dziś głównym podejście do procedury wyboru klasyfikacji opiera się na jego szacunkowy koszt. Z drugiej strony, zgodnie z obowiązującymi przepisami, mogą być przeprowadzone w następujący sposób:

1. Utworzenie listy konkurencyjnego dla których zapisy towarów w księgowości nie jest wymagane. Istota tej metody polega na wyborze dostawcy poprzez uzyskanie informacji o kosztach towarów (przynajmniej od trzech dostawców) oraz wniosku o zawarcie umowy z ceną za jednostkę towarów, które byłyby tańsze.

2. Wniosek o propozycji kosztów obejmuje otwartą publikację komunikatu w sprawie jego wykonania (online, w mediach), a zwycięzca jest jeden sprzedawca, który oferuje najniższą cenę.

3. Konkurencja. Konkursy mogą być klasyfikowane zgodnie z ich metodą otwartą i zamkniętą, jednostopniowej i dwustopniowej przetargu jest dostawcą z wyboru, gdy jest o tym informowany za pośrednictwem mediów raporty o nim. Zwycięzca tutaj jest wnioskodawca, który zaoferował najbardziej atrakcyjnych pod względem wydajności.

4. Zamknięte fotograficzny – jest wybór dostawcy bez umieszczenia nadruku i zaproszenia do udziału w internetowych, ponieważ informacje o korzyściach zakupu może zawierać tajemnice państwowe.

Konkurs dwuetapowy może nastąpić w następujących przypadkach:

– jeśli nie można dokładnie określić właściwości towarów;

– W razie potrzeby dalszych badań i rozwoju na badaniu właściwości towarów ;

– jeśli klient podjął procedurę wstępnej kwalifikacji oferentów.

5. Zakup z jednego źródła jest wykonywana, jeżeli:

– nie ma potrzeby zakupu i nie ma czasu na stosowanie innych procedur;

– Stwierdziliśmy, że dodatkowy zakup w ilości mniejszej niż zakupu zostanie przeprowadzona od tego samego dostawcy.

Na podstawie powyższego można stwierdzić, że klasyfikacja towarów, jak również księgowe zapisy, zasady rachunkowości dotyczące środków pozyskanych przez władze państwowe Federacji Rosyjskiej, jedynie marginalnie zgodne z nowoczesnymi standardami europejskimi handlowych.

Zgodnie z tymi standardami, księgowość, produkcja, sugeruje, że korzyści te powinny być podzielone na:

– wyłączny (zakup jednego dostawcy);

– szczegółowe oferty (zamknięte, zamówienia, w połączeniu z tajemnice państwowe);

– specjalny (konkurs dwuetapowy, obowiązkowej kwalifikacji wstępnej);

– inne (lista konkurencyjne propozycje kosztów zapytanie, otwarty konkurs).

W tej chwili nie ma problemu nie ma bezpośredniej zależności od rodzaju norm postępowania, które przewiduje rozliczania towarów w księgowości. Przede wszystkim wydaje się ignorować właściwości uzyskanych korzyści i brak zróżnicowania progów cenowych w zależności od rodzaju towarów.

Tak więc próbą stworzenia pewnego rodzaju ujednoliconego modelu regulacyjnego, w ramach którego standaryzacji rachunkowości towarów i rozliczania całkowicie różnymi rodzajami zamówień, towarów, sytuacje informacyjne nieuchronnie prowadzi do imitacje zawodów pociągających za sobą koszty transakcyjne. Nie może być żadnych jednolitych standardów oceny dla zamówień i rachunkowości, które są obecnie szeroko stosowane w przedsiębiorstwach i organizacjach, zwłaszcza dla tych, którzy mają innowacyjny charakter, jak również dla każdego innego.