219 Shares 4672 views

Które telefony są teraz w modzie: bitwa pod markami i prestiżu

Rynek urządzeń mobilnych szybko rośnie. Zmiany twórcy. Pojawiają się nowe marki. Rozmiar, waga, układ technologiczny urządzenia – wszystko to wpływa na cenę. Ale są marki, które są konsekwentnie popularne wśród konsumentów. Które telefony są teraz w modzie? Meandry wybór i staramy się zrozumieć ten artykuł.

Popularność smartfonów

Zacznijmy od tego, że w dzisiejszym segmencie rynku urządzeń mobilnych jest prawie niemożliwe, aby znaleźć telefon do nawiązywania połączeń. Gwałtownie rośnie tendencja do zwiększenia produkcji smartfonów. Te gadżety są już nie tylko telefony, ale cały kompleks elektroniczny zbiór różnorodnych funkcji. Nawet najprostsze z nich obsługuje szeroką gamę usług i aplikacji, które pozwalają użytkownikowi mieć w kieszeni miniaturowy komputer. W tej chwili zaufanie rynek jest podzielony między dwóch dużych firm – Apple jest Amerykaninem i koreański Samsung. To właśnie telefony są teraz w modzie w większości! Jeśli koreański producent ma opcje niski koszt gadżetów, coś o „apple” takich produktów nie można powiedzieć. Oczywiście, w społeczeństwie zwrócić uwagę na co urządzenie użyć. Tanie telefony mogą być widoczne gołym okiem. Jednak koncentrując się na trendach w modzie, to może być dość pusty portfel. Po tym wszystkim, elektronika Wiadomości bardzo drogie.

Bitwa gigantów: Apple lub Samsung

Produktów Kalifornijska firma jest zawsze stały popyt, mimo wysokich kosztów. Rzeczywiście, te telefony są, ogólnie rzecz biorąc, obraz. Ktoś z ostatnim modelem gadżetu firmy Apple, zawsze można zadzwonić do mod w dziedzinie technologii mobilnych. To jak Gucci buty i dżinsy Dolce & Gabbana! Koreańskie modele są również popularne. Jednak materiały, które są wykorzystywane w produkcji tych telefonów (nawet najwyższego poziomu), kilka umniejszać swoją wartość dla konsumentów, dla których ważne jest, przede wszystkim, aby zrobić wrażenie. Telefon komórkowy, modne dziś na całym świecie – to iPhone'a 5S. Samsung Galaxy-S4 jest również wśród smartphone nowinek mody. Jego sprzedaż nawet wyższa od konkurenta, mimo reputacji produktu amerykańskiego trochę, ale jeszcze lepiej.

Inne marki handlowe

Ale te dwie marki nie wyczerpują listy poszukiwanych produktów na rynku telefonii komórkowej. Które telefony są w modzie niż wymienione powyżej? Istnieje wiele telefonów. W ogóle, jeśli mówimy konkretnie o reputacji konkretnego producenta, zawsze można polegać na urządzenia Sony i Nokia. To jest zawsze modne telefony. Zdjęcia z tych i wielu innych urządzeń można znaleźć przede wszystkim w sklepach, w Internecie i reklamy telewizyjnej. Oczywiście, prestiż tych rur są nieznacznie niższe niż produktów dwóch głównych graczy komórkowych na rynku. Jednakże, jest to idealne rozwiązanie, jeśli masz ograniczone zasoby i zaimponować inni chcą produkować. Urządzenie to pewnie ma średnio pozycję w linii smartfonów. Również na liście powszechne, a zatem mody, telefony, wpadł produkty są Tajwańska firma znana pod marką HTC.

Produkty z Chin

Ostatnio, coraz więcej chińskich producentów zyskują pozycję na rynku telefonii komórkowej. W Rosji, dość dwuznaczny stosunek do wszystkich wyrobów produkowanych w tym kraju. Musimy oddać hołd chińskich przedsiębiorców – jakość towarów nie jest znacząco zwiększona. Zostało to potwierdzone przez szybkiej penetracji rynków zagranicznych oraz popularność publiczności. Które telefony są teraz modne gadżety z Chin? Pytanie można odpowiedzieć z całą pewnością, że jest to Huawei i Oppo. Dwaj przywódcy świadomie realizować ambitny plan podboju rynku i starają się poruszać liderów. Muszę powiedzieć, że jest do pewnego stopnia możliwe. Telefony z tych marek ma już swoich fanów, nawet w Ameryce. Pod względem ceny i jakości są – idealnym rozwiązaniem. Chociaż te telefony nie są jeszcze tak znane jak te wymienione powyżej, ale mają potencjał, aby stać się modny w bardzo niedalekiej przyszłości.

marka klasy „Lux”

Wreszcie, jakie telefony są teraz moda na „worki pieniędzy”? Vertu – niekwestionowany lider w produkcji wrażenia na innych. Prestiż rury nie wymaga komentarzy. Produkcja jednostki strukturalnej fińskiego giganta Nokia, znajduje się na Wyspach Brytyjskich, są zawsze popytu w najbardziej uprzywilejowanych warstw ludności całej planety. Te telefony są wykonane ze złota, platyny i innych metali szlachetnych. Mogą być ozdobione różnymi kamieniami szlachetnymi, mają wyższy poziom elektronicznej bazy danych. Średnio możliwość pochwalić taką nowością będzie kosztować właściciela 62 tysięcy euro. Dlatego uwolnienie tych urządzeń jest ograniczona w przyrodzie.