487 Shares 7072 views

Prysznic marszu? To proste!

Kochasz się w naturze? Nie wyobrażam sobie życia bez podwyżek ojczyzny? Zbudować domek dopóki nie masz gdzie się umyć? A może po prostu uwielbiają sporty ekstremalne? Musimy nauczyć się budować prysznic ogród własnymi rękami. Pozwalają z prawie żadnych prowizorycznych kontenerach. Umyć w ciepłej wodzie w ciepłym pomieszczeniu jest nie tylko przyjemny: w zimnym zdrowia może zależeć na takiej duszy. Budowanie marsz prysznic pod wpływem siły nawet zaczynają zdobywców natury.

skonstruować konewka

Najprostszym prysznic jest umieszczony tak. Drzewo jest zamontowane kurtyny (jeśli chcesz się wykąpać w spokoju). Pokrywa z tworzywa sztucznego dużych otworów na butelki, który jest włożony we fragment węża. Sama pokrywa primatyvaetsya taśmą do butelki (jeśli masz węża). Jeśli nie, wówczas wylewa się wodę priotkrutit pokrycia wystarczająco. Dla dużej pojemności można użyć dowolnego netolstym wąż „poltorashki” – probówki z kroplomierzem. To musi być zamocowane w obudowie otworu. Tak że woda nie przepływa spontanicznie, można przyciąć korek węża lub z hakiem do mocowania drutu górny koniec. Potem – wyciąć z dna butelki, zamknąć pokrywę, aby wzmocnić wysoką gałąź. Dla wygody można umieścić butelkę w sieci lub po prostu dołączyć do drutu branży. Najprostsze dusz maszerujących gotowy. Zamiast plastikowej butelce, można skorzystać z douches kubek, butelkę wody, itd. Takie urządzenie doskonale nadaje się do czasu letniego. Ale co, jeśli jesteś w marszu wokół góry i -20 ° C, a pranie jak? Właściwie, to kolejna konstrukcja i będzie to, co nazywa się „prawdziwy prysznic marszowy”. Oczywiście, można zrobić to w dowolnym miejscu, ale mówią, że wspinacze wynalazł tę metodę pielęgnacji.

Aby skonstruować przenośny prysznic obozowy

W rzeczywistości, przenośny będzie tylko ślepy i zbiornik na wodę. Wszystkie pozostałe części są zbierając bezpośrednio do zatrzymania. Będziemy potrzebować:

  • Urządzenia do zapłonu ognia.
  • Głazy wielkości głowy trzy letniego chłopca, ale jest to możliwe i zwykłe wiadro kamyków lub innych kamieni.
  • Storck.
  • Plastikowe butelki z korkiem i wężem.
  • Namiot lub folia rozciąga się na ramie. Rama może nosić i może być zbudowany między drzewami.

W celu zbudowania ciepły prysznic marsz, rozpalać ogień Mówiąc kamienie nad ogniem szarej wody. Podczas gdy wszystkie rozgrzewkę, to montuje celofan (jeśli nie puste namioty) podobieństwo wigwam. Można użyć gałęzie itp Powyżej tipi zrobić mocowanie: tutaj powiesimy plastikową butelkę (patrz powyżej urządzeniem.) Z wodą. Gdy ciepłe jak kamienie, delikatnie położył je na obwodzie „wigwamu”. To jest najbardziej niebezpieczna część procedury: można się poparzyć. Głazy i kamienie powinny być cool „tipi”, tak aby mogły stać. W trakcie chłodzenia bardzo ogrzane powietrze. Następnie powiesić butelkę z gorącą wodą i … orzeźwiającej kąpieli! Zazwyczaj kamienie pozwalają wziąć prysznic maszerujących 4-5 turystów, a dopiero po tej „przestrzeni” zaczyna do ostygnięcia. Jeśli robimy rzeczy szybko, a głazy wziąć więcej, nawet w grupie 15 osób, będzie miał czas do dokonania wymaganych procedur kąpielowych.