708 Shares 7053 views

Jak zrobić lalki Monster High? Z rękami wykonać pragnienie łapy-córka

Od 2010 roku i do dziś wiodącym na świecie zabawka odbywa serię lalek Monster High. Bohaterami tej kolekcji piękny i stylowy. Pupa szybko zyskał popularność odbierając chwałę słynnej Barbie i Ken. Wszyscy bohaterowie serii Monster High – to przedstawiciele sił zła. Ale one są bardzo słodkie i urocze. A dzisiaj, każda dziewczyna w wieku od 3 do 16 lat sennych mieć wokół, jeśli nie całą kolekcję, co najmniej jeden lub dwa z tych lalek. Należy zauważyć, że cena takiego oryginalnego zabawka jest wysoka, a nie każda rodzina może sobie pozwolić na zakup zabawek Monster High. Ale jeśli naprawdę chcesz dać swoją córkę miodowo-Doll-potwora, spróbuj zrobić to sam w domu. Oczywiście, aby uczynić taką zabawkę od podstaw nie uda, ale stara lalka Barbie lub Bratz z serii możliwe jest, aby włączyć w bardzo cute potworów. Jak zrobić lalkę Monster High własnymi rękami? Porady szukasz w tym artykule.

Wybierz zdjęcie

Zanim nauczysz się jak tworzyć Monster lalka High, negocjować z córką, jaką postać w serii lalek chce uzyskać w wyniku zmian. Następnie znaleźć wizerunek potwora dziewczynka i jej badanie starannie. Podnieść niezbędne materiały w celu stworzenia nowego obrazu: tkanin i skór na odzież i obuwie, markery do prorisovyvaniya twarzy i makijażu Features Akcesoria do wykonania fryzury.

Jak zrobić lalkę Monster High własnymi rękami? Zaczynamy od makijażu i tatuaże

Aby oczyścić makijaż nowo Girl-potwora, można użyć kredki lub kolorowe spraye do włosów. Praca jest dość „biżuteria” jako twarz w poczwarki małej i wszystkie linie powinny być wykonane bardzo starannie. Ale nie martw się, jeśli za pierwszym razem się nie uda. Lakier może być łatwo usunięty za pomocą specjalnych środków, a pisak końcówki do czyszczenia z alkoholem. Każda lalka ma tatuaż. Znajdują się one na plecach, ramionach i klatce piersiowej. Nie zapomnij, aby je zaznaczyć, too.

Włosy i kapelusze. Jak zrobić?

Monster High lalka z własnymi rękami, to remake Barbie i Bratz. A jak wiadomo, wszystkie one mają długie włosy. Więc nie szczególnie pracować. potwory Dziewczyny też praktycznie wszyscy mają wspaniałe długie włosy. Jedyną rzeczą, jaką należy zwrócić uwagę – ten kolor włosów. Przemalować lalkę można barwić przy użyciu naturalnego tonik do włosów. Tak, trzeba wydać na niego, ale efekt jest tego wart. oczy córki zaświeci się z radości, gdy ona podnieść niemal prawdziwego Monster High. Na czele bohaterek tej serii zawiera akcesoria. To może być kapelusze, czapki, opaski z rogami, wstążki, czapki. Mogą one wnieść lub pożyczyć coś podobnego w tym samym Barbie i Bratz.

Odzież i Obuwie

Jeśli posiadają podstawowych umiejętności szycia, a następnie wykonać szafę dla lalki nie będzie trudne. Odbiór podobna w kolorze i fakturze skrawki tkanin i przedmiotów vykroyte odzieży. Jako podstawę możemy podjąć sukienki, spodnie inne lalki, które są odpowiednie rozmiary. Trudniej jest mieć wyrób obuwia. Ale nawet tutaj można znaleźć wyjście. Za nią skórą lub opcji kolorów. Alternatywnie, można użyć buty Barbie, odmalowane go lakierem w wybranym kolorze.

Cóż, to wszystko. Masz odpowiedź na pytanie, jak zrobić lalkę Monster High własnymi rękami. A nawet jeśli nie jest to oryginalna zabawka, a domowej roboty, ale dla dziecka to z pewnością stanie się ulubionym, ponieważ jej matka. Udane ty przerobienie!