439 Shares 1667 views

Co to jest opalanie? Opalanie jest szkodliwe? Co lepiej opaleniznę?

Jak łatwo jest do was po raz pierwszy iść na plażę? Zwłaszcza jeśli się do odpoczynku w środku lata, nigdy nie ma w wyniku zatrudnienia nie chłonąć skromną północne słońce, podczas gdy inni obozowicze nie jeden dzień lub nawet tydzień na tej plaży obywatele są równomiernie pokryte czekoladą? To nie jest bardzo miłe dla oka tło albinos, nawet jeśli istnieją obiektywne powody. Pozostawić do pozbyć się tego nieprzyjemne odczucia pomóc tej pomysłowy wynalazek ludzkości jako samoopalające. Lub nawet ewentualna sprawa: Idź cały czas w spodniach lub długich spódnic i topy lub bluzki z krótkim rękawem, a na środku wakacji postanowiliśmy założyć mini spódnicy lub szortów. Oczywiście, odcienie rąk i stóp są uderzająco różne, i nie jest to absolutnie konieczne, aby użyć samoopalające do nogi, aby usunąć ten absurdalny efekt, gdzie różne części ciała, choć należą do różnych osób, czyli starych dobrych Frankenstein czasach kiedy pamiętam.

Co to jest self-opalanie

Bronzing – to procedura wymaga użycia specjalnych środków zawierających substancje promujące zabarwienia komórek skóry w górnej ciemnym odcieniu, tworząc w ten sposób efekt opalania. Również często nazywane opalania żadnego środka zawierającego ten składnik. Wpływ tych środków jest krótkotrwały – to trwa tylko kilka dni, więc ta procedura musi zostać powtórzony dwa razy w tygodniu przynajmniej do czasu, aż pojawi się opalenizną. Muszę powiedzieć, że opalanie w żaden sposób nie przeszkadza i często przyczynia się do jego wyglądu.

Opalanie jest szkodliwe

Częściowo. Szkodliwe, gdyż w celu składnika barwiącego była skuteczna, musi ona być rastvort w alkoholu, więc wszelkie środki samoopalające, zawierać alkohol, który można wysuszyć skórę. Ponadto, podobnie jak w przypadku innych środków, opalanie może powodować indywidualnej nietolerancji, mówiąc po prostu – alergii. W tym celu na szkodliwe efekty opalania – proces sam nie prowadzi do jakiegokolwiek ryzyka chorób i barwiące. Ponadto, korzystanie z samoopalające – najbezpieczniejszy sposób nadać skórze odcień złoty, jak każde długotrwałe naświetlanie ultrafioletowe nie sprzyja jedynie do powstania nowotworów złośliwych, ale również stanowi poważne obciążenie dla systemu immunologicznego. Z tego garbowania, oczywiście, że nie stało.

Jaki jest najlepszy samoopalającym

Takie podejście nie jest do końca poprawne, ponieważ nie jest i nie może być uniwersalna rada – ponieważ każda osoba ma swoje indywidualne cechy, a zatem każdy korzystne dla ich środków. Dzięki Bogu, w ostatnim czasie, można określić dokładnie, jaki rodzaj opalania lepiej nadaje się do Ciebie i wybrać idealne narzędzie. W ostatnim czasie, nie tylko opalanie, i wszystko jedno środki przeznaczone do użytku przez osoby z różnych typów i kolorów skóry, ale w tej chwili tak nie jest. Na przykład, zaleca się stosować różne kremy do twarzy i ciała, ale pożądane jest, że należą do tej samej serii – w tym przypadku odcieni mecz gwarantowane. Ponadto, w tej chwili istnieje wiele odcieni bronzer, które mogą być wybrane zgodnie z naturalnym odcieniem skóry, a następnie opalenizna będzie wyglądać naturalnie. Jest bardzo pożądane, aby środki do opalania również nawilżające składniki, aby wyeliminować negatywny wpływ alkoholu na skórę. Istnieją również produkty zawierające komponent Sun – są idealne na plażę, gdyż pozwoli nabyć naturalnej opalenizny bez patrzenia na nią na plaży zbyt blado.

Co lepsze wykorzystanie opalania dla początkujących? Być może do tego najlepiej nadaje się płyny barwiących, dając słabszy efekt, ale kosztem codziennego stosowania, pozwalają osiągnąć równomierny kolor. Pożądane jest również, że obiekt nie był tłusty i szybko się wchłania.

W celu wybrania producenta, można zadać kilka tan lepsze, ich przyjaciół, którzy go używają.