293 Shares 3165 views

Jakie kamienie pasują do Wagi o harmonię i szczęście

Dla tych, którzy urodzili się pod konstelacją zodiaku Wagi, ważne jest, aby mieć harmonię i równowagę psychiczną. Wtedy będą szczęśliwi. Półszlachetne klejnoty i diamenty, z których każda ma swój własny, unikalny zestaw właściwości, pomogą Ci znaleźć spokój. Zastanówmy się, które kamienie pasują do Wagi i natychmiast okaże się jasne, czego potrzebujesz. Nie zapomnij o zgodności koloru z wyborem biżuterii z paletą ubrań, które nosisz. Jednak prawdziwy kamień talarski może poprawić nie tylko życie właściciela, ale również zmienić obraz.

Do wyboru są: akwamaryna, diament, ametyst, beryl, kamień szlachetny, perła, szmaragd, koral, lapis lazuli, księżyn kamienny, opal, szafir, turmalin, chryzolol – wszystkie te piękne podziemne skarby są cennymi kamieniami dla Wagi.

Aquamarine

Jest to jedna z przezroczystych berylu. Paleta akwamarynowa jest podobna do koloru fal morskich – od ciemnobłękitnego do zielonkawego wypływu. To kamień kameleona, który zmienia swój kolor, gdy kąt widzenia jest przesuwany. Aquamarine jest w stanie uspokoić ból, stabilizować układ nerwowy człowieka. Ten kamień daje poczucie dobrego humoru.

Diamond

Właściciel diamentu jest w stanie błyszczeć ze wszystkich aspektów talentu jego osobowości. Najcięższy i najbardziej przejrzysty kamień łączy niezwyciężoną siłę, a zarazem czystość i czystość. Te cechy, diament i upoważnia jego właściciela.

Ametyst

Idealny prezent dla miłośników. Eliminuje zmartwienia i niepokoje, uniemożliwia właścicielowi pijanemu, sprzyja nawiązaniu znajomości biznesowych i przyjaznych relacji. Kobiety są pomagane w ciążę, mężczyźni pogodzeni są ze swoimi żonami.

Beryl

Jest to kamień dla podróżujących w Libanie i filozofów. Jeśli masz beryl, masz ciekawe i potrzebne osoby.

Rock Crystal

Inna opcja, aby odpowiedzieć na pytanie, jakiego rodzaju kamienie pasują do Wagi – jest kryształem skalnym. Ma właściwości lecznicze, dezynfekuje wodę, daje mistrzowskie jasnowidzenie, przynosi miłość, radość, dobrobyt i szczęście.

Perły

Kamień ten zapewnia spokój i pokój małżonkom, wzmacnia ich miłość i wzajemną wierność, promuje rozwój duchowy. Samotni ludzie noszą to z ostrożnością. Czarne perły mogą nosić tylko wdowy lub rozwiedzione kobiety, które pomogą znaleźć godnego towarzysza.

Szmaragd

Obrońca podróży, kobiet w ciąży, dzieci i par. Emerald wzmacnia pamięć, łagodzi, daje dar przewidywania. Może zmniejszyć ciśnienie i ciepło, pomaga w cukrzycy, oparzenia i choroby skóry, wzmacnia serce, nerki, wzrok, daje spokojny sen.

Koral

Ma właściwości lecznicze, chroni przed złym okiem i zatruciem. Koral zanika, jeśli jego właściciel jest chory, a wcześniej niż choroba czuje.

Lapis lazuli

Czy zdecydowałeś, które kamienie są dla Ciebie właściwe? Waga uwielbia święte lapis lazuli – symbol sukcesu i dobrobytu, dobrobytu, szczęścia i, oczywiście, lojalnej miłości.

Księżycowy

Miłuj talizman, chroniąc właściciela przed ciemnym wpływem księżyca. Dobre dla mówców, poetów i pisarzy.

Opal

Ten opal nie ma koloru, w większości tajemniczo "mglisty" i nieprzezroczysty. Ale co najważniejsze – ten kamień jest w stanie odzwierciedlać światło słoneczne z wielobarwnymi uderzeniami musującymi. Istnieją trzy główne typy opal: czarny, ogień i biały. Każdy z nich będzie chronił swojego posiadacza przed infekcją chorobą zakaźną, a także z rozpaczy i melancholii, podrażnień, kaprysów i daleko od wzniosłości pasji. Uważa się, że opal ostrzega właściciela o obecności trucizny, w obecności której kamień traci blask.

Sapphire

Jeśli pragnie się poznać świat i dążenie do harmonii duszy, szafir jest twoim talismanem. Ponadto, da Ci ochronę przed chorobami serca, skóry, chroni przed problemami kręgosłupa, pomaga radzić sobie z cukrzycą i reumatyzmem.

Tourmaline

Ten cenny kamień jako umysł Wagi jest użyteczny, a więc ciało. Korupcja, złe oko i psychiczny wampiryzm wobec swojego właściciela nie grozią. Jest kamieniem wiecznej młodości i zwycięstwa, miłości i spełnionych nadziei. Kreatywne stworzenia daje inspirację i realizację najbardziej odważnych wzorów.

Chryzolit

Ten kamień jest w stanie leczyć choroby oczu, umacnia mężczyzn z mocą i pewnością siebie, promuje rodzinną harmonię i szczęście. Jednocześnie chryzolol jest kamieniem biznesmenów, którego chroni przed oszustwami i kradzieżą.

Teraz, gdy wiemy, które kamienie nadają się do Libra, nie będzie trudno wybrać odpowiedni talizman.