184 Shares 9828 views

Drabiny i brodzików Viega.

Nowoczesna architektura i nowoczesna architektura nowy popularny trend w projektowaniu. Okazało się w końcu ubiegłego wieku ze względu na pojawienie się ogromnej liczby nowych materiałów i technologii. Wspomaga racjonalnego i funkcjonalność w każdym szczególe z produktu i stosowanie wysokiej jakości materiałów naturalnych, takich jak szkło lub metal.

Firma Viega (Viega) jest wyznawcą idei nowoczesnej architektury. „Tylko drobne szczegóły sprawiają, łazienkę doskonały” – główny pomysł inżynierów i projektantów roślinnych. Przede wszystkim dotyczy to produktów z Viega Visign Advantix i kolekcjach. Są piękne i bez zarzutu na pierwszy rzut oka podbić nasze serca. Potwierdzenie masę nagród za design – Red Dot Award, Nagroda Design Plus Award, IF-Award.

Łazienka „bez barier” – to jedna z zasad nowoczesnej architektury, która pozwala zwiększyć przestrzeń i stworzyć proste i komfortowe wnętrze z dużo „powietrza”. Brak ścian, ścianek działowych, zastosowanie szkła lub przezroczystego tworzywa sztucznego. Brak brodzików i proste oddzielenie drzwi prysznicowych mokrych i suchych pokojowej. Ten projekt łazienki wymaga szczególnej uwagi podczas tworzenia hydroizolacji ścian i podłogi, a także obowiązkową obecność drabinie na podłodze. Advantix Viega Visign i – to brodziki i drabiny do łazienek. Dzięki niezrównanej wyglądu stają się niezależny element projektu.

Pułapka – pułapka zainstalowane w podłodze. Brodzik – to samo przejście, ale dłuższy i ma większą szybkość odprowadzania wody do kanalizacji. Innym jego imienia – kanału odpływowego. Wysokość rampy od 75 do 180 mm, w zależności od modelu.

Główną cechą drabiny zamontować potrzebę podniesienia podłogi do górnej części płytki i syfon były na tym samym poziomie. W zależności od sytuacji, podłoga jest podniesiona lub tylko w okolicy prysznica – jest specjalnym podium, czy w całej łazience.

Wielu kupujących boją ustawienie rampy i stworzenia kabiny prysznicowej w projekcie budowlanym z obawy zalania sąsiadów lub problemów z zapachem ścieków pochodzących z drabiny. Oba te problemy są rozwiązywane przez produkty firmy Viega. Obecne metody są bardzo niezawodne wodoodporne i przy prawidłowej obróbki ścian i podłogi w mokrej strefie kabiny, dno nie jest bardziej niebezpieczne niż sąsiedzi powodzie w konwencjonalnej płycie prysznicową. Zwłaszcza, brodziki Viega (np Advantix TOP) mają w swoim zespole wodoszczelnej złożonej z kołnierzem bezpieczeństwa i bezpieczeństwo uszczelnienia. Instalacja przejście Viega można prowadzić na etapie montażu lamp, przed wylaniem się jastrychu.

Co do drugiego problemu – nieprzyjemny zapach ścieków, inżynierowie Viega rozwiązali ten problem. Każde przejście Viega wyposażone w pojedyncze lub podwójne uszczelnienie wodne. Śluza – łuk rurowy, który tworzy z rur wodnych, co nie daje zapach ścieków do wejścia na teren. Woda ta jest w korek rurze zawsze, nawet jeśli nie korzystać z prysznica. Jeżeli czas nie używa prysznica ponad 2 miesiące i z rur wodnych, które odparowuje powoli (1 mm na dzień) jeszcze odparowanej, a następnie po prostu wlewać do odpływu wody z syfonu i tworzeniu rurki nowej rury wodnej. Ale to nie wszystko. Istnieje specjalny „na sucho” brama Viega, która jest w 100% ochrona przed zapachów z kanalizacji. Jest to specjalna bańki z dwóch płatów, które są podniesione, gdy nie ma wody na drabiny i schodzenia z drabiny i odizolowanych od kanalizacji, w którym nie ma wody przez dłuższy czas. Jak tylko rampa zaczyna płynąć ponownie wodę pod ciśnieniem zawór otwiera się i woda pominąć.

Wybór drabin i tace z fabryki Viega ogromne. Kwadrat, prostokąt, kanciaste lub rozciągnięte długich zasobniki, siatek lub wkładek projektant szklanych. Wszystkie z nich, oczywiście, stylowy, a także niezawodny i nowoczesny ze wszystkimi innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie wyposażenia odpływowego. Każdy produkt posiada specjalny dokument i paszport, który określa wszystkie parametry w tym przepustowość. Ta cecha jest ważna przy wyborze urządzenia do napełniania mieszkańca. Nowoczesny system prysznic (dysze, deszcz, prysznic ręczny) daje dość duże zużycie wody, szczególnie podczas włączania. Oraz w celu uniknięcia wody płynęły równo do kanalizacji i nie rozłożone na podłodze, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę stosunek pojemności drabiny i przepływu wody z mieszalnika. brodziki Viega – proste i niedrogie rozwiązanie do nowoczesnego problemu drenażu prysznic w otwartym kokpicie.