143 Shares 3101 views

Mops: charakter i cechy rasy

Mops – niesamowite pies, to mały, ale łączy w sobie wiele dobrych cech. W każdym razie jest to niemożliwe, aby myśleć, że pies – nakładające bumpkin który śpi cały dzień. jest on bardzo aktywny, próbując jednocześnie pozostać we wszystkich częściach domu i uczestniczyć we wszystkich pracach swych panów. Mops – pies, który jest gotowy cały dzień dla ciebie noszone przez pomoc we wszystkich przedsięwzięciach, bez względu na to co robisz: demontażu instalacji wodociągowej lub zaangażowane w przygotowania do zimy. Ten mały Brownie żyje dla innych, aby cieszyć.


Mops: znak cute dog

Ten pies jest jak lekarstwo na wszystkie bolączki. Obok niej chce się uśmiechnąć. Mops ma ogromną godność, więc w żaden sposób nie rozpoznać przemoc wobec jego osoby.

Jeśli dom jest już mieszka jakiś pies, to koniecznie uzhivetsya mops. Charakter jego obsłudze, więc zwierzęta muszą stać się szybko przyjaciółmi.

Mopsy są bardzo inteligentny i bystry, więc mogą one być przeszkoleni do standardowych poleceń łatwo. Jeśli twoja ręka jest ucztą, pies zrobi wszystko, aby je zdobyć. Mopsy uwielbiają jeść, więc będzie „na służbie”, gdzie mogą zrobić coś perepast.

Zazdrość we krwi, takich jak pies Mops. Jego postać jest dobra, więc jeśli on jest zazdrosny hosta do kogoś innego, po prostu obraził, nie pokazując żadnej agresji. Po takie zdarzenie może być długi wyszukiwania dla psa, bo nie będzie zwracał uwagi na właściciela.

Mops: złośliwy charakter, ale nie takie proste

Ten pies jest bardzo wesoły i aktywny, ale poza tym, że jest bardzo lojalny wobec swego pana. On jest gotowy, aby przejść po nim jak ogon. Mops właściciel nie pozostawi na minutę. Z tego powodu, te psy są bardzo trudne przeżycie rozstania z właścicielem. Gdy właściciel wrócił, pies przeżywa radość i szczęście, że jest gotowy, aby przejść do sufitu i kory w domu.

Dla początkujących hodowców psów i starszych takich psów są idealne, ponieważ są one bardzo dobrze wyszkolony i łatwy do nauki, a komunikacja z nimi tylko przynosi radość i pozytywne emocje. Mops charakter elastyczny, więc problemy z treści nie powinno być.

Ważne cechy rasy

Należy pamiętać, że pies trudno tolerować na długie spacery, zwłaszcza w gorącym sezonie, więc wiele godzin razem polowanie i jogging – to nie jest dla niego.

Mopsy są bardzo towarzyskie i miłość do wszystkich nowych i nieznanych. Oni po prostu pójść na kontakt z obcymi. Agresja w nich niewiele, zwłaszcza w stosunku do człowieka, więc dobrze się dogadać nawet z małymi dziećmi. Ale mops mogą wykazywać agresję, gdy chcą wziąć (nawet w żartach) jego jedzenie, bo jedzenie dla niego – jest święte. Nawet właściciel nie jest konieczne, aby zbliżyć się do miski, gdy pies zjada. W przeciwnym wypadku, natychmiast zmienił całkiem atrakcyjną twarz na złym uśmiechem. Należy o tym pamiętać i nie bawić się z małym „błyskiem”.

Wreszcie, mała

Z powyższego wynika, możemy stwierdzić, że idealny pies dla rodziny z dziećmi jest mops. Jego postać łączy w sobie doskonałe cechy psa wielbicielem. Zwierzę codziennie da kochasz i udowadniając swoją lojalność!