297 Shares 2524 views

„Star Wars”: Generał Grievous, że może on z wami siły!

Tak Moc będzie z tobą … To z tego zwrotu jesteśmy studenci latach osiemdziesiątych zaczął powitanie. Boże, jak dawno to było. A teraz dzieci z entuzjazmem ogląda wszystkie wzloty i upadki życia bohaterów Gwiezdnych Wojen.


Natomiast młodsze pokolenie śledzić przygody Jedi, a inni ludzie na świecie, George Lucas, my, ludzie są bardziej niż dorośli, zanurzona we wspomnieniach.

Trochę historii

Pojawienie się „Gwiezdnych wojen” w życiu naszego pokolenia rozpoczął VM-12, stary „walizki”. Ach, te cztery znaki dla pokolenia – okno na świat alternatywny „Club kinoputeshestvennikov”. VM-12, pierwszy radziecki robione magnetowid, rzeczywiście przypomina ogromną walizkę, z której unosił się wózek windy na taśmie. Nie wiem, kto przyszedł na myśl „design”, ale był strasznie niewygodne.

Obecność takich jednostek w domu był wielki luksus. I zawsze był tam człowiek, z którym była w domu. I mądry z niego korzystać … Oczywiście, oglądanie „Gwiezdnych Wojen. Epizod IV: Nowa nadzieja ". Po filmach o problemach produkcji surówki lub brakujących upraw, które są często widoczne na radzieckiej telewizji, „Star Wars” wszystkich dzieci w tym czasie (nie tylko dzieci) jechaliśmy do innej galaktyki. Następnego dnia dzieci przyszedł do szkoły już, „Jedi”.

Nie wiem, czy dzieci są teraz w grę w szkołach Jedi, ale to nadal oglądać „Star Wars” – to na pewno. Dlatego „Atak Klonów” wyjście do ekranu dla wielu był to powrót do dzieciństwa. Mimo wielu woli ponurą twarz „Episode III. Zemsta Sithów” Nie wiem, czy charyzmatyczny „kawałek żelaza” Generał Grievous zlodeistym był bardziej czarny charakter niż hrabia Dooku Christopher Lee, ale mimo wszystko, „Zemsta Sithów” – jest również bardzo popularna seria.

historia

Działka jest pełen różnorodnych wydarzeń, ale skupić się tylko na głównym.

Wojna pomiędzy Republiką a Separatyści są w pełnym rozkwicie. Generał Grievous porwania Kanclerza Palpatine'a. Skywalker i Obi-Wan Kenobi, próbując uratować Kanclerza, sami są wychwytywane przez Grievous. Jednak to są w stanie uciec, ale walczyć z ogólnymi i nie mogę.

Po powrocie Skayoker dowiaduje się, że oczekuje dodatek do rodziny, ale zamiast radości, czuje poczucie niepokoju dla mojej żony. W obawie przed jej śmiercią w połogu, szukał okazji do zdobycia śmierć.

Tymczasem generał Grievous został przywódcą Konfederacji. Kolejne spotkanie bolesna i Obi-Wan końcach Duel. Crippled w tej bitwie, generał Grievous stara się uniknąć śmierci, ale megadzheday Kenobi dogania go i zabija.

Tymczasem Skywalker, w nadziei znalezienia eliksiru nieśmiertelności dla żony, idzie do „ciemnej strony” i nową nazwą – Darth Vader. Ale to nie uratować swoją żonę, która umiera jego urodzeniu bliźniąt, chłopca i dziewczynki Luke Leia. Później Leia będą brane do królowej na Alderaan, a Luke wysłał na Tatooine.

Sith złoczyńców wygrana, ale wojna będzie kontynuowana aż do ostatecznego zwycięstwa dobra, ale w innych epizodów sagi o nazwie „Star Wars”. Generał Grievous, niestety, nie jest już widoczny, ale kto wie …

Animated Series

Jednak nie jest animowana seria „Star Wars: The Clone Wars”, który został wydany w 2002 roku, jak dużo, a tam, ulubionym z całej General Grievous – główny czarny charakter.

Kontynuuje się ślizgać na naszym życiu (i teraz życia i nasze dzieci) sonda George Lucas nazywa «Star Wars». Generał Grievous, że może on z wami siły!