819 Shares 1320 views

Ćwiczenia na talię – skuteczny sposób na zmniejszenie jego objętości

W każdym czasie, cienka talia uznawany za symbol piękna i kobiecości. Czasy się zmieniły, a wraz z nimi wymagania kobiecej figury, ale cienka talia poszukiwanych kobiet w każdym wieku i narodowości. Dziś naukowcy udowodnili, że jego objętość jest związana nie tylko estetyczne piękno, ale także zdrowie. Dlatego nie należy zakładać, że cienką talię – los młodzieży. Różne ćwiczenia na pasie mogą pomóc pozbyć się tkanki tłuszczowej, mięśni pompowana do góry i mają cienką talię w każdym wieku.


Obecnie dietetycy oferują różnorodne diety „talii”, ale jest to niemożliwe, aby utrzymać pasie w odpowiednim rozmiarze, bez żadnych specjalnych ćwiczeń. Po tym wszystkim, anatomii mięśni brzucha dość skomplikowane, a jak każdy mięsień są w stanie rozciągnąć i tracą ton. Dlatego dieta musi wyłącznie przez pozbycie się nadmiaru tłuszczu. Wiertarka i talii pomogą wzmocnić mięśnie brzucha iz powrotem i kupić kobiecą sylwetkę. Ale trzeba pamiętać, że są one skuteczne dopiero po pozbyciu się tłuszczu fałdy na brzuchu.

Ćwiczenia pasa, zawierające tlenowych i sprawności najbardziej skuteczny, zwłaszcza w początkowym okresie treningu. Podczas treningu, organizm zwiększa wydatek energetyczny spalić kalorie i pracują wszystkie główne mięśnie jamy brzusznej. Powinieneś wiedzieć, że ABS składa się z czterech głównych mięśni: poprzecznie, prosty, skośnego zewnętrznego i wewnętrznego skośnego. Ćwiczenia na talię są zaprojektowane w taki sposób, że pracują synchronicznie z mięśni pleców, ale jest to możliwe, aby osiągnąć pożądany efekt w krótkim czasie. Innym warunkiem ich skuteczności jest regularność i jakość wykonania.

Ćwiczenia na talię powinno odbywać się codziennie przez co najmniej 20 minut, ale w tym przypadku miesiąc widać pozytywne zmiany w tej dziedzinie. Szczególnie popularny jest prosty kompleks, składający się z takich ćwiczeń:

  1. Trzymając stopni. Dla jego realizacji muszą leżeć na podłodze, założył ręce za głowę. Następuje powolny wzrost, wyciągając ręce do przodu, aż do osiągnięcia 45 ° pomiędzy dolną część pleców i podłodze. Podobnie, można podnieść nogi tworzą kąt 45 ° z podłogą. Powinien on być powtórzony 20 razy tych ćwiczeń. Na pasie będą działać pozytywnie, wzmocnienie poprzeczne mięśnie brzucha.
  2. Off dodatkowego ciężaru. W tym ćwiczeniu należy użyć ekspandera, mocując ją do ściany. Gospodarstwa na drugim końcu ramienia, obracając w lewo i prawo przed zmęczenia i napięcia w bocznych mięśni brzucha.
  3. Magia ciężkie książki. Umieszczenie ciężką książkę na brzuchu, wykonać oddechy, używając mięśni brzucha.
  4. Przysiady bez lenistwa. są one bardzo przydatne do tworzenia talii, jako ćwiczenie dla prasy i talii, ale trzeba kucać co najmniej 100 razy dziennie. Uczucie dyskomfortu i zmęczenia, nie należy przerywać, ponieważ ból odejdzie z nadmierną wagą.

Obrót ciała w różnych kierunkach, również przyczynia się do wzmocnienia mięśni talii, i zawsze należy upewnić się, że biodra pozostają w stanie statycznym. Aby zwiększyć obciążenie, można użyć gimnastyczne hoop wykonywania ćwiczeń rotacyjnych. Na pasie one nasiliły presję, zmuszając do pracy wszystkie mięśnie brzucha i pleców. Ponadto będzie promować rozwój pozytywnych nawyków, aby utrzymać żołądek stale wyciągnąć.

Istnieje wiele zestawy ćwiczeń, które przyczyniają się do powstania cienkiej talii, w ich realizacji powinny być regularnie zwiększać obciążenia i wprowadzania nowych ćwiczeń. Po tym wszystkim, mięśnie mogą przyzwyczaić się do pewnych stałych obciążeń, a wydajność pracy może się zmniejszyć.