788 Shares 2104 views

Co ona jest, afrykańska piękna dziewczyna?

Dziewczyny plemiona afrykańskie rosyjskich ludzi, mówiąc, przerażające. Winić swoje niezwykłe standardy kosmetyczne, które są diametralnie różne od naszych. Z tego powodu mamy stereotyp, że wszystkie czarne kobiety nie są tak atrakcyjne jak nasza. Jednak jest to naprawdę tak jest? Albo, być może, do szokujących zdjęć my przestaliśmy zauważać prawdziwe piękno Afryki?

Aby zrozumieć to pytanie, trzeba przesiać prawdę od fikcji. Aby to zrobić, daj nam porównać różne kategorie czarnych dziewcząt mieszkających na terenie Czarnego Lądu i poza nią.

dziewczyna Afryki: co bała?

Afrykańskie standardy piękno Rosjan wydaje co najmniej dziwne. Przebite uszy, który z łatwością zmieści się 10 cm danie. Szpilki nos urządzone, bardziej jak ciało jeża, niż na pięknej części twarzy. Wydłużone, jak żyrafy, szyi, opasane obręcze miedzi. Wszystko to przeraża naszego człowieka i zmusza go do puzzle nad dlaczego oni sami tak brzydki?

Należy jednak zrobić jeden punkt przewagi. Takie ekscesy – to zwykle norma dla miejscowych plemion. Jest to część dziedzictwa kulturowego, przekazywane z pokolenia na pokolenie, w ciągu ostatnich 2-3 tysięcy lat. I dziwne, ponieważ wydają się być tylko dla nas, ale dla nich to jest znane część estetycznego wizerunku przodków.

Wyjątkiem od tej reguły

Ale nie wszyscy rdzenni mieszkańcy Afryki są podatne na samobiczowania. Tak więc wśród wszystkich innych stoi plemię Himba, bo tam mieszkają najpiękniejsze dziewczyny z Afryki. Jednak ich wygląd docenią nie tylko czarnych mężczyzn, ale większość Europejczyków.

Chodzi o to, że kobiety z tego plemienia mają zaskakująco smukłą ciało, które jest bardzo nietypowe w tych częściach. też nie „zepsuć” swoje ciało, ale wręcz przeciwnie, jest śledzony. Zatem dziewczęta codziennie wcierać włosach specjalny wyciąg z olejów naturalnych i gliny, tworząc niesamowite warkocze, coś przypominające dredy.

Ponadto, kobiety w tym plemieniu nosili dużo biżuterii. I to daje im jeszcze bardziej elegancki i szlachetny. Nic dziwnego, że niektóre z turystów powiedział, że są jak czarne księżniczek starożytności.

U zarania nowej ery

Jednak nawet rdzenni Afrykańczycy powoli zaczynają zdawać sobie sprawę, że dziś takie dziwactwa nie są już w modzie. Jak postęp oddaje dziką ziemię, tak samo robi kulturę Czarnego Lądu. Teraz dziewczyny piękne afrykańskie nie są w pośpiechu, aby okaleczyć swoje ciało i twarz. Dzięki telewizji, nabywają nowych postaw i przekonań, które różnią się od zwykłych na lepsze.

Ogólnie rzecz biorąc, mimo identyczności Afrykanów, są bardziej chętni do być jak Amerykanów i Europejczyków. Wszakże ich wizerunek – to symbol bogactwa i dobrobytu, który jest tak bardzo brakowało. Więc nie zdziw się, że nowoczesna dziewczyna zamiast kolczyków płytowych wolą zestaw prezent jakości kosmetyków.

African girl modelu

Takie zmiany w kulturze ludów afrykańskich doprowadził do tego, że kobiety zaczęły przekształcać swoje oczy. oni przekształcony wdzięku Panthers w stanie konkurować na równi z europejskimi piękno dzikiej i zaniedbane wilki. Na dowód tego przedstawiamy krótką listę rodem z Afryki, może zaskoczyć każdego z jego pięknymi widokami.

  • Iman Mohamed Abdulmajid – to Afrykańska kobieta jest jednym z pierwszych, aby pokazać światu prawdziwe piękno Czarnego Lądu.
  • Keyt Menson – Ghany top model zdobył 2008 ogólnopolskim konkursie „twarzą Afryki”.
  • Oluchi Onvigba – nigeryjski urody podbił wybiegi wielu prestiżowych wystawach.
  • Yasmin Warsame – pochodzący z Somalii, przeniósł się do Kanady i tam zasłynął jako jeden z najbardziej atrakcyjnych stanu dziewcząt.
  • Zhenevev Nadzhi – jeden African dziewczyna z Nigerii, który ustawia znaną piosenkarką i model poza granicami kraju.

Warto zauważyć, że lista jest bardzo długa, jak oszałamiające piękno na tym kontynencie dużo. Ale o wiele ważniejsze, że świat zaczął się dzisiaj te kobiety jako godni rywale skórki modeli. Dlatego też mit, że wszystkie ciemnoskórych dziewczynki są nieatrakcyjne i stopniowo zaczyna się rozpraszać.

Afrykanie, który stał się sławny na całym świecie

Jeśli w poprzednim rozdziale rozmawialiśmy tylko o pięknych kobiet afrykańskich, w tym skupimy się na najbardziej znanym z nich. Spośród tych, których piękno raz na zawsze zmieniły świat wokół nich, zmuszeni do klęczenia przed „czarnych boginie”.

  • W pierwszej kolejności etiopskiego supermodelka Liya Kebede i projektanta. Ta dziewczyna Afryki jest tak popularny, że magazyn Forbes przyznał jej 11. miejsce wśród najbardziej wypłacane modeli świata.
  • Drugie zaszczytne miejsce Agbani Darego – pochodzi z Nigerii. Że jest ona jednym z pierwszych czarnej kobiety, która była w stanie wygrać „Miss World”.
  • Flaviana Matata – Tanzanii modelu, który zakończył się w 2007 roku, 6 miejsce w konkursie „Miss Universe”. Dziś jej twarz jest znakiem towarowym jednej z najbardziej znanych domów mody – Vivienne Westwood.

Przeszłość i przyszłość

Podsumowując, chciałbym powiedzieć, że Afryka – kontynent oszałamiających kontrastów. Tutaj są harmonijnie przeplata się przeszłość i przyszłość, kraje, i oczywiście, piękne i brzydkie. Dlatego też nie można powiedzieć, że wkrótce wszystkie afrykańskie dziewczyny będą wyglądać Europejczyka. Szanse są, najbardziej pierwotnych plemion będzie nadal śledzić stare zwyczaje i normy.

Jednak ci, którzy ośmielają się jeszcze zmienić świat na zawsze zmienić reprezentację kobiet w tym regionie.