292 Shares 1266 views

Tworzenie korzeń objętości włosów. Boost – jak stworzyć podstawową objętość

W dzisiejszym świecie bardzo trudno jest znaleźć kobietę, która nie pragną być piękne i zadbane, być doskonały we wszystkim. Dziewczyny są gotowe dzień i noc spędzić w salonach kosmetycznych, by stać się przynajmniej trochę lepiej. I niemal głównym problemem współczesnej kobiety jest stan jej włosów, co nie jest zaskakujące. Przecież każdy chce pokazać piękne, długie i gęste włosy.

Na które po prostu nie iść dziewczynę do tego celu: farby, budowania, prostować, zwijają ich już zniszczone włosy, a to nie jest cała lista procedur dostępnych na rynku. I jeden z najbardziej popularnych dzisiaj jest podbicie procedura – tworzenie podstawowej głośności.

Co jest podbicie?

korzeń zwiększenia się objętości włosów – procedurę, która do niedawna była dostępna tylko w niektórych salonach kosmetycznych. Autor tej techniki – Elena Glinka, dość popularny fryzjer w Petersburgu. Że ta kobieta podeszła do wind każdy kosmyk na pin i zabezpieczone specjalnej mieszanki, która zapewnia długotrwałe skutki podniesionymi korzeni włosów. W tym momencie procedura podbicie, których cena jest dosyć wysoka w salonach fryzjerskich i kosmetycznych, jest dostępny dla wszystkich. To może być dość łatwo spędzić w domu.

Weźmy bliżej przyjrzeć się, w jaki sposób proces, w którym uzyskać objętość włosów podbicie. Jednocześnie wiemy, że trzeba go zrealizować.

Co trzeba uzyskać objętość korzeń włosy podbicie?

Chociaż prostota manipulacji może być warunkowe. Do zwiększenia się procedury w domu, trzeba będzie:

– Mój przyjaciel, znajomy lub Twój osobisty fryzjer. Tak, niestety, sam zwiększenia się nie da zrobić. Ale może również pomóc swojego najlepszego przyjaciela lub sąsiada.

– Szczególna kompozycja, którą się postępowanie. Elena sama Glinka poleca kosmetyki marki Paul Mitchell. Zestawy ten kosmetyki są dostępne w handlu i składają się szampon, spray nawilżający, odżywka i, w rzeczywistości, oznacza biozavivki Paul Mitchell Kwas Wave lub Paul Mitchell Alkaline Wave. Te dwa produkty różnią się tym, że są one przeznaczone dla różnych rodzajów włosów. Jeśli masz suchą i cienkie włosy, należy wybrać oznacza kwas Wave, a jeśli, przeciwnie, sztywnej i niesforne, a następnie zatrzymać swój wybór na Alkaline Fali. Środki tej firmy są idealne do procedury podwyższaniem, cena całego zestawu waha się od 2000-4000 m. Rubli.

– Kilka przydatnych narzędzi. Stud, folia, czepek, grzebienie, suszarki do włosów i wiele innych.

– Bądź cierpliwy. Jest to chyba najważniejsza jest potrzebne do tego zabiegu, ponieważ jest bardzo długotrwały.

Teraz przejdziemy bezpośrednio do procedury, podczas którego objętość włosów doładowania zysk w górę.

Od czego zacząć?

Zacznijmy przeciwwskazań. Korzeń objętość włosów Boost nie można zrobić dla osób z bardzo krótkimi włosami (zalecamy co najmniej długość ramion), z bielonej włosów (ich już cienkie włosy nie przetrwa kolejną ekspozycję chemiczną). Można zapomnieć o nim, a ludzie, którzy po prostu nie chcą uszkodzić włosy. Cokolwiek pochwalił fryzjerzy objętość włosów podbicie, opinie procedura nie jest do końca różowo. Ale później w tej sprawie.

Etap 1. Wytwarzanie

Specjalny preparat do procedury nie jest wymagane, jest to możliwe, a nawet wskazane, aby wykorzenić objętość włosów zwiększyć do niemytych włosów.

Przygotuj wszystkie niezbędne narzędzia i można zacząć.

Etap 2: Skręcane szpilki do włosów i przymocować folię nici

Najbardziej czasochłonnym. Cała procedura trwa około pięć do sześciu godzin, a dwa z nich – zawijania co nici z nawrotem. Konieczne jest, aby nawijać włosy tak aby nie ranić korzeni włosów (należy pamiętać, że trzeba pracować tylko w strefie korzeniowej!). Śruba 7-14 cm na całej długości włosów, końce też nie trzeba go dotknąć.

Po to żmudna praca jest wykonywana, konieczne jest, aby rozwiązać każdą ranę na folii zamka pin.

Jak widać, wszystko to wymaga przynajmniej odrobinę profesjonalizmu, więc wskazane jest, aby podjąć specjalne seminaria szkoleniowe na samym twórcy techniki – Elena Glinka.

Sama procedura jest trochę jak Perm, tylko nie wszystkie loki włosy, ale tylko jej podstawowy obszar.

Krok 3: Zastosowanie kompozycji do włosów

Teraz trzeba umieścić struktury, które zostały wcześniej zakupione na miejscu włosy, które twirled na śrubach. W każdym razie jest to niemożliwe do naprawienia padł na korzenie włosów lub skóry, jest bardzo szkodliwe. Starają się jakoś chronić skórę głowy przed dostaniem się na jej pracowników.

Nie należy czekać zbyt długo, tylko po 5 minutach po nałożeniu jest już konieczne do środka spłukać.

Krok 4: My, osuszyć, umieścić

Jeśli myślałeś, że najtrudniej jest skończona, to jesteś głęboko w błędzie. Teraz należy ostrożnie zdjąć folię i szpilki, co jest bardzo niewygodne, a nawet lekko bolesny proces.

Po wszystkie dodatkowe elementy zostały usunięte, dokładnie spłukać głowę. Szampon i odżywka, która jest obecna w zestawie, który został zakupiony. Jeśli kupisz jakąkolwiek inną część lub że, ale oddzielnie od zestawu, można umyć włosy szamponem z każdym, tylko dać pierwszeństwo do firm, które nie dodają do SLS produkcji.

Obok swojej pracy – prawo do włosów stylizacji. Nie powinny one po prostu wysychają, a potem to tak, że gładki otrzymane po loki procesem chemicznym. Jeśli nie nauczyć się projektować swoje włosy, te małe obszary „Falowanie” zawsze będzie widoczny, i wygląda bardzo brzydkie.

objętość włosów zwiększenia się: komentarze dotyczące procedury

Tak więc, głównym otrzymane informacje. Czytasz ten artykuł, ale jeśli wciąż nie może zdecydować się na procedurze objętość włosów podbicie – zdjęcia i referencje od prawdziwych ludzi pomoże.

Jak już wspomniano wcześniej, nie wszystkie tak różowo przegląd opisuje procedurę, ale to nie znaczy, że nie warto robić.

Po pierwsze, należy pamiętać, że każda osoba ma inną strukturę włosów. Dlatego Boost, i nie polecam dla osób z uszkodzonym włosy ze względu na wysokie ryzyko straty po zabiegu.

Po drugie, duże znaczenie odgrywa tu osoba, która przeprowadziła procedurę. Rzeczywiście, jakość zabiegu w profesjonalnym otoczeniu, a dom będzie bardzo różne: w domu, kilka z sąsiadem lub przyjacielem, można poważnie uszkodzić włosy. Wybór należy do Ciebie.

Plusy i minusy procedury

Jak w przypadku każdej procedury, to zwiększa się też ma swoje wady i zalety. I zaczniemy od analizy wszystkich jego zalet.

Oczywiście, najważniejszym Plus zwiększy się – tom, który (jak obiecuje twórca metody) trwa około sześciu miesięcy. Ponieważ nie jest szczególnie trudno uwierzyć, aby być uczciwym, bo włosy rosną, a częścią „Falowanie” będzie stopniowo przesuwać się w dół. Ale w ogóle, przez kilka miesięcy, piękny tom jest udzielana pod warunkiem, że jesteś w stanie projektować swoje włosy.

Kolejnym plusem jest procedura, że ma właściwości odbudowy włosów. I, jak mówią przedstawiciele firmy Paul Mitchell, żadne substancje agresywne w swoich produktach, czyli włosy źle wpływa na ich agenci nie mogą. Ale na głowie … I niech jak wielu producentów wskazują, że mają środki z propolisu, który łagodzi podrażnienia, dostając na skórze głowy, ciągle jeszcze nie udowodniono, a zapewne nie bez powodu ich skład nie mogą być stosowane do skóry, ponieważ, oprócz propolisu, jako część dużą ilością chemii.

Wspomniałem wyżej, że z biegiem czasu włosy odrastają i „zaciskane” część będzie zjechać w dół. Kolejnym plusem jest skład, który ma za ostatnie sześć miesięcy, aby zmyć z włosów, ale nawet jeśli to nie nastąpi (i często tak jest), to łatwo wyrównać część utjuzhkom falisty.

A teraz przeanalizować wszystkie wady postępowania, chociaż wydaje się, że nawet profesjonaliści nad nimi już wystarczająco.

Zacznijmy od tego, że dobre mistrzów, którzy mogą zrobić zwiększy się, a po południu z ogniem nie znajdzie. Tak, można wykonać tę procedurę w domu, ale przedtem, że nadal jest pożądane, aby przejść seminaria szkoleniowe.

Następna procedura negatywna – czas. Stojak pięć pełnych godzin w fotelu kilka może i myślisz o osobie, która jest zajęta swoimi pasm włosów, starając się je dokręcić.

Koszty te są również odgrywa ważną rolę, ponieważ 3-4 tysięcy rubli – raczej duże pieniądze. I kosztuje tylko. W przypadku korzystania z usług profesjonalnego fryzjera, koszt wzrasta prawie o połowę, to wszystko zależy od tego, gdzie mieszkasz, od grubości i jakości włosów, od człowieka, integralności i tak dalej.

Tańsze i szybsze do stylizacji włosów z suszarką do włosów lub lokówki, tym bardziej, że zwiększy się także wymaga codziennej stylizacji, a bez loków będzie wyglądać bardzo głupie. Więc o co chodzi? Koszt dobrej kręconych włosach i środki do dając objętość włosów jest znacznie mniej niż koszt procedury.

Tak więc, podsumowując, przydatne w tej procedurze jest mała, ale to zależy od Ciebie! Po raz kolejny, przeczytaj opinie osób, które już zgłosiły się podbicie, rozważyć wszystkie „za” i „przeciw”, i podjąć właściwą decyzję.