279 Shares 3633 views

Aktor Michaił Kazakow: biografia, filmografia, zdjęcia

Michaił Kazakow, którego biografia była pełna twórczych osiągnięć, uważana za jedną z najbardziej znanych aktorów i reżyserów Związku Radzieckiego. On jest znany widzom różnych pokoleń: w czasach sowieckich, Kozacy zasłynął z roli w filmie „Amphibian Man”, ukazał się dzisiaj w „Love-marchewki” cykl filmów komediowych. Jak zacząć karierę Michaiła i jaką rolę był ostatnim dla niego?

Michaił Kazakow (aktor): biografia. wczesne lata

Kozacy – Pochodzący z Petersburga. Nie ma nic dziwnego w tym, że zrobiłby doskonały pisarz i reżyser, jak ojciec Michael był zawodowym pisarzem, a jego matka – redaktor. Matka przyszłego aktora był wielokrotnie aresztowany za to, że nie chce, aby zastosować sztywną ideologiczną edycji zaufanym jej książek i materiałów literackich.

Rodzice nigdy nie skarcił Michaela. Jego wychowanie, były przeprowadzane przez długą rozmowę i dyskutować na różne tematy. oni przywiązuje również syna czytać fikcję.

Michaił Kazakow po ukończeniu studiów naukę w Szkole Choreografii. Kiedy młody człowiek sobie sprawę, że rzeczywiście przyciąga do zawodu aktorstwo i reżyserię, udał się do drugiego stopnia w Moskiewskiej Szkole Sztuki Teatralnej.

Michaił Kazakow: fotografie, początek kariery

Wybitny młody człowiek obdarzony niezaprzeczalnym talentem, nie mógł pomóc, ale zauważ dyrektorów. Michaił Kazakow pierwszy pojawił się na planie jako student: w 1956 roku zadebiutował w filmie „Morderstwo w Dante Street”, gdzie wraz z nim jego pierwsza rola odgrywana Valentin Gaft i niewinny Smoktunovski. Kazakow był szczęśliwy, a on natychmiast wziął roli głównej. Dyrektor malarstwa był Michaił Romm, znany również ze swoich uczynków „Admirał Uszakow” i „Lekcja historii”.

Po tak udanym debiucie Kozacy zaczęli regularnie pojawiają się w filmach: „Z dala od Ojczyzny”, „Evgeniya Grande”, „Baltic Sky”, „płazów Man”. I zawsze on poobijany znaczącą rolę. Imię Kazakowa nigdy „zwisał” wśród epizodnikov aktorów.

Ponadto, Michaił Michajłowicz karierę ewoluowały w teatrze: długi czas służył w „Współczesna” w Teatrze na Malaya Bronnaya. Młody człowiek pracuje na teatralnej kariery, nie tylko jako aktor, ale także jako producent.

Kozacy jest również reżyserem filmu telewizyjnego 21, w tym dobrze znane wszystkim „Pokrovsky Gates” i „Nameless Star”. Często sam reżyser napisał scenariusz do jego obrazów.

"Straw Hat"

Michaił Kazakow, którego filmografia jest pełen obrazów, które stały się klasyką kina radzieckiego w 1974 roku zagrała w „Straw Hat,” muzyczną komedię z gwiazd filmowych takich jak Andriej Mironow ( „12 krzeseł”), Vladislav Strzhelchik ( „Upadek imperium”) i Ludmiły Gurchenko ( "Carnival noc"). Kazakow dostał bardzo komediową rolę Vicomte de Rosalba, który miał dziwny zwyczaj pisania piosenek o życiu duszpasterstwa młodych chłopców.

The Merry farsa życia Lovelace Leonidas Fadinara gwiazdy również Zinovy Gerdt ( "złotego cielca") Jefim Kopelyan ( "Nieuchwytny Avengers"), Ekaterina Vasileva ( "Ordinary Miracle") i Alisa Freundlich ( "Office Romance").

Reżyser filmu był Leonid Kvinikhidze, który nakręcił film „Niebiańskie Swallows” i „Mary Poppins, do widzenia!”.

"Hello, I twoja ciotka!"

Michaił Kazakow często występował w komediach, pomimo faktu, że miał niewątpliwy dar dramatyczny aktor. Jednym z najbardziej pamiętnych jego dzieł można nazwać wizerunku pułkownika Franciszka Chesneya w komedii „Hello, I twoja ciotka!”.

Malowanie Wiktor Titow natychmiast zdemontowany publiczność na ofertę. Z niewypowiedzianą ironii i komiksu powiedział kilka pamiętnych zwroty i charakter Kazakow: „Jestem starym żołnierzem, a ja nie znam słowa miłości”,”… jak dotknięcie muzyki. Graj nam marsz wojskowy! "

Wraz z Mihailom Kozakovym w tym filmie zobaczymy także Aleksandr Kalagin, Armen Dzhigarkhanyan Oleg Szkłowski.

"Konsorcjum-2"

Funkcje mogą być nazwane w karierze aktora 80 lat, ponieważ w tym czasie grał w trzech filmach z rzędu tę samą rolę: Feliksa Dzerzhinskogo. Po raz pierwszy pojawił się Michaił Kazakow przed publicznością w ten sposób w seryjnym filmie „Syndicate-2” na pracy funkcjonariuszy bezpieczeństwa.

Akcja toczy się w latach 20-tych. ubiegłego wieku. Funkcjonariusze Komisję wobec kontrrewolucjonistów wiemy, że w Związku Radzieckim i poza pewne terroryści kierowany przez Borysa Sawinkowa. Pochodzą one z pomysłowego działania, których wynik miał być kompletna porażka kontrrewolucjonistów.

Wraz z Mihailom Kozakovym w filmie został nakręcony Evgeny Lebedev ( "Dwóch kapitanów") litewski aktor Antanas Barchas, Hary Liepinsh ( "The Long Road z wydm"), Andrei Martynov ( "Córka kapitana") i Boris Sokołow ( "zniewalającym Gwiazda szczęścia") ,

„Granica państwa”

Kozakov Mihail Mihaylovich jako Feliksa Dzerzhinskogo pojawił się ponownie w tym samym 80-metrów, ale w innym popularnym serialu – „granicy państwowej”.

Film ten zdobył nagrodę KGB, jak historia ponownie zaapelował do obrońców spokoju publicznego – tym razem do życia sowieckich strażników granicznych. W sumie osiem filmów zostały dokonane. Michaił Kazakow pojawiły się dopiero w drugi, zwany „Spokojne lato 21 lat.”

Według dynamicznie rozwijającej się historii, sowiecka granica miasto zajęte zwolenników Białej Gwardii, wspieranych przez polskiego wywiadu. Przed zadaniem oficerów bezpieczeństwa jazdy wroga z wioski. Ta operacja prowadzona przez towarzysza Dzierżyńskiego osobiście przez Mikhail Kozakov.

Aktor wyglądał tak przekonujący w obrazie założyciel i szef Czeka, musiał grać Dzierżyńskiego raz – „dwudziestego dnia grudnia” w 1981 roku, ale w

„Śmierć Tairov '

W 2004 Kozakov Mihail Mihaylovich wykonany obraz na ekranie słynnego radzieckiego reżysera Tairov w filmie „Śmierć Tairov”. Film został nakręcony Boris Blank, który w całej swojej karierze brał udział w tworzeniu filmów głównie jako malarz. Jako reżyser w okresie radzieckim Blank wykonany jest tylko podczas pracy nad filmem „Głos ludzki”. Ale po 90 Boris Leibovich podjęła szereg obrazów, w tym wymienione w podtytule.

Losy dyrektora Tairov nie było łatwe, dlatego jest cennym odkryciem dla pisarza: w 1904 roku Alexander Y. grał w teatrze, od 1908 rozpoczął występy na scenie w 1914 roku, stworzył swój własny teatr komory. Jednak w 49. władz radzieckich zamknął „dziecko” Tairov, których reżyser nie wytrzymał i był w szpitalu psychiatrycznym. W 1950 roku, słynny aktor i reżyser zmarł.

Film ma być wyróżniony nie tylko ze względu na piękne aktorów gry Mihaila Kozakova i Alla Demidova – Na wysokość pracy była także projektantką kostiumów, który otrzymał nagrodę „Nika” i „Golden Eagle”.

"Love-marchewka"

Michaił Kazakow – aktor, który nadal aktywnie wycofać aż do śmierci w roku 2011. Jego dzieła ostatnim filmem była rola dr Kogan w komedii „Love-Marchew 3”. Kozacy grał lekarza-maga we wszystkich trzech częściach, ale ten ostatni nie miał czasu, aby się wyrazić, więc dla niego wykonana syna – aktor Kirill Kazakowa.

W historii, dr Kogan – osoba, która całkowicie odwróciła życia rodzinnego Marina (Kristina Orbakayte) i Andriej Gołubiew (Gosha Kutsenko). W pierwszym obrazie para przychodzi do recepcji, aby to sam, ponieważ nie można przywrócić dawne uczucia. Kogan pomaga ustalić wzajemne zrozumienie w rodzinie, zmiana ciał Marina i Andrzeja. W kolejnych częściach on korb podobną sztuczkę ze swoich dzieci, a matka-in-law i. W tym zabawy i optymistyczne komediowych pracy i emeryturę słynny aktor i reżyser – Mihaila Kozakova.

życie osobiste

Mikhail Kozakov – aktorem, który był żonaty pięć razy.

Jego pierwszym wyborem była Greta Taar, z którym udał się do szkoły. Greta w jednym czasie pracował jako projektant kostiumów „Mosfilm”. Kozakov urodziła dwoje dzieci – Katherine (późniejszy filologiem) i Cyryla. Syn poszedł w ślady ojca i stał się znany rosyjski aktor. Można zauważyć w serii „Hrabina de Monsoreau” w roli Andegaweńskiego Duke, a także fantastyczny film „kalkulator”.

W 1968 roku ożenił się Medea Berelashvili Kozacy. Ich wspólna córka Manana Kozakov zasłynął gruziński aktorka. W 71. aktor związany węzeł z inną kobietą – interpretera Reginoy Bykovoy. Dzieci razem nabył parę no. Ale dwoje dzieci urodziła Kozakov Anna Yampolsky, z którym zamieszkiwał wspólnie w Izraelu. Od 2006 roku aż do śmierci, Michaił Kazakow mieszkał z Nadieżdy Šedová.

Reżyser w trakcie jego trwania były pięcioro wnucząt. Możemy więc śmiało powiedzieć, że Michaił Kazakow pozostawił całej dynastii.