470 Shares 4882 views

Jak wybrać używany samochód. Wskazówki i sztuczki

Samochód już dawno przestał być luksusem. Przez wiele razy Machine – jedyny środek transportu. Zwłaszcza na obszarach wiejskich. Ale zakup nowego samochodu nie zawsze jest wystarczająco dużo pieniędzy, i jak wybrać używany samochód, więc nie żałuję zakupu, nie wiedzą wiele.

Przed zakupem używanego samochodu, należy zadać sobie pytanie logiczny: „Dlaczego właściciel sprzedaje go” Auto wystawione na sprzedaż, co do zasady, w trzech przypadkach: pragnienie, aby kupić nowszy model, opłakany stan techniczny i jego pilną potrzebę pieniędzy. W pierwszej i ostatniej opcji przy zakupie „trick” nie może pokazać się, ale jeśli samochód b / y sprzedawane z zastrzeżeniem, że „niewielka naprawa”, warto pomyśleć o tym, jak być „małe” nie jest zarządzany w ilości większej niż koszt maszyna.

Jak wybrać używany samochód

1. Konieczne jest, aby określić markę i model przyszłych przejęć. O tym, co to za samochód jest lepszy – krajowe lub importowane – wiele kontrowersji. Nie mieszkają na nim. Każda kategoria ma swoich zwolenników. Niektórzy ludzie wolą zagranicznych samochodów tylko, a niektóre z powodów patriotycznych jeździ tylko na rosyjskich samochodów. W każdym razie, zakres cena pojazdu zależy od jego klasy. W razie potrzeby można wybrać i przystępne europejskie samochody i sprzęt gospodarstwa domowego przez dość przyzwoitą kwotę.
2. Gdy już zdecydujesz się na marce i wybraniu odpowiedniej opcji przy rozsądnych kosztach, konieczne jest, aby porozmawiać o tym, co „pułapek”, można natknąć się na zakup. Jeśli umiejętności techniczne są ograniczone tylko do faktu, którego nie należy mylić z maską bagażniku, lepiej jest zaprosić kierowca przyjaciela, który wie dużo o technologii i pomóc wybrać samochód. Przynajmniej, doświadczony kierowca będzie mógł naocznie stwierdzić, czy pojazdu w wypadku, czy organ odmalowane, a nie „poplamione” jeśli reputacji samochodu. Niestety, natknąć się na naszych rynkach samochodowych w tzw „utopił” może być dość często. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do samochodów z Japonii.
3. Teraz wystarczy zaznaczyć wybrany samochód. O tym, jak wybrać używany samochód, to jest teoretycznie znany wielu. Jednak skupić na tym, co trzeba wziąć ze sobą do kontroli pojazdu. Pierwsza potrzeba latarkę. Spójrz bez samochodu nie ma sensu. Rotten dno widać tylko staranne oświetlenie. Po drugie, musi magnes. To proste urządzenie pomoże określić wyrównał obszary ciała. Przyciąganie magnesu w takich miejscach będzie słabszy. Jeżeli maszyna wykazała powierzchni grubą warstwą kitu, wówczas maszyna „prawidłowe”. Jest to bezpieczne, aby obniżyć cenę.

Co należy zwrócić uwagę, aby w bu samochodowych

Przede wszystkim – na ciele. Od jego życie stan maszyny zależy. Reszta „wypychania” może być zmieniony, ale jeśli ciało rozpadnie, naprawić samochód będzie bezużyteczna. Kolejnym przedmiotem uwagi powinno być wnętrze. Na jego skórze, jak karty pamięci, oddaje całe przeszłe życie maszyny. Plamy i smugi na tapicerce foteli, misted urządzenia, małe plamy na korozję metalowych elementów powie, że samochód był w wodzie. Duże luki w desce rozdzielczej, drzwi skrzypiące podłogi, dokładny punkt draperia na fakt, że alarm samochodowy.

Teraz, gdy wiesz, jak wybrać używany samochód. Najważniejsze w tym biznesie – to nie spieszyć, należy uważać, aby nie ulegać chwilowym podmuchów.