477 Shares 6177 views

Wieś Lermontowa: Polecane

Nie daleko od wsi Tenginka w regionie Tuapse jest wioska Lermontowa. Interesujące jest to, że poeta nigdy nie był w tych miejscach, choć jego pułk stacjonował tu zostać wzmocnione. Wioska Lermontow (w mowie potocznej – Lermontovka) położony w bardzo malowniczym miejscu: Dolina Shapsuho rzeki. Rzeka jest wyjątkowy, jedyny płynących do Morza Czarnego, to nigdy nie jest „zamknięty”. Ani sztormy morskie, ani wiatr na lądzie lub ekstremalnego zimna (co jest rzadkością w tych częściach) nie pokrywają Shapsuho usta. Rzeka całoroczne wpada do morza. Co to jest osada Lermontow? Recenzje nim jest zróżnicowana. Dla Krasnodar I i jest atrakcyjna tylko do tych, które można przyjść tutaj na weekend: oba miasta są stosunkowo blisko, a droga do morza trwa tylko kilka godzin. Mieszkańcy tych i innych pobliskich miast nie lubią Lermontov. Recenzje dowód, że jest zawsze zatłoczone i, w konsekwencji, że jest głośny.

Jednak to nie przeszkadza Rostovites tu często w ciągu 2-3 dni: na wsi cieszy się dobrą infrastrukturę, wiele sklepów, kawiarni, restauracji. Specjalna rozrywki dla wczasowiczów, którzy przyjechali tylko zanurzyć się w ciepłej wodzie morskiej nie jest wymagane. Dlatego wielu turystów i nie zwracać uwagę na to, w którym znajduje się unikalna lokalizacja Lermontow. Recenzje Północy, Moskale, mieszkańcy innych regionów oddalonych są bardziej dokładne i uczciwe.

nietknięty geografia

Jeśli przez jakiś czas opuścić plaże morze i wspiąć się na koryto rzeki, można zobaczyć zdjęcia z natury, niesamowite wyobraźni. Faktem jest, że cywilizacja jest przedłużony tylko do wsi Tenginka. powyżej wszystko jest terytorium dziewicze. Jeśli Lermontow (opinie turystów to udowodnić) – obszar pełen muzyki, szumu fal, zabawy, żywiołowy, dolina Shapsuho – ciche i spokojne królestwo natury, dzikich ziół i kwiatów.

Reszta w Lermontowa 2013

Opinie turystów, którzy odwiedzili wioskę w tym roku, zgodnie z uwagą, że kierownictwo dzielnica płaci ich terytoriach. Plaże są znacznie czystsze. Pomimo faktu, że mniej turystów zostaną usunięte, kawiarni nie jest tak zatłoczone, a sklepy nie kumulują nabywców. Wszystko to dzieje się dlatego, że we wsi otwarto wiele nowych sklepów i rozrywki, zwalnia zatłoczonego miasta. Generalnie wieś Lermontow (dzielnica Tuapse) – opinie są zgodni w tej kwestii – stał się bardziej atrakcyjny. Może to w zbliżających się igrzyskach olimpijskich, a może stać się jakość obsługi turystycznej. Dlatego ci, którzy zamierzają spędzić lato w Rosji, można przejść do bez obawy Lermontowa. Opinie zostały tam pokaz: czas nie zostanie zmarnowany. Od wsi, można łatwo dostać się do dowolnego miejsca na wybrzeżu Morza Czarnego, aby przejść na każdej wycieczce. Zakwaterowanie tutaj jest przeznaczony dla różnych grup turystów. W razie potrzeby, można zatrzymać się w hotelu klasy ekonomicznej, wybrać luksusowy apartament lub znaleźć zakwaterowanie prywatne w zaledwie 300-400 rubli dziennie. Naturalnie poziom obiektów będzie inna.