850 Shares 7480 views

Plastikowe sromowe minora do przywrócenia dawnego typu

Można poprawić w dzisiejszym świecie, być może, wszystko. Plastikowe sromowe minora nie jest wyjątkiem. Zabieg ten jest stosowany w celu skorygowania i zwiększenia estetyki intymny obszar kobiecego ciała atrakcyjna, żeby mogła czuć się nieskrępowane z partnerem, który jest bardzo ważny w życiu seksualnym. Wielkość i kształt tych zmian sromowymi, unikając w ten sposób kompleks u kobiet, normalny stan psychiczny. Według szacunków amerykańskich statystyk około 25 procent dorosłych kobiet i młodych dziewcząt są bardzo niezadowoleni z kształtu i wielkości warg sromowych, wielu z nich chce, aby je zmniejszyć. Dlatego operacja ta jest dość powszechne wśród kobiet.


chirurgia plastyczna ma zostać powołany z następujących powodów:

– utrata elastyczności i spadek turgoru wskutek predyspozycji genetycznych – niedożywienia.

– Duże rozmiary, co powoduje dyskomfort ze względu na to, kobieta ma dużo kompleksów. Zmiana wielkości warg sromowych może nastąpić w przypadku zmiany hormonalne, ale także po szybkiej utraty wagi i po porodzie.

Ale istnieją przeciwwskazania do zabiegu. Przede wszystkim w tym chorób zakaźnych, jak również słabe krzepnięcia krwi i ostre stany zapalne.

Kameralny chirurgia – eksploatacja maszyn „plastikowy sromowe minora”

Interwencji chirurgicznej warunkach stacjonarnych są konieczne. W porównaniu z innymi operacje wykonywane szybko, jak czas trwa mniej niż 50 minut. Ponieważ operacja jest niewielkie, lekarze określają minimalne szkody dla ciała swego postępowania pod znieczuleniem miejscowym. Głównym zadaniem – aby podejście do idealnego kształtu i wielkości narządów kobiecych. Wargi w stanie zmienionym nie wpływa na czułość żeńskich intymnej.

Plastikowe sromowe minora – Hipertrofia

W przypadku przerostu, chirurg robi małe nacięcie gustowny, a następnie usuwa się nadmiar tkanki. Po odzyskaniu bardzo cicho, że nie było to działanie, jako wchłanialne szwy nałożyć cienką atraumatyczną siebie i nici. Estetyka sromowe następnie zarzutu. Ze względu na ryzyko techniki odrzucenie własnego tłuszczu i powikłań jest minimalne. Plastikowe sromowe minora – dość powszechne wśród kobiet chirurgia. Prowadzi to do normalnych narządów płciowych, przywracając ich poprzedniej postaci.

Okres pooperacyjny

Po zabiegu, wargi sromowe nie boli. Jedynym objawem – to jest obrzęk. Ona ledwo zauważalne, więc pacjent nie odczuwa dyskomfortu. Każda blizna jest dobrze przetwarzane przez specjalny środek antyseptyczny. Na długotrwałe łagodzenie bólu pacjentowi mógł bezpiecznie wrócić do domu, chirurg wkładki do każdego wargi długiej antyseptyczne działanie. Seks z partnerem zakazane przez 20 dni. Tworzywa sztuczne małych warg sromowych sprawia, że kobiety marzą w rzeczywistość, całkowicie zmieniając ich życia intymnego.