332 Shares 4747 views

Kto jest "The Mentalist" Krew John? Seria "The Mentalist"

W amerykańskiej telewizji istnieje tak wiele wyjątkowy pomysł Bruno Heller – „The Mentalist” z serii To "Kości", "Castle", "Psych", "Lie to Me", "Uszkodzony detektywistyczne" – lista nie ma końca. Jednak utrzymanie poważną konkurencję, projekt udaje się nie zajmować stanowiska i pozostać megapopular spektakl wzbudza jego publiczność główną intrygę – na pytanie: „Kim jest krwawy John w serialu” The Mentalist „?”.

Głównym intrygi historii

Fabuła filmu skupia się na telewizyjnym osoby Patrika Dzheyna (grany przez Saymon Beyker) – doskonała Mentalist, praktyczne i psychologa raz manipulatora, udając „jasnowidz” i „psychiczny”. Współpracuje z policją, zaangażowanych w schwytaniu seryjnego maniaka, nazywa Public Red Johna Patricka, w wywiadzie telewizyjnym, że jego profil psychologiczny. Według bohater maniak był dyskryminowany jako dziecko, więc stał się samotny i nieszczęśliwy. Reakcja Krwawy John był naprawdę okropny: oburzony diagnoza, zabija swoją żonę i córkę głównego bohatera. Te przerażające wydarzenia odbywają się w ciągu 5 lat przed wydarzeniami stanowiących podstawę pierwszego odcinka pierwszego sezonu. Od tamtej pory, za każdym razem nie patrząc utracone w domysłach, zastanawiając się, kto w „The Mentalist” krew Jana.

współpraca powód

W narracji wynikającej Patrick zaangażowany w który doradza Kalifornijskiego Biura Śledczego (w skrócie CBD) w trakcie ekspansji szczególnie ciężkie przestępstwa. Zapewnienie wszelkiej możliwej pomocy Biura, Jane, napędzany przez pragnienie zemsty, żyje w nadziei zatrzymania Red John. Zgodnie z charakterem, osiągnięcie osobistej zemsty jest przyczyna współpracy Patrick z CBD. Widz pominie epizodzie o epizodzie, pierwotnie mogły zakładać w każdym sezonie „Mentalista” catch Bloody Jana.

izolacja domu

Fani serii musieli spekulować o kim w „The Mentalist” krew Jana szóstego sezonu. Od 1 do 7 twórców odcinka zsumowanych widza do dramatycznych i długo oczekiwany finał przyłączeniowej serii głównego wątku. 8 serii 6 sezon jest widz fatalny spotkanie z Patrick rzeczywistym Red Johna. Wreszcie staje się jasne, kto jest krwawy John w „The Mentalist” serialu. Maniac nie tylko został narażony Jane, ale również ukarani za swoje zbrodnie. Winowajcą okazał się Sherif Tomas Makalistr. Ta postać wielokrotnie wzorzyste w narracji serii ciągu ostatnich 5 sezonach. Ale żaden z bohaterów, według twórców idei, a nie pojedynczy projekt fanem, a ja nie mogłem myśleć, że minister ścigania będą błędne i zimnokrwisty morderca. Jednak zwykłym przestępcą, to nie można nazwać: w rzeczywistości, on również Mentalist, genialnie manipulowania umysłami, myśli i działania innych, udało się stworzyć cień organizacją przestępczą „Stowarzyszenie Blake” zakorzeniła się we wszystkich sferach życia społecznego. seria 8, który zabija Bloody John Mentalist, a nie ostateczną akord w ulubionej opowieści – projekt został przedłużony do siódmego sezonu, jednak skrócony do 13 odcinków.

Pierwszy wygląd głównego antagonisty

Teraz, gdy wiesz, kto „The Mentalist” Krew John – maniakiem, który był skok autora uśmiechniętego uśmiechu, rysować krew, uważny widz może przeanalizować i ustalić, kiedy po raz pierwszy spotkał Jana Patrick osobiście, nie wiedząc, kim jest. Wszystko zaczęło się w drugim odcinku pierwszego sezonu: szeryfa 32 minut Makalistr pojawia się w kadrze, to jest z Patrick grał „Rock, papier, nożyce”. Jednakże, na zewnątrz wygląda inaczej niż w czasie 8 6 Series sezonu, kiedy wszyscy wiedzieli, kto „The Mentalist” krew Johna. W pierwszym sezonie, szeryf ma małą brodę i wąsy.

To nie jest straszny Ksander Berkli

Aktor Ksander Berkli, zawarte na ekranie postaci Bloody Jan, urodził się w Stanach Zjednoczonych w Brooklyn, NY, w pierwszym miesiącu zimy 1955. Marshall rozpoczął swoją karierę z prac artysty w amerykańskich teatrach, po tym jak został zaproszony do telewizora. Widz zna na roli George Mason w filmie telewizyjnym „24” i Percy w serialu „Nikita”. Aktor ożenił się Saroy Klark, mają dwie piękne córki. Trampolina w karierze, Berkeley uważa serii „The Mentalist”.

Aktorzy

Krwawy John został zniszczony, więc głównym intrygi projektu nad wątku. Oczywiście, 6 i 7 sezonów wiele godnego uwagi szeregowo z ekscytującej historii. Patrick, którzy uciekli po masakrze wraca do czynnej służby wroga przez FBI. Tam zbiera byłego zespołu, postacie odgrywane przez ich ulubionych aktorów. Wszyscy wykonawcy „Mentalista” pierwszy plan nie zapoznają się role, które nie mają superizvestnosti pętli. Jedynym wyjątkiem jest Saymon Beyker – grający Mentalist. Opinia publiczna jest znany aktor w obrazie Kristiana Tompsona w filmie „Diabeł ubiera się u Prady». Pisarzy Mentalist "dla wszystkich 7 sezonów zwłaszcza odwaga, jeering w centralnym charakterze: to kilka razy porwany, stracił wzrok i pamięć, halucynogenny napój herbata, iść do więzienia, a nawet osobiście pozbawił życia kilku osób. Wszyscy pozostali wykonawcy: Robin Tanni (kierownik Teresa Lisbon), Tim Kang (Kimball Cho unflappable) Ovayn Yeoman (proste Ueyn Rigsbi) i Amanda Righetti (rudowłosa piękność detektyw Grays Van Pelt) – grał doskonale. Dzięki ich talentu i profesjonalizmu publiczność miała okazję zanurzyć głowę w atmosferze serii.