402 Shares 6688 views

Wosk & Depilacja: Jaka jest różnica? właściwy wybór

Usuwanie zbędnego owłosienia na ciele procedury jest istotną częścią samoopieki. Oprócz swoich funkcji estetycznych wykonują, a drugi, nie mniej ważne. W szczególności, większość zabiegów pielęgnacyjnych nie może być uzależnione od dostępności dużej liczby „roślinność” na nim. depilacja i woskowanie dzisiaj zyskał popularność fantastyczna, ale wiele kobiet nadal mylić tych pojęć. Warto więc do czynienia z faktem, że taki depilacji i epilacji. Jaka jest różnica między nimi?

Woskowanie jest uważana za najprostszą metodą usuwania włosów. Najbardziej dostępne we wszystkich aspektach, tego rodzaju leczenia – golenie. Istnieje również pojęcie tzw depilację chemiczną. W nowoczesnych sklepów można zobaczyć dużą liczbę różnych maści, kremy, spraye i innych produktów kosmetycznych, produkowany tylko do tego celu. Jednak wszystkie te metody mają jedną cechę – w trakcie procedury tylko zniszczył część włosa, która znajduje się powyżej powierzchni skóry.

Wosk & Depilacja, jaka jest różnica między nimi a różne sposoby usuwania niechcianego owłosienia – Dziś te kwestie zostały omówione, niemal na każdym kroku. Wiele osób korzysta z starych receptur ludowych – w szczególności usunąć włosy z wosku lub pasty cukrowej.

Co do depilacji, to ten rodzaj procedury może pozbyć się wszystkich włosów jako całość, łącznie z jego części korzenia. Jednocześnie jednostka pęcherzykowy otrzymuje obrażenia, że człowiek prawie nie czuć, ale dalszy wzrost włosów w tych obszarach nie jest możliwe.

Stare dobre elektroliza sama już dawno przeżyła jego użyteczność, ale do tej pory, wiele dziewcząt uciekamy się do niego. Procedura ta polega na ekspozycji na niskie napięcie prądu elektrycznego do korzenia włosa. Jednak ta metoda ma swoje wady: Wystarczająco często pozostają na skórze nieprzyjemnego rodzaju blizn i uszkodzeń.

Nowoczesna alternatywa do elektrolizy – laser i foto-depilacji. Podczas pierwszego z korzenia wiązki laserowej całkowicie spalone, i to spowodowało tak wysoką skuteczność zabiegu. Gdy Fotoepilacja kolei do skóry, za pomocą specjalnego lampy, strumień światła przewiduje pewną wydajność i zakres. W rzeczywistości, w szczególnych okolicznościach umiera fototermiczna włosy. Teraz, gdy wiesz, co woskowanie i usuwanie włosów Jaka jest różnica między tymi pojęciami, będzie można łatwo wybrać odpowiedni sposób pozbycie się niechcianego owłosienia na ciele. Zaletą opisanymi dwoma sposobami usuwania włosów jest minimalna ilość bólu, które można łatwo usuwać po nałożeniu na skórę w postaci kremu lub maści. I jedynym możliwym skutkiem ubocznym w tym przypadku – niewielkie zaczerwienienie znika średnio 1-2 dni.

Kiedy wiemy, co woskowanie i usuwanie włosów Jaka jest różnica między tymi procedurami, wydaje się, że odpowiedź na pytanie, który z nich jest lepszy, to jest oczywiste. Ale sprawy nie są takie proste. Powinieneś wiedzieć, że w walce z blond lub szarych zabiegów depilacji włosy wydają się być nieskuteczne. Ponadto, istnieją pewne przeciwwskazania do stosowania tych metod: różnych chorób skóry, żylaki w obszarach, gdzie trzeba usunąć włosy, ciężka postać nadciśnienia tętniczego, cukrzycy, raka skóry, udar niedokrwienny i choroby zakaźne. Biorąc pod uwagę to wszystko, co jest różnica między depilacji i woskowania, różnica między nimi może odgrywać rolę w innych przypadkach. Na przykład, nie zaleca się stosować do usuwania włosów podczas ciąży i psychicznym.

Wiedząc to wszystko, można zrozumieć, że lepiej jest usunięcie woskowanie lub włosy, dla Ciebie!