256 Shares 3624 views

Intymne urazy u mężczyzn. Przerwa uzdę.

Uzda jest skórzany pas, który łączy głowę prącia i napletka. Jeśli człowiek jest w stanie wzbudzonym, ten mały segment jest rozciągnięty, wystawiając głowę prącia, ściągając jej skórę. Jeśli uzda jest skrócony, który znajduje się w prawie trzydzieści procent mężczyzn, głowa nie może całkowicie nagie. Prowadzi to do trudności w akcie seksualnym, które odpowiednio do obrażeń ciała.

Krótkie wędzidełko – cechą wrodzoną męski organizm. Pęknięcie mężczyźni bridle, zwykle po „zwierzę” płci szorstki, prowadzi do powstawania blizn, które następnie uzyskać wszelkie zaburzenia erekcji.

Intensywność tarcia powoduje, że skóra jest dokręcona tak dużo, że nie jest zrywana, następuje znaczne krwawienie, często bezbolesne. Czasami partnerzy nie od razu zauważyć obrażenia otrzymane. Krew może być zatrzymany poprzez umieszczenie bandaż ciśnienie nie jest zbyt bez żadnych problemów. Jednakże uzyskany blizna jest bardziej skrócić uzdę, dzięki czemu jest mniej elastyczna. W tym przypadku trzeba pomagać lekarzowi.

Nie zapomnij ponownie ryzyka szczep delikatnym organem. Jest to ważne w przypadkach, gdy człowiek jest aktywny seksualnie, nawet jeśli rana nie miał jeszcze czasu, aby w pełni wyleczyć. Okresowe uzda luka dostarcza nie tylko chwilowy dyskomfort fizyczny. Jest całkiem możliwe, ograniczenia psychologiczne, niepewność w odniesieniu do straganów, co prowadzi nie tylko do pogorszenia jakości intymnych relacji, ale także wielkość.

Współczesna medycyna oferuje doskonałe narzędzie, aby pozbyć się tego problemu – Plastic wędzidełka penisa. Jeżeli przeciążony okiełznać, może zostać przywrócone przez zabiegu, który trwa około trzydziestu minut przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego. Już pięć dni później człowiek może powrócić do aktywności seksualnej.

Operacja jest cięcie mięśni cumownicze (średnicy). Następnie są one umieszczane w położeniu wzdłużnym i zszywane. Jeśli operacja zostanie przeprowadzona prawidłowo, ślady nim znacznie mniej blizny pozostaną.

Jeśli nie było luki w uzdę, a następnie za pomocą tego typu operacji, lekarze go wydłużyć o około trzydzieści procent. Pozwoli to zmniejszyć obciążenie na miejscu i pozwoli główka penisa jest całkowicie nagi.

Nie zawsze uzda luka jest wynikiem jego krótkiej długości. Suchość pochwy partner może również powodować ten problem. Eksperci zalecają stosowanie smarów podczas stosunku, co oczywiście zmniejsza ryzyko odkształcenia.

Podczas gry uraz seksualne nie są jedynymi, którzy wolą twardą seks (rozdarty wędzidełka – że nie jest to jedyna opcja). Partnerzy, witając tradycyjny seks, nie jest odporny na tego typu zjawisk. Drobne zadrapania i wcierać ból – to z powodu braku smarowania, czas trwania, a nawet agresywnością intymny proces. Wszystko to można uniknąć przez zastosowanie smarowania i żelów (smary). Ale jest bardziej poważny uraz penisa mężczyzny, do którego odnosi się uzdę lukę.

Przykładowo, kukurydza wytwarzane w męskim narządu i rozrodczym są wynikiem intensywnego często masturbacji. rany kłute może wystąpić również w seksie analnym, gdy głowica zetknie się ze źle trawione i stałego pokarmu w jelitach. Zbyt częsta zmiana postawy może również prowadzić do urazów fallusa, a nawet do jej dyslokacji. Zbyt intensywne tarcie może spowodować znaczny ból.

Wymień wszystkie rodzaje traumy seksualnej jest po prostu niemożliwe, czasami ich gatunki są nieprzewidywalne. Ale zabezpieczyć się przed takimi możliwe. Aby to zrobić w swoim arsenale powinny zawsze być środkiem do dalszego smaru syntetycznego, prezerwatywy. Zdecyduj sam, wybierając najbardziej odpowiednią i wygodną pozycję i starać się nie robić zbyt gwałtownych ruchów podczas seksu (zwłaszcza przy zmianie pozycji).