627 Shares 7418 views

Lek „Sermion”: analogi instruktażowe

„Sermion” – lek do leczenia stanów spowodowanych udarem mózgu. Poprawia krążenie krwi, łagodzi skurcze naczyń krwionośnych, poprawia przepływ krwi w płucach, nerkach i mózgu. Medycyna „Sermion” poprawia zaopatrzenie organizmu glukozy i tlenu. Reguluje krążenie obwodowe i centralne. Poprzez poprawę krążenia krwi leku normalizuje ciśnienie krwi.

Lek „Sermion” Instrukcja wyjaśnia, jest pokazany w następujących kategoriach pacjentów:

  • cierpiących na miażdżycę tętnic, niedokrwienie, zakrzepicę, zator, mózgu, inne zaburzenia metabolizmu lub naczyniowymi;
  • Pacjenci z zaburzeniami krążenia obwodowego, zespół Raynauda, w którym spazmiruyutsya i zmienić kolor kończyn;
  • pacjentów z nadciśnieniem do leczenia terapeutycznego i usuwania kryzysu.

medycyna Protivokazan „Sermion” specjalne pouczenie o tym ostrzeżeniu, z krwawieniem, świeży zawał mięśnia sercowego, dna moczanowa, nadciśnienie, w okresie ciąży i laktacji.

Lek ten jest dostępny w wielu postaciach: podawania wstrzyknięć i do podawania doustnego. Do wstrzykiwania służy liofilizat – porowatą masę lub biały proszek, który powinien być rozcieńczony rozpuszczalnikiem.

Do podawania doustnego są tabletki. Substancji czynnych tabletki – Nicergolina. Ta substancja – pochodzący z Ergoline, poprawia procesy metaboliczne i hemodynamiczne w mózgu, co przyspiesza szybkość przepływu krwi w nogach i rękach.

W handlu występują tabletki zawierający 5, 10, 30 mg materiału. Pierwszy z tych poryty powłoki pomarańczowy, reszta odpowiednio białe i żółte.

Jak każdy inny silny lek, lek „Sermion” ręczny daje wyraźne ostrzeżenia nie powinny być stosowane bez nadzoru lekarza.

Do podawania pozajelitowego (zastrzyk) podawania może powodować zawroty głowy, uczucie ciepła, świąd, wysypka. Czasami lek wywołuje zaburzenia snu. Objawy zazwyczaj nie są bardzo wyraźne i nie wymagają dodatkowego leczenia.

Przedawkowania możliwie gwałtowny spadek ciśnienia, która przechodzi po tym samym czasie.

Tabletki „Sermion” Instrukcja wskazuje, że zwykle przepisywany do trzykrotności recepcji w ciągu dnia. Kiedy mózgowy demencja zaleca się 30 mg raz. W innych przypadkach, lekarz dobiera dawkę, koncentrując się na stan diagnostyki i przebiegu choroby. Przebieg leczenia trwa zwykle kilka miesięcy. Zaleca się stałym nadzorem medycznym, kontroli składu chemicznego krwi.

Iniekcje są przeznaczone do podawania domięśniowego lub dożylnego. W drugim przypadku, lek wprowadza się bardzo powoli napar.

Instrukcje dla leku nie ma wskazania, że jest to możliwe, aby przepisać lek „Sermion” Baby. Jednak w przypadku braku wyspecjalizowanych „dzieci” leków są czasem przepisywane neurologów dzieci narzędzi. Zjawisko to występuje w chorobach takich jak dizontogeneticheskie dyskineza, zespół asteniczny-wegetatywne innych dolegliwości. W tym przypadku, należy uważnie obserwować dawkę przepisaną przez lekarza.

Medycyna „Sermion” wykonane w Indiach, Włoszech, USA. Lek ma kilka analogów, które są produkowane w innych zakładach we Włoszech i Indiach oraz w innych krajach. Przede wszystkim, jest to rosyjski lek „Nicergolina” mile zaskakując ich wartość. Wymienić oznacza „Sermion” (ale tylko po konsultacji z lekarzem) może być polską lek „Nilogrin”.

Bez względu na to, jaki rodzaj podobnego leków przepisanych przez lekarza, zaleca się, aby wziąć tylko pod nadzorem lekarza. Pomimo tego, że w preparatach pojedynczego środka terapeutycznego, dodatkowe składniki mogą być różne. Dlatego żadne niepożądane reakcje na lek sam nie znaczy, że nie pojawi się na analogowej używany.