438 Shares 6855 views

Winnica Uniwersytet Medyczny: wydziały i specjalności

Winnica Uniwersytetu Medycznego. Pirogov – jedna z niewielu uczelni na Ukrainie w tym profilu, który od dziesięcioleci ma wiodącą pozycję w rankingach szkół wyższych. Ponadto, jest on również jednym z głównych instytucji edukacyjnych w winnicy, wielu studentów wyjeżdża do miasta, aby dostać dyplom VNMU. Jak wpisać Uniwersytetu Medycznego w Winnicy? A jakie są cechy uznawane w liceum? Kwestia ta zostanie omówiona dalej.

VNMU – duma Winnicy

Winnica Pirogov Uniwersytet Medyczny został założony w 1921 roku jako instytut farmaceutyczny, ale za jego pozornie krótkiej historii wielokrotnie zreformowany i rozbudowany.

Całkowicie, ale jego obecny wygląd tej uczelni dopiero w 2002 roku. Następnie, w rzeczywistości, to i otrzymał status National University. Prawie dziesięć lat wcześniej, w roku 1994, Winnica Instytut Medyczny awansował do czwartego poziomu akredytacji, torując drogę dla nowego tytułu. Rektor VNMU im. Pirogov jest bardzo szanowany człowiek, doświadczony specjalista – Wasilij Maksimovich Moroz, MD, profesor i akademik nams Ukrainy.

form kształcenia

Przed przystąpieniem do rozpatrzenia specyfiki uczelni, konieczne jest, aby zbadać preparat w działach wykonywał Winnica Uniwersytetu Medycznego zasad przyjmowania studentów i form szkolenia.

Jak każdy inny uczelni Ukraina VNMU daje wnioskodawcom możliwość wyboru dnia i korespondencyjnych form szkolenia. W związku z tym druga forma jest bardziej powszechne szkolenie na podstawie umowy, sektor publiczny drogą korespondencyjną jest prawie tam, i uzyskał dyplom w tej branży nie można każdej specjalności.

wydziały VNMU

Razem Winnica Narodowego Uniwersytetu Medycznego. Pirogov oferuje szkolenia w jednym z sześciu wydziałów. W związku z powyższym, przygotowanie i kierunek zostanie wyrażone w swojej specjalności medycznej dyplomu. Tak więc, pierwsze dwa połączone krzesło wydział medyczny (miodu № № 1 i 2), – jest psychologiczne i pediatrii. Dental, z drugiej strony, skupia się tylko na swojej specjalności. Dział czwarty – Farmaceutyczny.

W zależności od obszaru, który Cię interesuje, możesz wybrać jako specjalność jako teoretyczną, farmakologii naukowych i medycznych. Powinienem powiedzieć kilka słów na temat wydziału kształcenia podyplomowego. Ten zakres prac uczelni jest przeznaczony dla lekarzy ponad 33 specjalności, którzy mają już dyplom o uzyskaniu wykształcenia medycznego. Obecnie istnieje 60 wydziałów zarówno klinicznej i naukowej profilu kształcenia. Wśród pracowników Narodowego Uniwersytetu Medycznego Winnicy. Pirogov – 119 doktorów nauk, 612 kandydatów i 88 nauczycieli z kariery naukowej.

Liczba studentów i ustawić w VNMU im. N. I. Pirogova

Ilu studentów studiuje w tej uczelni? Jakie są szanse zrobić? Zgodnie z normami Ministerstwa Edukacji Ukrainy, liczba osób ubiegających się o edukacji w pełnym wymiarze godzin w VNMU im. Pirogov ograniczoną liczbę 1740 osób. Ilość studentów czasowych – 350. W tym przypadku nie są stale szkoleni do siedmiu tysięcy ludzi we wszystkich kursach zarówno w pełnym wymiarze czasu i niepełnym wymiarze godzin. Biorąc pod uwagę dane liczbowe i duży wybór krzeseł, gdzie nie każdy ma równe zestaw do zrobienia naprawdę dobrze w Winnicy Uniwersytetu Medycznego. studenci recenzje University twierdzą również, że zarejestrować się w tej uczelni jest możliwe. Jedyne, co jest wymagane od ciebie – dobre oceny i wiedzę zdobytą w szkole, gotowy do ciężkiej nauki i dobrych wyników zewnętrznej niezależnej oceny podstawowych przedmiotów takich jak chemia czy biologia.

kursy przygotowawcze

Dla studentów Narodowego Uniwersytetu Medycznego im Winnicy. Pirogov obsłudze systemu specjalnych szkoleń. W sumie, według porządku państwowego, liczba miejsc jest ograniczona do nich pięciuset obywateli Ukrainy, a tym samym jest dla obcokrajowców. wydział przygotowawczy zwiększa szanse na uzyskanie studentów do studiowania na uniwersytecie. Również przejście specjalnych kursów przygotowawczych na VNMU daje dodatkowe punkty w rankingu po dacie UPE.

Staż i Residency

Jako poważny instytucji profilu medycznym, Winnica Narodowego Uniwersytetu Medycznego. Pirogov gwarantuje studentom miejsce do przekazywania staż kliniczny i staż. Możesz być pewien, że robisz w tej uczelni, masz gwarancję, aby otrzymać zarówno teoretyczną wiedzę w różnych dziedzinach medycyny, jak i praktyczne. Miejsca takie jak rezydentury i stażu ograniczone 1500 i 2000 studentów rocznie, odpowiednio. W zasadzie, będą na tyle, aby zapewnić wszystkie udane studentów opcje praktyce. Nie możemy powiedzieć nic na temat wydziału wojskowego, który jest bardzo popularny i przygotowuje się w procesie kształcenia przyszłych oficerów rezerwy.

Historia VNMU

Instytut Farmaceutyczny w winnicy została założona w 1921 roku. Ale w tej formie instytucja była krótkotrwała. Po reformach szkolnictwa wyższego w ZSRR na początku lat 30-ta instytucja edukacyjna została przekształcona w oddział All-ukraińskiego Instytutu Odległość Medical Education. Dalsze szkolenie przeniesiono do wieczora, aby zwiększyć liczbę potencjalnych pracowników o uzdrowienie, ale wrócił do pełnego raz w 1934 roku. Od tego czasu instytucja medyczna w winnicy oraz w pełni sprawna.

Nazwa znanego chirurga i naukowca Nikolai Pirogov, czczonego jako byłego Związku Radzieckiego i za granicą, Winnica Instytut został nazwany w 1960 roku. Wielokrotnie uniwersytet przyznano najwyższe nagrody i medale kraju, a po rozpadzie Unii oraz utworzenia niepodległej Ukrainy, stał się pełnoprawnym uniwersytet medyczny.

Od 1994 VNMU nacisk został rozszerzony: Advanced Infrastructure University dentystycznych i wydziały farmaceutyczne, kilkunastu wydziałów w zakresie ustaliły dwie szkoły medyczne i podyplomowe dział szkoleniowy.

Pracownicy dydaktyczni VNMU

Co możesz nam powiedzieć o nauczycieli Narodowego Uniwersytetu Medycznego Winnicy. Pirogov, dzięki czemu można lepiej zrozumieć cechy tego liceum? Wspominaliśmy już liczbę profesorów i lekarzy w kadry nauczycielskiej VNMU. Większość wydziałów i nauczane kursy są prowadzone przez profesjonalistów z dużym doświadczeniem pracy, który prześle jej umiejętnie i skutecznie zebranych w ciągu wielu lat wiedzy do nowych pokoleń lekarzy.

Nie pozostanie bez uwagi i młodych obiecujących specjalistów. Najlepsi studenci mogą studiować na magisterskich i podyplomowych VNMU, więc wkrótce dołączyć do grona nauczycieli i asystentów. Nie lata bez konieczności pracowników Narodowego Uniwersytetu Medycznego Winnicy. Pirogov nie chronić przynajmniej 3 doktorskich i 30 prac magisterskich. W roku 2006 przeszedł przez VNMU 6 działa na stopień doktora nauk medycznych, a 45 – o tytuł kandydata.

studentów zagranicznych

Cudzoziemcy, którzy zostali przeszkoleni w umowie VNMU, są nie tylko świadectwem niezależności ekonomicznej uczelni, ale także jego atrakcyjność granicą. Więc, co roku we wszystkich działach są przeszkoleni ponad tysiąc obywateli innych krajów, przede wszystkim – Chiny, Indie, krajów arabskich i afrykańskich. W sumie w ciągu całego okresu tego zestawu, otwarte od 1961 roku, Winnica Narodowego Uniwersytetu Medycznego. Pirogov otrzymali przedstawiciele 98 krajów, co niewątpliwie wskazuje na jego status na arenie międzynarodowej.

Praca naukowa w VNMU

Długa historia Narodowego Uniwersytetu Medycznego Winnicy. Pirogov wpływ na jej status nie tylko jako instytucja edukacji medycznej, ale również jako pełnoprawny centrum badawczego. Całych branż, takich jak nauki anatomii, fizjologii, morfologii funkcjonalnej anthropogenetics, zostały opracowane w ścianach VNMU. szkół naukowych, takich jak gałęzie medycyny chirurgii doświadczalnej, medycyny społecznej i terapeutyczne są bardzo cenione na poziomie międzynarodowym, pozostawiając daleko w tyle za wieloma innymi ośrodkami badania ludzkiego ciała.

Każdego roku Akademia publikuje dziesiątki książek i monografii. Metodologiczne zalecenia opublikowane w murach Uniwersytetu Narodowego im Winnicy medycznych. Pirogov, używany przez setki lekarzy w całej Ukrainie. Ani jeden rok mija bez publikacjach zagranicznych uczelni, nie wspominając o artykuły na temat czasopism krajowych. Trzy z nich, nawiasem mówiąc, jest całkowicie wydrukowany tutaj: „Biuletyn Winnica Narodowego Uniwersytetu Medycznego” i „Journal of morfologii.”

Wydawany jest przez studentów gazety uniwersyteckiej „Młodego Medyka” oraz specjalnych podręczników i materiałów dydaktycznych w celu optymalizacji procesu uczenia się. VNMU im. Pirogov nie tylko niezależna instytucja w kwestii edukacji, ale także wyznacza trendy stosowane przez innych głównych uniwersytetów w kraju.

Regionalnych środowisk naukowych sąsiednich regionach na czele VNMU, a także biorą udział w komisji ekspertów inspektorzy ukraińskich szpitali spełniać krajowe normy zdrowotne. Setki tysięcy konsultacji medycznych, dziesiątki tysięcy transakcji i setki wycieczek – oto krótkie podsumowanie rocznej VNMU.