350 Shares 5102 views

SUV, crossover: rosyjski przemysł samochodowy i jego samochód z wysokim krzyżem

Teraz jeden z najbardziej popularnych typów samochodów jest SUV. Rosyjski przemysł motoryzacyjny znany jest, że tak powiem, najpotężniejszy i wysokiej jakości modeli. Ale maszyna, charakteryzuje się wysokim krzyżem na terytorium naszego kraju produkowane są z powodzeniem. A oni oferują dobre osiągi.

Tagaz drogowe Partner

Zacznij historię rosyjskich robione jeepami warto z tego modelu. Droga Partner po raz pierwszy z linii montażowej w Taganrogu Automobile Zakładu w 2008 roku. Nowoczesne wersje są wyposażone w dość zaawansowanych funkcji.

Istnieją dwa silniki benzynowe – objętość 3,2 i 2,3 litra. Moc 220 i 150 „koni”, odpowiednio. Więcej potencjalni nabywcy mają do wyboru – albo 4-biegowa „automatyczne” lub 5-Step „mechanika”. Ten rosyjski SUV, oczywiście, napęd na wszystkie koła. Ma silną konstrukcję ramki, zamontowany z przodu niezależne zawieszenie drążek skrętny, a tył – sprężyny.

Jak przystało na prawdziwy Jeep, rosyjski SUV posiada solidną prześwit 19,5 cm. A przecież on miał wielki głośnik. „Setki” on przyspiesza w 10,2 sekundy. Ale to jest z mechaniką. Jeśli nie jest automatyczne, natomiast wzrost do 12,5 sekund.

Jest też minus. To zużycie. Jest około 20 litrów na 100 „miejskich” i 14 kilometrów – na drodze. W przypadku automatycznego natężeniu przepływu 16 do 10 litrów, odpowiednio.

Co z kosztami? Cena tego samochodu zaczyna się od ~ 650.000 str. Zmienia się ona w zależności od silnika i wyposażenia.

Nowość od UAZ

Uljanowsk Automobile roślin przedstawiła niedawno do publicznej nowoczesnych SUV. Rosyjski jeep zwany „Patriot” – duże, szerokie i brutalne. Znacznej poprawie w porównaniu do swojego poprzednika. W swoim wyglądem wciąż atrakcyjna. Stylowa kratka, lustro optyka i niezwykłe, kanciasty kształt, stylowe kroki. Nowy „Patriot” jest w stanie zadowolić nie tylko miłośników jeepami, ale także dla ludzi, którzy wolą zwrotnice.

Model z 2,7 litra 128 KM silnika spalinowego i urządzenie napędowego, wytwarzając 114 „konie” objętość 2,2 litra. Oczywiście, silniki te nie dają „patriota”, aby szybko przyspieszyć. Do 100 km / h prędkościomierz osiąga tylko 20 sekund od początku ruchu. Maksymalna prędkość wynosi 150 km / h. Ale wewnątrz jest bardzo wygodne i przestronne. Cena tego modelu wynosi około jednego miliona rubli.

Lada 4×4 Miejskich

Jest to kolejna niedawno wydany w lekkim SUV. Rosyjski przemysł motoryzacyjny jest znany na całym świecie ze swojego modelu „Lada”, są one znane nawet za granicą. A następnie w 2014 roku pojawił się pojazd publikacja koła napędowego miejskiego. Ona została wyprodukowana wcześniej (od 1975 roku, a dokładnie), ale nie tak dawno temu, kierowcy zobaczył zaktualizowany model.

Pod maską tego modelu wart 1,7-litrowy 4-cylindrowy silnik, który produkuje 83 litrów. a. To działa w tandemie z 5-Step „mechaniki”. Do 100 km / h, to kompaktowy trzydrzwiowy jeep rozproszone przez 17 sekund. A jego prędkość maksymalna wynosi 142 km / h. Ale ona ma małe zużycie (w porównaniu z wcześniej wymienionych modelach) – około 12,3 litrów paliwa w mieście. A cena jest miłe. Nowy rosyjski SUV miejski można kupić za 500-550 tysięcy rubli.

Largus Krzyż

Innym niedawno opublikowane nowość koncernu AvtoVAZ. To nie lada SUV. grupa rosyjski christened tego modelu, a pseudo-zwrotnicę. I to jest prawda – „Harmonia” wygląda jak SUV, ale wysoki krzyż nie jest inaczej, nawet jeśli ona zwiększona wysokość przejażdżki przez 2,5 centymetrów. Ale to jest atrakcyjne. Śliczne body kit, ulepszona zderzak, koła 16-calowe felgi, czarne słupki drzwi – to wszystko dodaje do niej pewną oryginalność.

Nawiasem mówiąc, model ma dobry sprzęt. Już w przypadku podstawowej robi skórzaną pochwę na kierownicy, system audio z 4 głośniki, komputer pokładowy, klimatyzacja, BAS, ABS, koło zapasowe, pełnym osprzętem elektrycznym, światła przeciwmgielne i podgrzewane fotele.

Maszyna ta jest oferowana tylko z jednym silnikiem. Jest to 4-cylindrowy silnik 1,6 litra 105 koni mechanicznych, pracujący razem z 5-Speed „mechanizm”. Maksymalna prędkość pseudo zwrotnicy wynosi 165 km / h, zużywa nowość około 11,5 litra na 100 „miejskiej” kilometrów.

„Lada” Cena zaczyna się od 615 000 rubli dla wersji 5-osobowej oraz od 640 000 rubli. – do wagonu, który może pomieścić siedem.

"Tiger"

To była tzw rosyjski SUV, który jest dostępny Arzamas robót inżynieryjnych. Pierwotnie był to wojskowy pojazd opancerzony. Ale po pewnym czasie jeep „Tygrys” stał się popularny wśród zwykłych obywateli. Nic dziwnego, że jest to bardzo mocny i duży samochód.

Solidna, brutalny rozjazd, który waży 5 ton – tak można opisać ten model. Na rdzeniu leżał stałą ramę dźwigara. Pod maską jeep „tygrysa” ma 215 KM silnik wysokoprężny o pojemności 3,2 litra, 6-krok „mechanizm”.

Model ten ma doskonałą widoczność i ogromny prześwit – 40 centymetrów. Jeep posiada także rozbudowany system stereo z sześcioma głośnikami, wyświetlacz LCD, regulowane fotele, anatomiczne kierownicy, klimatyzacja z filtrem i wiele innych opcji. I nie jest to urządzenie, które może przekazać Fordy głębokości metra, około 100-120 tysięcy dolarów.

UAZ Hunter

Ten samochód jest konieczne, aby powiedzieć w końcu. Modele religijne, znane pod numerami 469 i 3151, został zastąpiony przez „UAZ Hunter”. Cena tego samochodu, zanim nie było tak jak teraz. Ale faktem jest, że nowa wersja została wydana w 2016 roku. I kosztuje około 550-600 tysięcy rubli.

Może się pochwalić „UAZ Hunter”, którego cena jest tak miłe dla oka? Po pierwsze, właściwości techniczne. Proponuje się model z 2,7 litra 128 koni mechanicznych, która działa w połączeniu z 5-stopniowy „mechanizm”. Po drugie, posiada doskonałą przepuszczalność. UAZ jest w stanie pokonać każdą przeszkodę, nawet brodów o głębokości pół metra. Po trzecie, ma doskonałą obsługę – hamulce tarczowe reaguje niemal natychmiast, a dzięki koła hydrowspomaganiem słuchać żadnego ruchu. A poza tym, maszyna jest po prostu szczęśliwy jego brutalny wygląd.