755 Shares 5700 views

Jak zwrócić miłość męża do żony, metody i wskazówki

Harmonia relacji rodzinnych w życiu współczesnego człowieka jest prawie najważniejsza. Chociaż niektórzy eksperci twierdzą, że instytucja małżeństwa przeżywa kryzys ze względu na popularność idei feminizmu, emancypacji, związek dwóch kochających ludzi – jest to podstawa do budowania każdego społeczeństwa.

szczęście rodzinne jest już kruchy niż kiedykolwiek

Jak miło, gdy czekasz na wieczór w domu krewnych i znajomych są ludzie, z którymi można dzielić swoje codzienne radości i troski. Podobnie jak to, czy nie, ale rodziny – to niezawodny tylny. Jednak nie wszystkie pary zalegalizować swoje relacje w urzędzie, szczęśliwie żyć w małżeństwie.

Obecnie rozwód nie jest niczym niezwykłym. A w większości przypadków rodzina jest podzielona ze względu na fakt, że mąż stracił zainteresowanie w jego drugiej połowie. Oczywiście, w tym przypadku, to zaczyna szukać dla relacji na stronie. A potem żona próbuje boleśnie znaleźć powody, dla wiernych niewierny. Ona jest podejmowanie wszelkich starań, aby powrócić do ukochanej, niekiedy przy użyciu zarówno klasycznych i najbardziej pomysłowe sposoby. Co?

Oto niektóre z nich zostaną omówione. Jednak w sprawiedliwości należy zauważyć, że kobiety, które po raz pierwszy w obliczu zdrady małżonka, z reguły mają bardzo mgliste pojęcie o tym, jak uzyskać mojego męża kochać swoją żonę. Wypełnić tę lukę dla nich.

Dlaczego nagle zdrada?

Pytanie na temat jak nieść miłość męża do żony, nie można rozpatrywać w oderwaniu od przyczyn niewierności. W niektórych przypadkach nie wskazówki i techniki nie pomoże, na przykład, gdy związek jest całkowicie wyczerpany siebie. Ale jest coś jeszcze: co było przyczyną zdrady lub innego zależy od wyboru instrumentu rewitalizacji zmysłów.

Małżonek został zmieniony? Tak działa coś złego w swoim życiu rodzinnym. Jest możliwe, że posiada on ci przestępstwo. Może to boli istotny pytanie, a on czuje się gorszy, bo można zarobić więcej. Jest możliwe, że on boi się wziąć odpowiedzialność za swoją rodzinę. A jednak nie można lekceważyć potencjalnego fakt, że jako żona przestała spełniać go w łóżku. Ogólnie rzecz biorąc, powody jej mąż poszedł na lewo, tam może być wiele, a pomoc doświadczonego specjalisty nie należy lekceważyć tutaj.

Zaleca, eksperta

Oczywiście, kobieta rzuciła wiernych zainteresowany w tym, że przebywał z nią, a nie z kochanką, choć istnieją wyjątki.

Ale jak zdobyć męża kochać swoją żonę? Istnieje kilka wskazówek.

Po pierwsze, należy zwrócić uwagę na ich wygląd. Powiedzenie „Beauty – straszna siła” nie został odwołany. Jest prawdopodobne, że będziesz miał mniej zwracać uwagę na ich wygląd i kształt niż wcześniej, a mąż zaczął patrzeć w lewo. W tym przypadku warto zrobić nową fryzurę, kupić nową sukienkę i wykwintne perfumy. Jeśli wpisałeś kilka dodatkowych kilogramów, należy poświęcić trochę czasu w centrum fitness. Wierz mi, dramatyczne zmiany w swoim wyglądzie nie zostaną niezauważone przez męża, a on zapomni o pani.

Nie wiem jak dostać się do mojego męża kochać swoją żonę? Miło spędzić czas razem, jak w dawnych czasach. Można zorganizować ukochanej romantyczną kolację, po prostu przespacerować się z nim wieczorem lub pójść do kina. Spróbuj znaleźć grę, która zawsze była interesująca dla niego i dla ciebie.

Jest jeszcze jeden ważny sekret jak zdobyć męża kochać swoją żonę. porady psychologa nie będzie konieczne tutaj. Konieczne jest jedynie, aby urozmaicić życie rodzinne. Zakup zestawu erotycznej bieliźnie, raskosheltes otworzyć nocną szatę, spróbuj odgadnąć seksualnych preferencji małżonka w łóżku. Pamiętaj, że mąż powinien najpierw zobaczyć swoją ulubioną kobietę, a wszystko inne jest drugorzędne.

Wybór należy do Ciebie

Oczywiście, każda pani ma swój własny arsenał technik, jak wrócić miłość męża do żony. Porady wymienione powyżej są jedynie podstawą do wytycznych do działania, więc oni pomagają, co do zasady, w 97 przypadkach na 100. Być może metoda swojego bliskiego przyjaciela będzie bardziej skuteczny niż ten, który wie, opisanych w niniejszym dokumencie.

Jeśli jednak w zdobyciu porad ekspertów małżonek nie pomóc, istnieją alternatywy, ale z nich korzystać lub nie – każdy decyduje za siebie.

magia

Niektórzy w celu przywrócenia stosunków z ulubiony ośrodek do rytuałów, czarów, uroków i innych sztuczek magicznych. Jednak, aby mówić o tym, czy są one naprawdę skuteczne w rozwiązywaniu problemu, byłoby błędem.

Wierzyć lub nie wierzyć w życie innego świata – jest to kwestia czysto osobiste. Niemniej jednak, niektóre z bardziej sprawiedliwego roszczenia sex pomóc, na przykład, aby powrócić miłość męża po zdradzie zaklęcie żony.

Ich główną nadzieją łączą z gospodarstwa magiczne rytuały. Przez nich, oni uważają, że jest to możliwe i odzyskać miłość żony do męża. Działka w tym przypadku trzeba czytać, gdy komunikacja między małżonkami nie ustało, a nie są one sprzeczne i nie skłócić podczas rytuału. W przeciwnym razie efekt magii jest niska. Kobieta powinna pragnąć powrotu ukochanej zbudować w niebywałym stopniu, a to z kolei daje maksymalną wiadomość energii. Wtedy szanse na sukces są duże.

Siła spisku

Konieczne jest, aby pamiętać o następujących kwestiach: Podany narzędzie jest skuteczne tylko wtedy, gdy żona jest świadomy pełnego zakresu własnej odpowiedzialności za to, że jest częściowo do winy przed mężem. Co należy zrobić?

Po zachodzie słońca, umieścić na dołączonej płycie garnek z czystą wodą i powiedzieć, co następuje: „Jak Voditsa ten wrze i kipi jak kurczy się i wysycha, a serce mojego męża, sługa Boży (nazwa) będzie gotować i gotować, zeschnąć i suche cierpieć dla mnie być, boli, jęczeć, ryczeć w domu dla swojej rodziny, ale przez legalnego żoną sługi Bożego (imię i nazwisko). Aby uwolnić swoją rodzinę, a on nie mógł zrobić krok do bez nas nie może, nie może istnieć, i że widział we śnie na jawie nas. On będzie spieszyć do domu i trochę czasu, aby mnie zobaczyć. Co mówię, niech się stanie. Amen. Amen. Amen. "

Kolejny rytuał

Niektóre kobiety wiedzą jak zdobyć męża kochać swoją żonę z czerwoną nicią. W związku z tym rośnie miesięcy wykonane dwie postacie lalkowe wykonane z wosku. Na piersi lalka napisać swoje nazwisko na klatce piersiowej, z drugiej – nazwisko małżonka.

Następnie należy owinąć je jak czerwona nić i powiedzieć, co następuje: „To nie jest zwykłe słowo, które zostały mówiąc, nie tylko dlatego, że mam je powtarzać, rozmawiałem czytam wasza miłość chce czarować Nóż czarny tak miesiąc opłaca pomoże mi w tym Jak to noc jest ciemna i ponura, więc .. i myśli sługi Bożego (nazwa) będzie poważny. Jak miesięcy rośnie młody, ale przychodzi i umysły tak tęsknota sługi Bożego (nazwa) wzrośnie i będzie rosnąć. w moich strzępy nóż i zakłóca wodę święconą, a jego myśli niech strzępić i przeszkadzać. nie daj słudze Bożym, bez snu, bez odpoczynku, spokoju, będziemy moja małżonka trud i martwić się, jak święconej wody pod moim ostrym nożem. navozhu na moich ulubionych poduszek bolesne, że osiadł, posłuszeństwa, do decyzji podjętej przez zmiany, ale dla mnie sługa Boży (nazwa) pasja zapalił. Zgodnie z jego wolą, a nie za pomocą magii . tak będzie. Amen. Amen. Amen. "

Po tej lalki zawinięte w tkaniny, która jest owinięta czerwoną wątkach. „Artefakt” jest umieszczony w miejscu, w którym mąż spędza większość swojego czasu.

modlitwa

Oczywiście, że modlitwa cudownie, każdy wie. Dlatego uważamy, jak wrócić miłość męża do żony w modlitwie. Jednak musimy pamiętać, że konieczne jest, aby powiedzieć, kiedy jesteś absolutnie pewien, że twój kochanek chcesz przeżyć resztę swoich dni.

Tekst modlitwy brzmi: „Bóg jest moim wybawcą, do was zwracam sługę Bożą (nazwę), ale do Bogurodzicy Dziewicy Maryi, ale wszystkich świętych wymawia niegodną modlitwą, które pomogły mi w trudnym czasie dla mnie zrobić to tak .. do mojego męża (nazwa) powrócił do rodziny. i może być z nim będzie jeden podmiot na całą wieczność. Mój Boże, Maryja tak Pleaser Saints Spread cud słowo cudów, że małżonek był obok mnie, nie wiedzieć, że więcej pokus diabła, i złych namiętności. Amen. Amen. Amen. " Te słowa trzeba powiedzieć trzy razy dziennie przez cały tydzień.

Privorot

Niektóre płci pięknej znać inny sposób, jak na powrót miłości męża do żony. „Dla włosów” – to nazwa tej miłości zaklęcia. Należy on do kategorii silnych i skutecznych technik magii. Co należy zrobić? Jest po północy zegar strajki, odcięty kosmyk włosów z jej mężem i siebie. Objętość jednej sudecka musi mieścić się łyżeczką.

Następnego dnia, wcześnie rano, aby szlifować i wymieszać włosy nożyczkami. Następnie wykonany własnymi rękami worek umieścić materiał, wypowiadając następujące słowa: „Jak te zamki są powiązane, a życie sług Bożych (nazwa) z sługi Bożego mieszka (nazwa) związany na zawsze przeklinał a spory w tym życiu nie ma być, Amen, Amen … . Amen. "

Wtedy „artefakt” należy umieścić małżonka, ale tak, że nie zauważy. Można go umieścić pod poduszką w sypialni lub przyszyta do kieszeni marynarki. Zrób to tak, że był obok worka stale. Tydzień czar nie przyniosą efektu.

wniosek

Można czytać wykresy i wykonywać rytuały w celu powrotu do męża, ale nie pomoże bez zrozumienia podstawowych rzeczy. Mówimy o zdolności do ustalenia Kontakt: panie do ustępstw, znosić niektóre słabości męża razem do pokonania trudności i radzić sobie z trudami życia rodzinnego.

Jak już wspomniano, powyższa rada – nie jest panaceum: czasami są takie nadzwyczajne przypadki, że konwencjonalne metody nie pomagają. Jak pokazuje praktyka, tylko wzajemnego zrozumienia między małżonkami, harmonia w życiu intymnym i zdolność do bycia kobietą, kobieta może być kluczem do szczęścia rodzinnego.