373 Shares 5254 views

"Oscillococcinum" lek. Instrukcje użytkowania

Produkt leczniczy „Oscillococcinum” został wynaleziony przez francuskiego lekarza o nazwie Zhozef Rua. Stało się to w czasie epidemii grypy „hiszpański” szalała w całej Europie w latach dwudziestych XX wieku.

Ten naukowiec zwrócił uwagę na fakt, że jedynymi, którzy nie rozumieją straszną chorobę były proste rolników, którzy rozmnażają barbariyskih kaczki. Dlatego nowy lek, zaczął rozwijać się na bazie wątroby i serca tych ptaków.

Lek „Oscillococcinum” Instrukcja ręczne informuje, i jest powszechnie stosowane. To jest w postaci granulek.

Aktywne substancje lecznicze są: gepatik et CORDIS ekstraktum i anasbarbarielium. Spośród poniższych, dodatkowych składników: laktoza, sacharoza.

Środki obsługi „Oscillococcinum” instrukcja opisuje sposób białe granulki, bez zapachu i łatwo rozpuszczają się w cieczy. Środek leczniczy wchodzi do grup farmakologicznych homeopatycznych. Jest stosowany głównie do walki z grypą i przeziębienia.

Jedynym przeciwwskazanie do stosowania tego leku jest jednostka nadwrażliwości substancji wprowadzanych do jego struktury.

Lek "Oscillococcinum". Instrukcje stosowania i dawkowania zalecanej

Wymieniony środek farmaceutyczny jest stosowany podjęzykowo. W tym celu, pod język powinien być umieszczony w zamkniętym pojemniku dawki substancji i przechowywanie go tam aż do całkowitego rozpuszczenia.

W przypadku leczenia dzieci, wskazane jest rozpuszczenie zawartości jednej wrzącej wody i dają butelki ze złączką lub desery za pomocą łyżki.

Instrukcja lek „Oscillococcinum” Instrukcja zawiera informacje, powinno być piętnaście minut przed jedzeniem żywności lub jedną godzinę po posiłku.

Optymalne dawkowanie jest określona przez specjalistę, w zależności od stadium choroby powstało. Wiek pacjenta w tym samym czasie nie ma znaczenia.

Ponadto, środek przedmiotowy można stosować profilaktycznie (jedną dawkę co tydzień w czasie aktywnego proliferacji ostrych chorobach wirusowych dróg oddechowych).

Kiedy manifestacja początkowych objawów choroby powinno być jak najszybciej do podjęcia leczenia, a następnie powtórzyć kilkakrotnie recepcji (w razie potrzeby) w odstępie co najmniej sześć godzin.

Kiedy wyrażone objawy choroby biorą jedną dawkę dwa razy dziennie (rano i wieczorem) przez okres jednego do trzech dni. W przypadku wzrostu objawów w ciągu dnia trzeba szukać pomocy u lekarza.

Preparat „Oscillococcinum» którego skład został opisany szczegółowo powyżej, może powodować reakcje alergiczne, u pacjenta. Inne działania niepożądane, które występują podczas stosowania tego leku w praktyce lekarskiej nie jest ustalona.

Przypadki oznacza „Oscillococcinum” przedawkowanie zostały również zarejestrowane.

Ponieważ jest to lek homeopatyczny, jego zastosowanie w połączeniu z innymi lekami, nie prowadzi do wystąpienia objawów niepożądanych.

Lek „Oscillococcinum” Instrukcja w sprawie informuje aplikacji, mogą być wykorzystywane do celów terapeutycznych w okresie ciąży i laktacji. Jednak jego powołanie nie jest ich własnym, ale tylko specjalista.

Długość czasu na opakowaniu, dla których lek jest odpowiedni do stosowania, wynosi pięć lat od daty. Lek nie jest zalecany do stosowania po danym okresie.

Aby zakupić opisane środki recepty jest wymagane.