211 Shares 7365 views

Ryby Flet: zdjęcia. Czy istnieje flet ryby?

Nietypowe nazwy zwierząt zawsze spowodować wiele plotek. Natychmiast staje się ciekawy czy jest ryba-flet, butterflyfish, pstra i błazenki. Zapewniamy, że wszystkie tam ryby, baw frolicking w wodach oceanów i mórz. Świat jest różnorodny ryby. Wśród nich jest pełen różnych przedstawicieli z nietypowych imion, jasnych kolorach i niepowtarzalnych kształtach.

Rybie flet jest uważane za reprezentatywne dla gatunków należących do tego rodzaju fleytorylov. Niezwykłe ryby mają cechy charakterystyczne. Jego bardzo wąski korpus znacznie wydłużony. Kufa z tych ryb zbyt rozciągnięte na długości. Są nieco przypominają ryby igły.

Obszar dystrybucji

Fish-flet, fotografia, która pokazuje cechy budowy ciała, wybrany przez ciepłych wodach Pacyfiku. Żyje w zachodniej części Oceanu Spokojnego, w pobliżu północnej części Japonii, w południowej części Australii. Była wygodny w Oceanie Atlantyckim, w basenie Morza Karaibskiego.

Ona mieszka w Oceanie Indyjskim. Ponadto, istnieje flet ryby w Morzu Czerwonym. Ryby wolą płytkich głębokościach, co do zasady, nie spada poniżej stu metrów. Głównie zamieszkujących rafy koralowe i biegają obok skał.

Opis flet ryby

Długość tych ryb wahała się od pięćdziesięciu do siedemdziesięciu centymetrów. Choć zdarzają się wyjątki. Wśród fleytorylov znaleźć gigantów pół metra. Osoby pokrywa ciało grzebieniasty małych płatków. Przy podstawie ogona małe odbytu i grzbietowe płetwy są małe.

Oddzielne promienie tworzą kolczaste płetwy grzbietowej, znajdujący się z przodu. Wielkość brzusznych i piersiowych żeber jest znikomy. Korzystają z nich prawie nie ma. Szczęki ryby – to jedna czwarta całej długości podłużnego korpusu. W postaci przypominają one rurkę ze spłaszczonym końcem z czymś podobnym, prawdopodobnie fletu.

Kopie różnych gatunków różnią się kolorem. Zazwyczaj żółty lub zielony to ryba-flet. Zdjęcia paleta kolorów doskonale oddaje ryby. Niektórzy członkowie fleytorylov rodzaju malowane czerwonawo-brązowej tonacji. Istnieją przypadki, w prosty i ozdobiony za pomocą prostych wzorów. Skromny ciągnienia krwinek ryb są utworzone przez wzdłużne i poprzeczne paski i plam.

Plusy i minusy poszczególnych budynków

Oryginalna struktura ciała, w połączeniu z barwą ma swoje zalety i wady. Ze względu na szczególne cechy charakterystyczne ryb flet prosty sposób zakamuflowany na tle roślinności wodnej. To pozwala jej zorganizować udaną zasadzkę w różnych szczelinach.

Długie ciało ryby nie jest elastyczny. Maleńka ogon pozbawia go z możliwością długoterminowego ruchu. Dlatego flet ryba pozbawiona zwrotność, zmuszony prowadzić siedzący tryb życia. Do pływania należy wykonać ruch wzmocniony płetw piersiowych. Gorączka u przedstawicieli na dochodzenie fleytorylov niezdolny. Jednakże wydajność tych drapieżników.

Metody polowania wykorzystywane w fletu ryb

W rzeczywistości, sprzęt myśliwski na flet ryb jest proste i dość powszechne. Wykorzystuje nieprzekupny niezawodnych taktyk – polowanie z zasadzki. Ukrywanie w jakiejś rozpadlinie, flet ryba wisi w pozycji pionowej, stając się jednym z okolicznych roślin podwodnych. Raz w ofierze, a nie przeczuwał niebezpieczeństwo zbliża się drapieżnik, przebiegły pounces ryb na nią i w żadnym momencie wciągnąć w ustach.

Jednak ryby zrozumiały-flet nie zostawili zwykły sposób polowania. Używa jej przebiegłość do dużych ryb, nie pytając o zgodę. Crafty stalking dużą spokojną ryby (może to być okoń morski lub papuga ryba), wyłania się ze schroniska, jest zamocowany z tyłu, nic nie wie „wspólnika”, mocno trzymając się jego ciało płetw brzusznych. A czasami po prostu dodaje komfortową obok siebie.

Na początku wydaje się, że resztki jedzenia fleytoryl z produkcji jego „oswojone siebie”, ale tak nie jest. Gdy duże ryby karmione, jest otoczony przez grono mniejszych jednostek, a są one zaliczane do ryb flet na obiad, a może obiad.

Bite, ryby wspina się z powrotem na swoim „konia”. Jednak niektóre ryby będą bite fleytoryla sztuczka oślep odpłynąć, nie chcąc być stosowany na ślepo. Oprócz małych ryb, flety dieta składa się z krewetek i różnych skorupiaków.