528 Shares 6535 views

Alkohol: Lista według typu

Istnieje szeroki wybór napojów alkoholowych na świecie. Wymienić ich nazwiska zawiera tysiące różnych odmian i gatunków. Główną różnicą, zgodnie z którą wszystkie wódki należy rozdzielić – surowiec, z którego został on otrzymany.

Podstawą różnych krajach alkoholu

Duchy, których wykaz krajów jest dość szeroka i różnorodna południowej Europy zostały wykonane w oparciu o winie. W tych krajach, gdzie klimat był chłodniejszy, podstawą takich napojów były ziemniaki i zboża. Na przykład w Irlandii i Szkocji whisky wyprodukowaną z jęczmienia, aw Hiszpanii i Francji za pomocą winogrona tworzyć różne rodzaje brandy. W Skandynawii, ziemniak powstał Aquavit, aw rosyjskiej wódki z pszenicy – najsłynniejszy gaśniczej, część z najbardziej popularnych napojów alkoholowych, których lista jest stale aktualizowana z alkoholem w różnych krajach. W karaibskim, szczególnie popularnej trzciny cukrowej. To od niego w Ameryce Łacińskiej rozpoczął przygotowania legendarny napój o nazwie rum. W Meksyku, korzystając z destylatu pulque zaczął tworzyć świątynie agawy, lub jako nazwany później tego napoju tequili. Odurzający wszystkich tych krajach są zawsze zawarte w najbardziej popularnych napojów alkoholowych. Lista nazwisk, oczywiście, jest dość długa, ale to był rum i tequila otrzymały najwyższe uznanie na świecie. Co żałuje Ameryce Północnej, nie jest początkowo produkowany rum z trzciny cukrowej. Wkrótce jednak został zastąpiony przez żyta i kukurydzy, gdyż rosły w wystarczającej ilości. Tak urodził się amerykański i kanadyjski whisky.

Rozdzielenie głównych cech silnego alkoholu

W uzupełnieniu do swoich baz, napoje alkoholowe, a nawet są opóźnione. Jest to technologia tego procesu dla każdego z duchów, czasami nawet zapisaną w prawie. Amerykańskiej i kanadyjskiej whisky musi być utrzymane przez okres co najmniej dwóch lat, koniak – przez sześć miesięcy więcej, a szkocka i irlandzka whisky i zrobił 3 lata. Jednak wiele osób nie postępuje zgodnie z regułami starzenia. Po pierwsze, jest to dość kosztowna sprawa, a po drugie, nie każdy lubi. Alkohol, który lista obejmuje wódki Grappa, gin, generalnie nie utrzymany i konsumenta końcowego w przejrzystej formie. Tradycyjnie emitują lakowa i niezdyscyplinowany nasączonej brąz, ciemny kolor, który może być również osiągnięte kosztem barwnika – karmelu.

napoje alkoholowe dla grup

Aby zmaksymalizować sklasyfikować wszystkie istniejące rodzaje alkoholu, zaprezentuje się następujący obraz:

  1. Czyste alkohole bez dodatków (winogron, agawy, zbożach i trzcinie cukrowej).
  2. Destylaty zapachowe (Gin, anyż).
  3. Napoje zawierające aromatyczne i środki aromatyzujące (alkoholowe, likiery, bitter).

W ogóle, alkohol można podzielić na różnych powodów. Ale jest jeszcze napojów takich jak wódka, wino, tequila, whisky i rum, które są najbardziej popularne na całym świecie.