722 Shares 3974 views

Vasilina Mickiewicza – utalentowany astrolog białoruski

Astrologia – nauka tajemnicza. Mówiąc o tym od dłuższego czasu, wielu słyszało, ale niewielu ludzi naprawdę zrozumieć, co to analizuje, jakie pytania są odpowiedzi, w jaki sposób może pomóc ludziom i każdy. Specjaliści, którzy naprawdę zanurzone w tej nauki, nie jest bardzo dużo. Z różnych powodów: jest zbyt konkretne i wymierne wyniki z jednej strony, a pozorny brak powagi możliwe, na drugiej.

Vasilina Mickiewicza – profesjonalny astrolog. Poza tym, że jest kandydatem nauk socjologicznych od 2010 roku. W styczniu 2013 roku stworzył astrofond „Bazy” Vasiliny Mickiewicza, zatytułowany teraz.

Historia utalentowanego astrologa Mickiewicza

Vasilina Mickiewicza urodził astrologa. Oczywiście, wiele urządzeń i technik można się nauczyć, ale prawdziwi profesjonaliści pokazać swoje umiejętności w dzieciństwie. Pierwsza osoba zwraca uwagę na małe rzeczy, których inni nie widzą i nie słyszą. Wszystko jest ważne i ma sens: głos ludu, intonacji, z jaką mówią słowa mówionego. Interesujące jest to, aby prześledzić wzory pomiędzy datami urodzenia i wszystko, co dzieje się z ludźmi przez całe życie. Białoruski astrolog Vasilina Mickiewicza i zaczął go na swojej drodze. Patrzyła, rejestrowane, analizowane, znalezienie wzorów. To był nastoletnie zauroczenie, niemal zabawa dla dzieci.

Vasilina znajomość astrologii

Wtedy małżeństwo stało, dziecko urodziło. Vasilina Mickiewicza opowiada o tym okresie swego życia jako czas nowych odkryć. Największym było badanie książce Siergieja Wroński – słynnego astrologa, psychiczny, który dokonał tej nauki w społeczeństwie, a nie jako coś niezwykłego, tajemniczej i niedostępnej, ale jest to merytoryczna doktryna, aby pomóc ludziom w ich codziennym życiu w roztworze takie proste i zarazem podstawowym kwestie takie jak wybór zawodu lub partnera życiowego.

Dość często, najważniejszą rzeczą dla ludzi zdecydować się pod wpływem chwilowych impulsów i poradnictwa ludzi, którzy „znają życie”, wykonując cudzego doświadczenia.

Źródłem inspiracji Vasiliny Mickiewicza

Sergey Wroński powiedział i pokazał w swoich książkach, jak świat wszechświata wpływa na ludzi, którzy są tak samo jak gwiazdy, planety, komety i inne elementy wszechświata są częścią tej ogromnej połączonego systemu.

Po studiach pracę Wroński, Vasilina Mickiewicza zaczął przeprowadzać eksperymenty, już opierając się na fundamencie. Eksperymenty mogą wydawać się dziwne dla przeciętnego człowieka wystarczy: młoda kobieta na cmentarzu nadpisuje informacje z nagrobków. Ale jak inaczej można sprawdzić, obliczyć podstawowe prawa najważniejszych dat w życiu ludzi, ich zależność od układu gwiazd, planet, znaków zodiaku? Tylko w ten sposób, wiedząc, że był to początek i kiedy nadejdzie koniec. Ale nawet pozornie potwierdzone przez obliczenia, które nie w pełni rozwiać rozpowszechnione wątpliwości. Brakowało połączenia z kolegami, współpracownikami. Informacja druk nauka nie wystarczyło. Internet nie istnieje. Jak to możliwe, aby zapewnić brak błędów w obliczeniach?

Pierwsza praktyka i pierwsze kroki w astrologię Vasilina

Kolejnym punktem wyjścia dla rozwoju się jako astrologii Vasylyna Mickevich zakończył się, gdy w chwili odbioru znanego lekarza specjalisty w tej dziedzinie. Spotkanie było jednym z najważniejszych w życiu początkującego astrologa. Prywatne przyjęcie do sławnej osoby zamienił się w dyskusji z kolegą, który nie miał początku, ale wciąż niepewne kroki w tej sprawie. W rezultacie, dyskusje nakreślić kilka kluczowych momentów na wykresie gwiazdy zyskała wyraźniejszy definicję i znaczenie. I, najwyraźniej, początkujący astrolog Vasilina Mickiewicza rozumieć, że w tym przypadku ma specjalisty i jest w stanie wyrazić siebie.

osiągnięcia

W 2003 roku dyplom Wyższej Szkoły klasycznej astrologii. Musieliśmy przejść, aby się rozwijać. Astrologowie są zbyt rozproszone, aby obronić swoją działalność jako prawdziwej nauki, a nie hobby czy pasja jednostek. Że Sergey Alekseevich Wroński nazywa astrologów stowarzyszoną, jego wysiłki zarówno specjalistów i przenieść ten kompleks, ciekawe i tajemnicze nauki dalej naprzód.

W 2010 Vasilina Mickiewicza przyszedł do organizacji profesjonalnych astrologów. Ona jest liderem projektu „Reason”, zorganizowanej w 2013 r. Projekt ten ma na celu połączyć astrologów, prowadzi seminaria, prowadzi blog na temat zasobów Fasebook, tworzenie programów szkoleniowych. Szkoła posiada dwa kursy, które przygotowują amatorskich astrologów bardzo wysoki poziom.

Gdzie mogę uzyskać astrolog horoskop Vasiliny Mickiewicza

Horoskopy Vasiliny Mickiewicza umieszczone na oficjalnej stronie szkoły „bazy”. Tutaj można zobaczyć codziennie prognozy dotyczące różnych zagadnień: prognoz politycznych, turystów, potencjalnych katastrof w różnych kierunkach. Na mapie wyświetlane są horoskop specjalnie oznaczone miejsca, co będzie szczególnie niebezpieczna być w określonym dniu parametrów klimatycznych i sejsmicznych. Następnie, w nagłych wypadkach drogowych i katastrof. Poszczególne ikony wskazują miejsca, gdzie warunki pogodowe mogą mieć wpływ na zachowanie ludzi, powodują ataki agresji, takie jak drażliwość. Stopień narażenia ludzi zaznaczone kolorem.

W horoskopie można wierzyć lub nie wierzyć. Ale ta nauka jest poważne, głębokie, badane przez długi czas i daje odpowiedzi na wiele pytań, które były tajemnicą i nie dają logiczne wytłumaczenie. Vasilina Mickiewicza – jeden z tych, którzy opracowują i udostępniają astrologii.