99 Shares 8794 views

Jak zrobić obudowę dla królików: szczegółowych instrukcji, rysunków i zaleceń

Króliki zawierać różne sposoby na działce. Kilka lat temu zwierzęta te były hodowane głównie tylko w komórkach. W ostatnim czasie coraz bardziej popularne wśród właścicieli małych gospodarstw staje się sposobem na własne treści królików. Głównymi zaletami tej metody są najszybszy wzrost populacji, redukcja i oszczędność czasu lonży rolnika futra. Dokonaj dogodnym obudowę dla królików w ogrodzie może być w tym własne.

Jakie materiały są potrzebne

Aby zamontować obudowę w pierwszej kolejności będą musiały przygotować drewno z 50×50 mm. Materiał ten jest potrzebny do produkcji tuszy. Właściwie sam płot łatwiejszy i tańszy do siatki. grid konwencjonalny gatunek ten bardzo szybko rdzewieją. Dlatego też, jeśli właściciel chce własne potrzeby rolnictwa na klatce królika służył tak długo, jak to możliwe, konieczne jest, aby uzyskać kolorową siatkę.

Również do produkcji klatki dla królików trzeba eksploatacyjne – gwoździe, śruby, wkręty samogwintujące. Ponadto, trzeba będzie przygotować cementu i piasku. będą musiały sklejki na budowę szopy. Jeśli oczekuje się, że królik zachować zimę, należy również zakupić wełnę mineralną. Dach będzie musiał pokryć dachowych i płyt.

Jakie narzędzia są potrzebne

W celu zbudowania klatki królik, oprócz materiałów potrzebnych do przygotowania i narzędzi:

  • śrubokręta;

  • piła do metalu;

  • młot.

Ramiona powinny nosić rękawiczki. Następnie, przyjrzyjmy się, jak zrobić obudowę dla królików poprawnie.

obudowa jazdy

Budowa takich zagonchik królików mogą być różne. W przypadku małej liczby zwierząt wyposażyć niewielkiej woliery reprezentujące ramkę z drewna, zmontowane w postaci prostopadłościanu, pokryte i przykrywa kompensowania Planked dachu. Podłogi w tej obudowie jest zwykle wykonane z drewna.

Jeśli królik ma zawierać dużo, to ma sens, aby zebrać obudowę na dużym obszarze królików. W tym przypadku jest on zamontowany wokół tej samej technologii jak zwykle ogrodzeniowe siatki-siatki. Dach o bardzo dużej obudowy płyt zrobić oczywiście problematyczne. Dlatego też w większości przypadków, hodowcy są pozostawione zagonchik otworzyć szczyt. Lub też dokręcić ich kompensowania.

Zgodnie z tym schematem, można szybko zrobić bardzo wygodne klatki dla królików z ich rąk. Rysunek takiej struktury można zobaczyć poniżej. Aby zwierzęta mogły ukryć się przed deszczem lub palącym słońcem, z jednej strony do takiej klatki jest przymocowany szopy.

Treść i królików hodowlanych w klatkach ma niektóre z jego cech. W niektórych przypadkach, właściciele gospodarstw przydomowych napotkasz prawa wszystkich zwierząt. Ale jest o wiele lepiej zrobić wewnątrz zamkniętej komory męskiej producent i owiec z młodych królików. To pozwala na kontrolę rozmnażania zwierząt.

Czynności instalacyjne

Zamontowane osłony dla królików w kilku etapach:

  • obwód walking bieguny kopać;

  • belkę podpora sobą połączone powyżej i poniżej;

  • głębokości rowie wykopanym w 70 cm obwodu klatki;

  • zamontowane oczek siatki.

W rezultacie, na koniec pracy (po zasypywania) siatka będzie zagłębiony w ziemi. A co za tym idzie, króliki nie będzie w stanie wykonać tunel i uciec. Niektórzy właściciele działek ogrodowych nie zakopać w ziemi, siatki, ale po prostu kopać płytkie zagłębienie w klatce i wypełnić je betonem (z lekkim stoku). Po utwardzeniu mieszaniny cementu na wierzchu powstałej „seksu” wylewa grubą warstwą ziemi około 20 cm. Oczywiście, króliki kopania betonu też nie. Jednak metoda ta jest, oczywiście, nadaje się tylko dla młodych stoczni.

Zawartość królików w klatkach duży rozmiar wskazuje, jak już wspomniano, układ kurnika. Ten ostatni jest również dzieje się na ramie. Wełna mineralna jest ustanawiana pomiędzy wewnętrznymi i zewnętrznymi warstwami ze sklejki. Niekoniecznie sprawiają szopa duży i wysoki. Wystarczy go wewnątrz króliki mogły swobodnie stać się „kolumna”. Wejście do stodoły się do dorosłego zwierzęcia mogła swobodnie wejść do niego. Jeżeli króliki są liczne, wprowadza konieczne, aby kilka. Wnętrze stodoły, znajduje się w przedniej części ogrodzeniem dla producentów siedzeń powinny być oddzielone partycji.

technologia montażu

Zaczynają wykonywać pracę z zespołem szopy. Po pierwsze pukanie ramy wymagany rozmiar. Dalsze nadziewane deski podłogowe, sklejka rzucić schować się wewnątrz partycji i zainstalować. Następnie zamontować wełnę mineralną i wodoodporność. Po tym schować rzucić na zewnątrz. Następnie wykonane na dachu również zaizolować wełną. Schować swój najprostszy pokrycia dachowego. Zabezpieczyć dach do tylnej ścianki kurnika w pętli.

Następnie zorganizować właściwą obudowę dla królików. Podpory są zainstalowane w wykopie na całym obwodzie obudowy. Połączyć je belkę na obwodzie dolnej i górnej. Następnie przystąpić do montażu siatki. Dołączyć go do drewnianych słupków najłatwiejsze paznokcie (zginanie pętla). Gdy ogrodzenie jest gotowe, wykop wypełnia się ziemi lub gruzu. W następnym etapie, aby zabezpieczyć belką ramy wiązki poniżej górnej siatki.

Oczywiście, w wolierze jest konieczne, aby bramę. Zbierz je również z drewna i właściwości klejące siatki. Oddzielenie producentów zrobić kilka bramek. Zawiesić drzwi mogą być w wyniku zwykłej pętli.

Sprzęt do chodzenia

Zawartość królików w klatkach – proces jest stosunkowo proste. Pierwszą rzeczą, w szopie zasięgu i należy położyć słomę. Paweł rzucić, można go zamknąć natychmiast. W pościeli klatce będzie trzeba zrobić po uruchomieniu na nim wszystkie króliki jedzą trawę. Podajniki są zwykle instalowane tylko w roamingu. Uczynić je najłatwiejszym wyjściem z arkusza sklejki przybity wzdłuż jego krawędzi, listwy szyny. Pijące należy przymocować do belki w klatce, i wewnątrz przesmyku. Że młode króliki nie próbują kopać dziurę, w różnych zakątkach padoku można umieścić małe zamkniętym opakowaniu z pracy wykonanej w tych wejść otworów.

wniosek

Tu, w ten sposób, a dzieje obudowę dla królików. Treści, uprawa i hodowla tych zwierząt w taki roamingu z pewnością będzie udany. Wszakże w wolierze królików zwykle czują się znacznie bardziej komfortowo niż w komórkach. A co za tym idzie, lepiej rosną i rozwijają się. Jeśli właściciel bramkowe ostrożnie reagują na wybór dostawcy paszy, jej Zverkov, między innymi, również nigdy nie dostać jakąś chorobę zakaźną.