577 Shares 2793 views

"Porto Franco": opis, adres, opinie

Co można nazwać formuła udanej instytucji? Pyszne jedzenie, miła atmosfera, dbałość o gości oraz możliwość rozrywki. Wszystko to można znaleźć w restauracji „Porto Franco” we Władywostoku. Informacja o miejscu szybko rozprasza się wśród ludności, ponieważ oprócz wyżej wymienionych elementów przyzwoite miejsce wypoczynku, to ma swoją własną specyfikę.

Położenie i sposób działania

Kiedy chcesz się zrelaksować i po prostu dobrze się bawić, wiele osób przyjeżdża do restauracji „Porto Franco” i tam znaleźć realizację swoich pragnień. To miejsce działa jako jeden z najlepszych na wieczorne spotkania. Z wygodne zakwaterowanie w centrum Władywostoku do instytucji nie będzie trudne do osiągnięcia. Każdy użytkownik staje się częścią ogólnej powietrza, który jest impregnowany ciepło i komfort. W restauracji „Porto Franco” doskonale zgodził wysoki poziom usług, miłą atmosferę i rozsądne ceny. To miejsce ma swoją historię. W latach 30. ubiegłego wieku na jego miejscu małą karczmę „Puppet Show”, która została założona przez Davidom Burlyukom – słynnego artysty. Wtedy w tym miejscu miasto zebrało aktorów, muzyków i pisarzy, których nazwiska były na ustach wszystkich. Teraz rogu przy Calle Svetlanskaya, 13, nadal otwiera swoje drzwi dla wszystkich, którzy chcą wziąć żywe, niezapomniane emocje. Jego restauracja praca zaczyna się o 12 pm i nie ma wyjścia. Korzystać z pobytu w „Porto Franco” jest możliwe do północy z niedzieli do czwartku i do 2 nad ranem w piątek i sobotę.

funkcje

„Porto Franco” – restauracja (Władywostok), który robi wszystko, aby stać się priorytetem w szerokiej gamy użytkowników. Wszystko Restauracja podzielona jest na trzy strefy: teatr, stare miasto i starożytnych statków. Pierwszym z nich jest mała scena gdzie słodkie melodie są często słyszał od zaproszonych muzyków i wykonawców. Wśród nich są śpiewacy operowi, zespoły jazzowe i gitarzyści i Cyganie. Druga otwiera gościom możliwość spokojny posiłek i spokojnej rozmowy w firmie. Trzeci pokój – to raj dla miłośników dobrych drinków. Także dla prywatnych rozmowach, odwiedzający mają oddzielny pokój z fajki. „Porto Franco” – jest doskonałym miejscem do organizowania imprez i bankietów. Pracownicy mogą pomóc radzić sobie z wszystkimi kwestiami, pozbyć się niepotrzebnych zmartwień i festiwal odbędzie się na najwyższym poziomie. Restauracja oferuje szeroki wybór win, w której każdy może znaleźć żądany napój. W weekendy to miejsce zamienia się w punkcie najbardziej niesamowitych wydarzeń, które zostaną zapamiętane przez dobrej muzyki i żywe tańce.

wnętrze

Dokonywanie instytucji – to jest jego wizytówką. Klienci, którzy jeszcze nie mieli czas, aby spróbować jedzenia, zrobić własne wnioski na podstawie wnętrzu, ponieważ w dobrej uczelni i że oba muszą być w harmonii. Od "Porto Franco" (Władywostok) tchnie ducha czasów "The Puppet Show". Vintage stylu pokoje sprawia, że wyróżnia się wśród innych instytucji i sprawia, że jest to wyjątkowe miejsce. Ściany murowane połączyć również z ciemnego drewna, z którego wykonane stoły, krzesła, dekoracja niektórych elementów. Restauracja „Porto Franco” – rodzaj portalu do przeszłości, gdzie można dosłownie dotknąć go. Wiele elementów meblowych i mebli w instytucji na swoich gości. duże lustro, lampa, plakaty z ostatnich lat, eleganckie krzesła i stoły – wszystko to robi wrażenie na jego trwałość i daje restauracji podświetlenie. Oddzielny obszar w „Porto Franco” stylizowane Władywostok ubiegłego wieku, w którym można obejrzeć zabawne reklamy na ścianie, opierając woźny, a nawet prawdziwy gramofon w oknie. Ta restauracja rozumie znaczenie historii. To zdjęcie pokazuje portrety tych, którzy tworzyli kiedyś podstawę dla tej instytucji i poświęcony był jego pomysł i kreatywność. Niektóre szkice do prawie stu lat, a oni wszyscy tylko zdobić salach restauracji, a goście ujawniają pęknięcia w przeszłości.

menu

Bez względu na to, jak dobrze było zaprojektowanie instytucji, ostatnie słowo w odniesieniu do żywności. Goście kawiarni „Porto Franco” mogą korzystać z kuchni rosyjskiej i europejskiej. Kucharze umiejętności pozwala cieszyć się niezwykłe kombinacje smakowe. Oferuje on duży wybór sałatek, przystawek, zup, makaronów, ryb i mięsa dania główne, przystawki, desery. Suplement mogą zamówić wyśmienite herbata, kawa, świeże soki i inne napoje. Bardzo popularne carpaccio wołowe z sosem musztardowym, sałatka z solonego łososia, zupa sera z boczkiem i krewetkami, okonia morskiego pod sosem sezamowym. Zwiedzający mogą uprościć swoje zadanie wyboru i lunche biznesowe. Trudno oderwać się od takich kulinarnych, zwłaszcza gdy są one również pięknie urządzone. Średnio jedna osoba spotkania w restauracji „Porto Franco” będzie kosztować 1000 rubli.

atmosfera

Po odwiedzeniu tego miejsca opuścił najbardziej pozytywne wrażenie. Ogólna atmosfera w restauracji „Porto Franco” nie tylko pozwala zobaczyć przeszłości miasta, ale również sprawia, że posiłek bardziej przyjemne. Wykwalifikowany personel instytucja wykonuje swoją pracę na najwyższym poziomie, który jest dużo zwiedzających. Każdy gość, drzwi restauracja, niesie ze sobą tylko najlepsze wspomnienia o nim.

opinie

Restauracja „Porto Franco” zyskał reputację jako jednego z najlepszych miejsc do rozrywki. Goście mówią, że co noc w jego murach staje się wyjątkowy. Ponieważ jest to miejsce stale się rozwija, otwiera nowe możliwości, nigdy nie jest nudny. Wielu uważa swoje stanowisko z jakością i ceną, nie jest to pierwszy wysoki, a drugi – przystępne. „Porto Franco” podbija serca swoich gości i gwarantuje chęć powtórzenia czas spędzony w kółko.