869 Shares 6666 views

Gotowe maski – optymalna pielęgnacja twarzy

Gotowe maski z rury mają wiele niezaprzeczalnych zalet: są łatwe w użyciu, różnorodne w kompozycji i bardzo skuteczne. Rozwiązują one wiele problemów ze skórą.

Jeśli masz suchą skórę, użyj maski śmietankowej . Formuła jest zbliżona do kremu, a maska może być użyta zamiast tego. Maska śmietanowa ma bogatą strukturę i bogatą w skład, dosłownie nasyca skórę wilgocią, która jest taka konieczna. Maska śmietanki zawiera ekstrakty roślinne i nawilżające składniki, które eliminują szczelność i suchość skóry, sprawiają , że jest miękka i jedwabista.

Przed użyciem oczyść skórę i nałóż cienką warstwę maski śmietankowej przez 20 minut, następnie spłucz ciepłą wodą. Maskę śmietanową można pozostawić na twarzy przez całą noc i zmyć rano. W nocy maska śmietniczki działa skuteczniej, ponieważ w nocy jest skóra regenerowana, nie ma to wpływu na negatywne czynniki środowiskowe występujące w ciągu dnia.

Jeśli martwisz się o małe zmarszczki, użyj maska-tynk . Maska-patch ma silny efekt kosmetyczny i dobrze zmarszczki drobne zmarszczki z powodu stymulowania i dokręcania składników, które impregnują bibułkę maski.

Maska-tynk składa się z kilku pasków przeznaczonych do twarzy i szyi.

Maska-tynk musi być nakładany na oczyszczoną i koniecznie suchą skórę twarzy i szyi tak, aby na wierzchołku nie pojawiły się fałdy. Jeśli maska nie jest płaska, zdejmij ją i włóż ją ponownie. W razie potrzeby użyj nożyczek, aby go wyciąć. Po 20-25 minutach usunąć maskę z tynku i zastosować krem. Skóra staje się jasna i promienna.

Jeśli masz tłustą lub kombinowaną skórę, użyj maseczki . Maska – peeling złagodzi skórę nadmiaru sebum, a specjalne mikro granulki polimeru delikatnie i głęboko oczyszcza skórę oraz usuwa martwe komórki.

Zastosuj maskę – przebarw do oczyszczonej twarzy, unikając okolicy wokół oczu, masaż skóry okrągłymi ruchami przez 2 – 3 minuty, a następnie spłucz ciepłą wodą. W celu zmaksymalizowania efektu stosowania maski, należy ją równomiernie nałożyć na skórę, nie pocierając. Po 15 minutach spłukać ciepłą wodą, spłukać chłodnym i zastosować środek nawilżający.

Jeśli masz zmatowioną nudną skórę, użyj ekspresowej maski , która pomoże Ci w razie potrzeby, jeśli chcesz się uporządkować w ciągu kilku minut. Kompozycja ekspresyjnej maski zawiera wyciągi owoców cytrusowych, soków naturalnych i owoców, prowitamina A. To połączenie substancji czynnych dosłownie działa cuda – skóra staje się promienna, jak po długim chodzie na świeżym powietrzu.

Zastosuj ekspresową maskę na czystej skórze grubą warstwą i odczekaj od 10 do 15 minut, spłucz zimną wodą i wymazuj twarz kremem.

Efekt maski ekspresowej trwa od 4 do 6 godzin, ale tym razem wystarczy, abyś wyglądał nieodparty w decydującym momencie.

Aby zmaksymalizować efekt stosowania maski, zastosuj gotowe maski na liniach do masażu, od środka twarzy do obrzeża.