714 Shares 1172 views

Noże składane Spayderko

Spyderco – znana amerykańska firma zajmuje się produkcją noży składanych. Założona w 1978 roku, przed pojawieniem się jego pierwsza firma nóż trzech lat był zaangażowany w akcesoria do ostrzenia. Tylko noże składane Spayderko rozpoczął swoją historię dopiero w 1981 roku, kiedy świat zobaczył pierwszą z nich – C01 pracownika. Niemal natychmiast, firma stała się dobrze znana, a jej produkty są bardzo popularne. Od tego czasu, trzydzieści lat to dopiero popularność wzrosła, a teraz nie może znaleźć człowieka zorientowani w nożykiem, że nie wiedział, noże Spayderko.

Jakość i Marketing

Powodem jest znana, a jej produkty są przede wszystkim właściwy marketing, wysokiej jakości produktów i ciągłe innowacje. Wszystkie te cechy są ze sobą powiązane i wzajemnie się uzupełniają. Tak więc, pozornie banalne otwór w ostrzu (którego teraz nauczyć noże Spayderko), że inne nie, jako znaku towarowego! I stosowanie tej decyzji przez innego producenta wiązałoby zapłatę wynagrodzenia za korzystanie z solidnej Patentów i Znaków Towarowych. Początkowo produkcja została zorganizowana w Japonii, która faktycznie wykonuje pierwszy noże. Japońskich mistrzów – najlepsza gwarancja jakości ostrza. Ale w 1990 roku, problemy z niewygodne stopy Yen-dolara zmusił firmę do odroczenia montaż i produkcja noży obsługuje je w Stanach Zjednoczonych.

innowacja

Mówiąc o noże Spayderko, zawsze należy używać pojęcia „nowy”, „pierwszy”, „niespotykany”. Rzeczywiście, wiele konwencjonalnych technik projektowania są teraz lub rozwiązania techniczne zostały po raz pierwszy wydany go w produkcji ostrzy firmy. Na przykład, ostrzenie serreytornaya Spayderko nigdy wcześniej nie były wykorzystywane w składanych noży. Selu Glesseru, założyciel firmy, zajęło ponad rok, do osiągnięcia powszechnego uznania jego ostrzenia z profilem firmy, patent dla których uzyskano dopiero w 1990 roku.

Zastosowanie technologii metalurgii proszków zachowując najwyższą jakość produktów i know-how Spyderco. Pozwoliło to firmie produkować model stosunkowo niedrogich noży składanych z cech konsumentów na najwyższym poziomie. Ale nie tylko źdźbła amerykańskiego producenta zwrócono uwagę na to, ponieważ uchwyt oraz składany nóż składany mechanizm nie jest mniej ważna niż miecz. Tutaj, nowe materiały, ergonomiczne uchwyty, mechanizm sprawia, że miło noże Spayderko standard jakości nowoczesnego noża składanego. Teraz nawet spotkałem żadnego klipu scyzoryk do mocowania do odzieży lub pasa – to też wynalazek Spyderco.

wniosek

Ogólnie rzecz biorąc składany nóż, w nowoczesnym sensie, właśnie ze względu na to amerykańska firma ewoluowała od pióra do prawdziwego narzędzia Hunter, turysta, żołnierza lub osoby, która chce, aby zawsze być gotowi na wszystko. Ważną cechą produktów Spyderco – występowanie i rozsądną cenę. Teraz każdy może zobaczyć na własne wysokie walory konsumpcyjne tych noży składanych i kup sobie w twarz niezawodnego asystenta. W naszym kraju, oferują one żadnych poważnych sklep nóż. Moskwa, na przykład, daje możliwość zakupu ich najwięcej broni lub sklepach specjalistycznych.