398 Shares 1416 views

Jak zrobić zrzut ekranu w „BK”? sprawy screenshot

Teraz staramy się zorientować się, jak to zrobić ekran w „VC”. W rzeczywistości, w tej lekcji, nie jest niczym trudnym. Jednak czasami może być wiele problemów. Zobaczmy więc, co jest co, i weźmiemy pod uwagę wszystkie możliwe sposoby rozwiązania tego problemu.

standard

Cóż, zacznijmy z najbardziej zaufanych i zaawansowanych opcji. To jest to, co do zasady, używane przez wielu użytkowników. Aby odpowiedzieć na pytanie, jak zrobić ekran w „VC”, musimy tylko naszą klawiaturę i, rzeczywiście, strona migawkę, gdzie chcemy się dostać.

Mówimy o użyciu specjalnego przycisku na klawiaturze. Nazywa Print Screen. Jest to klucz, a pomoże nam w realizacji pomysłów. W celu rozliczenia z pytań, raz na zawsze, wystarczy odwiedzić tę stronę, fotografię którego nam potrzeba, a następnie kliknąć na naszej przycisku. W zasadzie to wszystko. Pozostaje tylko uzyskać wynik. Aby to zrobić, należy otworzyć dowolną edycję i naciśnij Ctrl + V. Otworzyłeś zrzut ekranu. Można wyciąć je i edytować. To wszystko. Teraz, gdy wiesz , jak to zrobić ekran w „VC”. Nic skomplikowanego, prawda? To nie zawsze wszystko idzie tak dobrze. Zobaczmy, co jeszcze można zastosować.

programy

Zdarza się również, że potrzebujemy klucza z jakiegoś powodu nie działa. To nie jest logiczne pytanie, w jaki sposób uzyskać zdjęcia w „VC”. Czy nie ma innego sposobu? Oczywiście, że jest.

Na przykład, można skorzystać z wyspecjalizowanych programów, które sprawiają, zrzuty ekranu. Najprostszym z nich jest nazywany „zrzut ekranu”. To jest całkowicie bezpłatne i nie wymaga dodatkowej instalacji. Wystarczy do pliku do pobrania, a następnie uruchom go. Aplikacja uruchamia. Teraz wystarczy otworzyć żądaną stronę, a następnie nacisnąć przycisk, który jest odpowiedzialny za obraz. Oto, co do zasady, istnieje wiele opcji. Powszechnie stosowane w podobnych zastosowaniach skrótów. Na przykład Ctrl + P. W końcu pojawi się obraz. Teraz możesz zapisać go wszędzie tam, gdzie czujesz się komfortowo, a potem edytować i kontynuować pracę z nim. Jak widać, nic skomplikowanego. Teraz, gdy wiesz, jak to zrobić ekran w „VC”. Ale to nie wszystko.

widok niestandardowy

Dobrze, jeśli już zainstalowano wiele programów (zwłaszcza do pracy z video), nie można uciec się do użycia różnych narzędzi, które sprawiają nam zrzuty ekranu. Chodzi o to, że aplikacja do obsługi i fotografowania filmów na komputerze, zwykle zawierają już funkcję musimy dzisiaj.

Na przykład, można użyć Fraps. Istnieje nawet specjalny dział, gdzie wyniki ustawienie (który przycisk nacisnąć na „click”, gdzie zapisać wynik i w jakim charakterze). Tak będzie na tyle, aby uruchomić aplikację, a następnie otworzyć żądaną stronę. Jedno naciśnięcie przycisku – i wszystkie problemy zostały rozwiązane. Teraz już wiesz, jak to zrobić ekran w „VC”. Jednak ta opcja jest nieco podobny do poprzedniego. Rozważmy teraz drugą metodę, która pomoże nam.

społecznościowy

Jeśli zdecydujesz się uciekać do zrzutu ekranu, aby nagrać dowolną grę z sieci społecznej, nie można „robić zamieszania”, ale do rozwiązania problemu jest łatwiejsze niż myślisz. Chodzi o to, że współczesne gry flash zazwyczaj zawierają funkcję przechwytywania ekranu.

trzeba będzie zalogować się do sieci społecznych, a następnie musimy zobaczyć grę. Teraz przejdź do Ustawienia, a następnie kliknąć na przycisk „snapshot”. Z reguły jest on wyświetlany w postaci małej kamery. Następnie pozostaje tylko potwierdzić jego działania. To wszystko. Obraz zostanie zapisany w oddzielnym albumu, który zostanie utworzony dla tej aplikacji. Jak widać, nic skomplikowanego. Teraz, gdy wiesz, jak to zrobić ekran w „VC”.