480 Shares 6179 views

Co zrobić w pociągu podczas długich końcówek trip

Co można robić w pociągu? Każdy człowiek przynajmniej raz w życiu stoi długa droga. Podczas jazdy pociągu za chwilę, czasami bardzo długo, pozostaje zablokowana w ramy fotela pasażera. Co robić? Atrakcje w pociągu 3 dni?


Prace, które pomogą spędzić czas na drodze

Aby zrobić miejsce Neskuchniy, aby zrobić coś pożytecznego, albo jeszcze lepiej ekscytujące. Rozważmy teraz podobną aktywność:
• Odczyt. Podobne ćwiczenia są najbardziej korzystne i najprostszy sposób, aby zabić czas. Ponadto czytanie pozwala wzbogacić wiedzę i cieszyć umiejętności pisarza. Ponieważ pociąg jechał dość spokojny, w przeciwieństwie do samochodów i autobusów, a potem po prostu można go odczytać. Jeśli nie chcesz szczep oczy na drodze, że jest to świetna alternatywa – to audiobook. Na szczęście, teraz jest ich tak wiele. Audiobooki można słuchać na swoim telefonie, tablecie i mp3-player.
• Rysunek. Jest to również wielką aktywność dla zabicia czasu podróży. Nawet jeśli nie można wyciągnąć, trzeba jeszcze coś ciekawego do przedstawiania spróbować.
• Słuchanie muzyki. Podczas długiej drogi nie jest grzechem, aby słuchać swoich ulubionych piosenek. Czasami muzyka pozwala trochę odłączony od problemów.

• Zobacz film. Dobrym sposobem zabicia czasu – oglądać filmy, programy telewizyjne. Tylko pre-record video w tabletce.
• Zdjęcia Review. Po trasie jest prawdopodobne, aby zgromadzić dużą liczbę fotografii. Po przyjeździe do domu, to jest mało prawdopodobne, że wkrótce dotrzeć do rąk, w celu ich analizy. Dlatego, wracając do domu pociągiem, można po prostu to zrobić. Podczas rejsu będzie można zostawić dobre rzeczy, a te, które są rozmyte lub nie włącza się, należy go usunąć. To samo można zrobić z obrazem z podróży. Jednak takie coś weźmie dwa razy dłużej. Dlatego z laptopem dotykowo żył lub dodatkowej baterii.
• Write. Jeśli jesteś blogerem, nadszedł czas, aby napisać nowy post. Można to zrobić tak jak tabletki, a pad (gdy już będzie wpisać na laptopie). Jeśli nie jesteś blogerem, a potem po prostu napisać dla siebie wszystko, czego można oczekiwać od tej podróży. Jeśli jesteś już z powrotem, opisują swoje wrażenia z podróży.
• Powoli jeść. Zjeść lunch w trakcie podróży. Oczywiście, działalność ta zajmie trochę czasu, ale mimo to pomoże zdać korzyści.

Syn, planowanie i znajomość

I co robić w pociągu? Na przykład, możliwe jest, aby spotkać ludzi, którzy zbliżają się do Ciebie. Dowiedzieć się od nich, gdzie jadą, na jak długo. Jest możliwe, że twój towarzysz będzie człowiek, który ma takie same zainteresowania jak ty. Na przykład, kochasz robić na drutach, aby siedzieć obok kobiety, która również kocha się z taką działalnością. Uwierz mi, będziesz miał o czym rozmawiać.
Co zrobić w pociągu? Można pospast. To dobra praca, która przyczyni się do „zabicia” czasu.

Nawet podczas podróży, aby zrobić swoje sprawy, planuje przyszłość. Można również pomarzyć. Czasami taka działalność wychwytuje nawet dorosłych.

krzyżówki, nauka języków

Co zrobić w pociągu? Nauka języka obcego. Jest to bardzo dobra lekcja. Można wstępnie obciążenie na smartfonie lub tablecie lub samouczki wideo aplikacji dla nauki języków obcych. Na wycieczkę będzie można powtórzyć podróżował i zapamiętać nowy materiał.
Choć jeszcze długa droga może porazgadyvat krzyżówki, krzyżówki. Działalność ta jest bardzo popularne wśród tych, którzy podróżują pociągiem.

Gry i kreatywność

Jeśli podróżujesz z przyjaciółmi, można grać w karty lub szachy. Taka zabawa w celu zabicia czasu.

Również w smartfonie, można wstępnie załadować kilka nowych zabawek. Podczas rejsu będzie można je przekroczyć.
Co jeszcze można zrobić na drodze? Bądź kreatywny. Można haftować mały obrazek lub dokończyć dzieło. Jeśli kochasz robić na drutach, długa droga – jest to idealny czas dla takiego szkolenia.

Jak bawić dzieci

Atrakcje w pociągu z dziećmi? Jeśli podróżujesz z dzieckiem, należy, oczywiście, w pewnym sensie, i ma coś do zrobienia. Spójrzmy na interesujących wspólnych zajęć dla rodziców i ich dzieci.
Na przykład można wziąć bajki podróży. Nowoczesna technologia pozwala na oglądanie ich w podróży. Można to zrobić na kompaktowy odtwarzacz DVD, tabletu lub telefonu (jeśli pre-reset filmy na urządzeniu).
Że droga była zabawa, można z dzieckiem zaśpiewać swoją ulubioną piosenkę. Jeśli nie pamiętają je słowo po słowie, a następnie chwycić koła z nimi. Wtedy będziecie mogli śpiewać razem z dzieckiem.
A co zrobić z dzieckiem w pociągu? Oczywiście, granie w gry. Nie ma potrzeby, aby nosić torby z różnymi lalki, Bobblehead, niedźwiedzie i projektantów, ale pamiętaj, aby zabrać swoje ulubione. Może z ciebie dzieciak powie swojemu bohaterowi wszystko, co widzi za oknem. Jeśli masz dwie lub więcej zabawek, można zorganizować prawdziwy teatr.
Na dłuższą podróż może potrwać nawet małe książki i kolorowanki. Wtedy dziecko na pewno będzie coś zrobić. On będzie w stanie, jeśli nie już, oczywiście, wie jak czytać wam pewną historię.
Starsze dzieci mogą zadowolić różnorodne zagadki, korzyści z ich teraz bardzo dużo w ofercie.

Spółdzielcze gry z dzieckiem

Co zrobić w pociągu z dzieckiem? Można grać. Na przykład, gry słowne, typu miejskiego. Nazywasz miasto lub owoców (lub wybrać inny temat), ostatnią literę słowa dzieciak nazywa swego (musi również spełniać przedmiot).
Kolejna gra o nazwie „Przewodnik”. Twoje dziecko będzie tylko ten przewodnik, który powie Ci o tym, co dzieje się za oknem.
Kolejna gra – „Znajdź”. Ołów jakość odnosi się do tematu, podczas gdy inni zaczynają szukać słusznie. Na przykład, można powiedzieć, „czerwony, niebieski, jasny, zimny, itd.” Kto pierwszy znaleziony, on również wygrał.

Wreszcie, mała

Teraz już wiesz, co robić w pociągu, zarezerwowane miejsce ty lub coupe, to nie ma znaczenia. Wszystko, co opisaliśmy dla Ciebie, możesz to zrobić w obu miejscach. Jak widać, istnieje wiele ciekawych pomysłów. Życzymy udanej zabawy i łatwy wyjazd.