537 Shares 9016 views

Każdy z nas przynajmniej raz, czyli jak pozbyć się stresu Past

Każdy z nas przynajmniej raz, ale czuł się sfrustrowany, przygnębiony. Wzięliśmy trochę nowej działalności, nie mógł doprowadzić do końca, aby stracić serce w stresie, mamy chorobę, i wydawało się nam, że świat zawalił. Ale potem przychodzi nowy dzień i znów zaczął coś ale nagle dotarło do niego: „Co, jeśli znowu nie dostaję nic”. I idą, unikać wszystkiego … i tak za każdym razem!

Ale wyobraźmy sobie przez chwilę, że wszystko może się zmienić: cel został osiągnięty, nie ma stres, problemy są rozwiązane, relacje z ludźmi są poprawy! Wow, naprawdę? Nagroda dla działań promujących przeżycie – cieszyć się życiem! Jak Ci się? Wokół wszystkich kwitnie i pachnie jak dziecko! I świeci słońce i trawa jest zielona! Tylko jedna rzecz: jak to się stało.

Odpowiedź jest, i to jest zawarte w książce filozofa, którego nazwisko jest we wszystkich podręcznikach filozofii L. Ron Hubbard – „Dianetyce” Ale co to jest?! Dianetyka została opublikowana w 1950 roku i pozostaje na liście najlepiej sprzedających się dzisiaj na świecie. W swojej książce „Dianetyce” zawiera odkrycia, które odpowiedziały bardziej rewolucyjny niż wynalezienie koła czy odkrycie ognia. Zawiera anatomię i pełny opis Reactive Mind – nieznany dotąd źródłem niepewności, zaburzenia koszmarów i irracjonalnych lęków, zniewalające ludzi. Ta książka pokazuje, jak się go pozbyć, a tym samym osiągnąć co tylko wcześniejsze ludzie marzyli – stan Clear.

Teraz ponad 100 krajach na całym świecie ponad 20 milionów ludzi używane Dianetyce, uzyskać sukces przejście do stanu Clear. Oto historia sukcesu:

„I ukończył 100 godzin postępowania na podstawie książki” Dianetyce”, z którym miałem wiele sukcesów. Na początku wydawało mi się, że mój mózg zamiatanie miotłą i czuł śmieci łopata z mojej głowy. Przedtem byłem bardzo zły ból głowy, nie mogłem poruszać głową w prawo iw lewo. Lekarze powiedzieli, że Osteochondroza – odkładanie się soli. Po kilku godzinach procedury Mam te uczucia ran. Przestałem obolałe nogi, zanim metrze, kiedy wspinał się po schodach, a potem trzymał się poręczy, jak starej babci. Dzięki technologii i L. Ron Hubbard! Dziękuję za to, co mam teraz przeszłość i mogę żyć pełnią życia! „LP