848 Shares 6350 views

rejsy rzeczne z Petersburga w Rosji, aby powrócić do Petersburga

Obecnie jednym z najbardziej atrakcyjnych rodzajów wakacjach jest wycieczka łodzią po niezwykłych miejscach naszego kraju. Jest on dostępny i bardzo ciekawe, pouczające i przydatne dla zdrowia. To jest taka opcja zostawić win-win. Dlatego w tym artykule chcemy powiedzieć o rejsie rzeki od Petersburga. Północnej stolicy oferuje wiele opcji dla podróży na wygodnych wkładek.

Główne miejsca przylotu

Wybór zależy głównie od pożądanego czasu trwania podróży. Ogromna baza docelowych pozwoli Ci skupić się na najbardziej interesującym rozwiązaniem dla Ciebie. Jeśli czas jest tylko jeden wolny dzień, idealnym rozwiązaniem byłoby, aby przejść do Valaam, Kiży, Wyspy Solovetsky. Ale długie trasy otwierają znacznie szersze pole działania. To może być rejsy rzeczne z Petersburga do Niżny Nowogród, Samara, Wołgograd, Astrachań. Nie zapomnij, aby wybrać i statek, który pojawi się w podróż. Ich wyposażenie, infrastruktura, nie rozmiar mniej zróżnicowana. Czekasz na ogromny, Cztery lub trzy pokładowe statków przytulne, wygodne i doskonale przystosowane dla turystów. To jest prawdziwy hotele pływające.

Wycieczka do Valaam

Zaczniemy Tours „Weekend”. Jeżeli czas ma ograniczoną ilość czasu, ale naprawdę chcę spędzić go dobrze wykorzystać, to dla was są rejsy rzeczne z Petersburga. Wycieczka do Valaam – to fascynująca podróż na wyspę z wizytą w miejscach takich jak Valaam Klasztor Przemienienia, Gefmansky i klasztorów Nikolskij. Ale to nie wszystko. Krótka wycieczka daje wiele wrażenie, że często chcą powtórzyć to jeszcze raz. Program obejmuje również wizytę w najbardziej interesujących miejscach: na wyspach i Konovets Pellotsari, Sorvatala miasta. Ponadto można wybrać dowolny statek spośród dziesiątek opcji. I to jest na to pójdzie w podróż.

Podróżując na Wołdze

Szczególnie godne uwagi są rejsy rzeczne z Petersburga nad Wołgą. W czasie trwania tej trasy może wynosić od 4 do 12 dni od dnia wyboru. Program jest bardzo atrakcyjna. Jeśli chcesz trochę bliżej przyjrzeć się naturalnym pięknem naszego kraju – zapraszamy! W drodze do Wołgi przed tobą odsłoni urok rosyjskiej Północy. Trzeba iść Newa i jeziora Ładoga, z Svir i Onega, bramy Canal Bałtyckiego oraz w Rybinsk zbiornika. Tutaj, kierunek może się zmienić w zależności od wybranej trasy. Statek pójdzie w górę lub w dół Wołgi, kapitału, lub odwrotnie będzie schodzić w dół do Astrachania. Możesz stać się stroną szeregu ciekawych wycieczek w Jarosławiu, Kostroma, Niżny Nowogród, Samara, Kazań. Jest to główny urok cruising – wystarczy odwiedzić kilkanaście miast i wspaniałych miejsc.

Odkryj naturalne piękno

Jeśli masz małe zainteresowanie dawnych osad, a tym bardziej chcę uczyć się po rosyjsku w przyrodzie, oferuje rejsy rzeczne z Petersburga Ładoga. Trzeba będzie wystarczającej ilości wolnego czasu, więc najlepiej jest zorganizować taki wyjazd na wakacje. Twój statek będzie przejść przez jezioro Ładoga, która jest największym w Europie. Jego powierzchnia wynosi 18.000 metrów kwadratowych. Istnieje szalejące fale, jak morze, a warunki są zbliżone do morza. Szczególnie interesujący jest północna brzegu jeziora Ładoga. Wszystko chropowaty, skaliste wyspy, jest zarówno trudne i piękne. To tutaj jest Valaam Archipelago i Mantsinsaari Island. Na południu, jezioro staje się znacznie mniejszy. Tutaj teren zmienia się, jest tam duży szerokie zatoki, piaszczysta plaża. Cały obszar, który pływa, zamieszkana przez niewiele. Są tylko małe miasteczka jak Priozersk.

Podróż do stolicy

W tym samym kierunku leżą rzecznych rejsy z Petersburga do Moskwy. To prawdopodobnie najbogatszy na wrażeniach i ekscytującej trasie, która łączy dwie stolice. On umożliwia stosunkowo-krótki okres czasu (średnio tych wycieczek trwają od 8 do 12 dni), aby odwiedzić starożytne i piękne miasta górnej Wołgi: Myszkin, Uglich, Kalazin, Dubnej. Każdy z nich jest opiekun nie tylko rosyjskiej tradycji, ale także zabytki dawnej architektury. Tam naprawdę jest coś do zobaczenia. A na pokładzie znajdziecie Pierwszej klasy obsługa i rozrywkowe fajerwerki.

Złoty Pierścień Rosji

rejsy rzeczne z Petersburga w Rosji to pierwsza znajomość z najbardziej interesujących miast naszego kraju. Napęd wokół Złotego Pierścienia Rosji drogą lądową jest możliwe, jednak taka podróż wymaga dużo czasu spędzać w taki sposób, że jest wystarczająco silny opony. Ale woda jest taka sama odległość spaceru jest łatwe i nawet przyjemne. Ta podróż do 5-12 dni. Ale zestaw miastach odwiedzanych zależy od wybranej trasy. Ten Kostroma, Jarosław, Siergijew Posad i wiele innych.

Klasztory i świątynie

Jeśli jesteś zainteresowany w dziedzictwie kulturowym, są wspaniałe rejsy rzeczne z Petersburga w Rosji, aby powrócić do Petersburga. Skierowanie do pola Lodeyskoe jest czymś z wizytą do miejsc świętych. widać Trójcy Alexander-Svirsky klasztoru. Stąd można zrobić oddzielną wycieczkę do Starego Ładoga, gdzie można odwiedzić pierwszą stolicę Rosji, starożytnej fortecy kamienia St George świątyni i klasztoru św Mikołaja prąd, świątynia Ioanna Zlatousta. Na tej drodze nie skończy. Znajdziecie Svirstroy i Kizhi Reserve, który jest znany jako skansenu rosyjskiej architektury. Tutaj turyści będą spędzać cały dzień, a następnie kontynuować drogę do Solovki. Archipelag na Morzu Białym, który składa się z 6 dużych i ogromnej liczby mniejszych wysp. Oszałamiająca natura fascynuje i daje całkowicie niezapomniane doświadczenie.

zamiast wniosku

Rosja – ogromny kraj z wielkich miast i urokliwej przyrody. To jest obarczona tak wielu atrakcji, zabytków i pięknych miejsc, które po prostu zobaczyć wszystko nie wystarczy, być może, życie. River Cruises pozwalają na tylko jeden urlop, aby zobaczyć tak wiele nowych, jak trudno było sobie nawet wyobrazić. Nawet jeśli nie zostawili tylko krótki weekend, można wybrać dla siebie ciekawą trasę. Co więcej zaletą rejsów rzecznych? Ten rodzaj podróży jest idealny zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Jasny program rozrywkowy na pokładzie nie pozwoli nikomu się nudzić i pozostawić wspaniałe wrażenie.