83 Shares 6868 views

Gratulacje ślubie siostry

Ślub jest wyjątkowym dniem, wszyscy się z tym zgadzają. Jak to zrobić niezapomniane i oryginalne? Zamień dzień w prawdziwy extravaganza? To trudne pytanie …

Przed każdym gościem, który udaje się na wesele, pojawia się problem, jak pogratulować pana młodego i oblubienicy na oryginale. Szczególnie istotna jest ta siostra oblubienicy, ponieważ jest to najdroższa i intymna osoba, z którą podzieliła swoje życie tajemnicami, otworzyła serce, pomagała w trudnym momencie. Aby usłyszeć wszelkie standardowe słowa z życzeniami szczęścia nie jest pożądane …

Gratulacje dla ślubu siostry lepiej myśleć z wyprzedzeniem, przygotować się. Oprócz życzenia, które trzeba mówić przy stole, młodego gratuluję i w biurze rejestracyjnym. Należy pamiętać, że z podniecenia wszystkie złożone słowa i frazy mogą po prostu wyskoczyć z twojej głowy, więc tekst powinien być prosty, ale emocjonalny. Ponadto, czas na gratulacje natychmiast po połączeniu nie wystarcza, ponieważ wszyscy goście chcą pogratulować nowożeńcom. Bardzo często młodzi przyznać, że nie pamiętają gratulacje w biurze rejestracyjnym, ponieważ seria gratulacje jest po prostu ogromna! Inna rzecz – święto. Tutaj możesz już nacisnąć długotrwałą mowę. Gratulacje dla ślubu siostry powinny być tak szczere, szczere, oryginalne, jak to możliwe. Nie ma znaczenia, w jakiej formie: wiersz, czy po prostu będzie proza, gratulacje dla ślubu siostry muszą być najbardziej pamiętne i dotykające.

Na przykład gratulacje ślubu siostry mogą wyglądać następująco:

Moja droga siostro, to jest szczęście!

Dziś jest święto dwóch pięknych serc,

Marzenia się spełnią, księżniczka w śnieżnobiałej sukience

Idzie z ukochaną, ukochaną, pod koroną.

Miał szczęście z tobą tyle,

Na świecie jest więcej piękności.

Jesteś mądry, miły, piękny,

Podczas tańca zachwycisz cały świat!

Często kłócili się, wszystko się stało,

Jednak wszystkie uczucia zostały pokonane,

Z powodu nieprzyjemności, świeciło jaśniej,

I stało się gorącym płomieniem do spalenia!

Ty, moja siostra, chcemy,

Tak, że twoja rodzina była przyjazna,

I tak, że mroźna zima wydawała się być majem

Nieskończone szczęście i ciepło!

Jest oczywiste, że taka gratulacja ślubu siostry jest łatwa do skomponowania, wystarczy starannie zastanowić się nad tym, co chcesz życzyć własnej osobie. Taki wiersz może powstać z każdym, kto nawet lubi trochę wymawiać wiersze.

Grzanki na wesele siostry mogą być nie tylko dotykające, ale także zabawne. Na przykład pragniesz aby nauczyła się gotować tak, aby liść kapusty wydawał się winogronami, układać go trzy posiłki dziennie … w poniedziałki, środy i piątki, i tym podobne. Takie gratulacje zabawiają gości i podnoszą nastrój panny młodej. Na przykład następujące słowa nie będą obojętne:

"Nasi umiłowani nowożeńcy!

Pragniemy pogratulować Państwu tego niezwykłego dnia, kiedy stworzyliśmy nową rodzinę! I nasza rodzina da Ci bardzo, bardzo, bardzo dobry prezent – rodzinne dobre samopoczucie i szczęście! Nie da się tego nie zgodzić! Dopiero teraz nieprzewidziane wydarzyły się … Dostaliśmy prezenty i szczęście … zostawiliśmy! Tylko nie martw się, nie martw się! To zdecydowanie gdzieś w pobliżu, bo kocha młode pary! Aby złapać szczęście, potrzebujesz siatki (w tej chwili trzeba podarować nowonarodzonym sieć). Kiedy złapiesz swoje szczęście, trzymaj ją mocno! Wszyscy wiemy, że przerażające szczęście jest tak łatwe! I nawet wtedy możesz skorzystać z naszego prezentu i poprawić sytuację! Szczęście dla ciebie, nasz drogi!

Łatwo jest wymyślić takie gratulacje. Aby pomysły pojawiły się, można chodzić po sklepach i spróbować wymyślić ciekawe rzeczy do opowieści. Taka szczere gratulacje dodadzą radości i będą przez dłuższy czas wspominane przez nowożeńców!