856 Shares 2666 views

Lek „Antistax”: przewodnik, doradztwo

Jest dobrze wiadomo, że w celu leczenia pewnych chorób, lepiej, aby nie używać silnych leków syntetyczne i naturalne związki. Ekstrakty albo ekstrakty z roślin są wolniejsze, ale bardziej dokładnie. Oni nie mają niekorzystnego wpływu na inne narządy nie powodują skutków ubocznych.

Od dawna uznana leku. Dlatego lekarze są coraz bardziej równolegle z lekami syntetycznymi przepisanych leków lub suplementów ziołowych.

Jednym z tych naturalnych leków – medycyna „Antistax”. Przewodnik wyjaśnia, że jest wykonany z ekstraktu z liści czerwonych znane od czasów starożytnych, Plants – winogrona.

Ten preparat jest w postaci oddzielnych form dawkowania, spray, żelu, kapsułek żelatynowych.

Co może składu leku „Antistax”? Instrukcja opisuje jego działanie farmakologiczne. Wykonane z naturalnej przygotowania surowca ma doskonałe działanie kapillyaroprotektornoy. Ekstrakt zawiera kwercetyna-glukuronidu i izokvertsetin chroniących naczynia krwionośne. Substancje te zwiększają przepuszczalność naczyń, co poprawia ich elastyczność. Te flawonoidy chronią naczynia krwionośne i naczynia włosowate, stabilizację błon, zmniejszyć obrzęk istniejący nie pozwalają na tworzenie nowych.

Lek „Antistax” instrukcje są potwierdzone, doskonały środek do leczenia żylaków (żylaki), niedostatecznej cyrkulacji żylnej. To łagodzi ból, normalizuje wrażliwość kończyn. Leki „Antikstaks» -żel «Antistax» -sprey także dobrze radzić sobie z tymi wyzwaniami.

Niestety, choroby żył dzisiaj dotyka wszystkich ludzi, niezależnie od wieku. Niewygodne buty, niewłaściwa dieta, monotonna praca często prowadzą do zaburzeń krążenia, nawet u bardzo młodych osób. Wielu z nich pierwszy poczuć ciężar w nogach, to nie jest uczucie bólu, nie są obrzęk, czułość jest zakłócony. Są to pierwsze oznaki niewydolności żylnej. lek „Antistax” i opracowane do jej leczenia.

Spośród wszystkich efektów ubocznych w leczeniu może być tylko jeden: reakcja alergiczna u ludzi, którzy nie tolerują winogrona.

Kapsułki leku „Antistax” instrukcja szczegółowo farby skład, stałe, czerwono-brązowy, wykonane z żelatyny. Są one wypełnione suchego proszku, które mogą być brązowe, czerwonawo-brązowy lub czerwono-purpurowy kolor.

Typowo, lekarz poleca 2 kapsułki rano, ale czasami dawka była zwiększona do 4 kapsułki. Kwestia dawki rozwiązuje tylko lekarz, na podstawie wstępnych wyników badań.

Lek „Antikstaks» -żel zwykle przepisywany z kapsułek. Ma on przyjemny efekt chłodzenia, ponieważ oprócz liści winorośli zawiera glicerynę, alkohol etylowy, eter, olej kokosowy, olejek cytrynowy. Typowo, żel nanosi się na nogi lekko rano i dwa razy rano i wieczorem.

Wraz z kapsułki może być stosowany, oraz lek „Antikstaks” w postaci sprayu. Jest to prawdopodobnie najbardziej dogodną postać dawki leku. Może być stosowany w każdej chwili: w pracy, w zakresie, w trakcie szkolenia. Spray ma dobry efekt chłodzenia, szybko łagodzi zmęczone stopy, zatrzymać ból. Spray może być stosowany nie tylko chorych żylaki, ale także ludzi, których praca wiąże się z długim siedzeniem lub, wręcz przeciwnie, długi spacer. Spray usuwa zmęczenie, obrzęki występują zapobiega, poprawia ukrwienie.

Czy to możliwe, aby zastąpić innymi lekami lek „Antistax”? Analogi nie jest jeszcze ustalona. Istnieją inne leki, stosowane w leczeniu niewydolności żylnej :. oznacza „Lioton”, „Betaserk”, „Venarus”, itd., A ich skład jest inny składnik aktywny. Dlatego nie można ich traktować jako analogów leku „Antistax”.